bazarnews

کد خبر: ۲۱۶۸۵
تعداد نظرات: ۳۸۶ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
فراخوان به فارغ التحصیلان بیکار
راهنمای سایت کارورزی دولت و جزئیات شرایط آن را از اینجا مشاهده کنید.
به گزارش خبرنگار بازار نیوز دولت یازدهم اقدام به راه اندازی سایت کاروزی وزارت کار کرده که بر اساس آن قرار است فارغ التحصیلات طبق شرایط خاص و توافقی که بین دولت و کارفرمایان اتفاق می افتد دوره های کارورزی را طی کنند و برای ورود به بازار کار محیا شوند.

بنا بر این گزارش این طرح ضمن آموزش نیروی کاری ماهر می تواند به کاهش آمار بالای بیکاری در بین فارغ التحصیلان کمک کند و اساسا جامعه هدف این طرح همین قشر هستند. یعنی کسانی که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و زمان زیادی از اخذ مدرک آن ها نمی گذرد.
در روزهای گذشته به اشتباه عده ای سامانه کارورزی دولت را با سامانه سجاد یا سامانه جامع آموزش دانشگاه علمی کاربردی اشتباه می گیرند. هر چند این دو ساماه از حیث ساماندهی اقشار تحصیل کرده جویای کار شباهت هایی با هم دارند اما سامانه سجاد به کلی کار ویژه دیگری دارد.

در ادامه ابتدا قواعد ثبت نام در سایت کارورزی دولت را می آوریم و سپس ضمن آموزش نحوه ثبت نام، به برخی از سوالات کاربران پاسخ می دهیم.


شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir

همان طور که داخل فایل پیداست برای ثبت نام در سایت کارورزی وزارت کار احراز شرایط زیر الزامی است:

الف- حداکثر 23 سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، 25 سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، 28 سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و 32 سال برای مقطع تحصیلی دکتری.
تبصره 1: به حداکثر سن دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار ذکوری که دوره خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند دو سال اضافه می شود.
تبصره 2: دانش آموخته دانشگاهی که به مدت 3 ماه یا بیشتر سوابق بیمهای (تامین اجتماعی و یا خدمات کشوری) دارد، از شمول این طرح خارج می باشد.
ب – ثبت نام در سامانه کارورزی.
ج- کمتر از 3 سال از تاریخ اخذ مدرک دانشگاهی سپری شده باشد.
د- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت برای متقاضیان ذکور.
ه- عدم سابقه شرکت در دوره کارورزی.
و- سپری شدن حداقل سه ماه از ثبت نام در مرکز کاریابی و مشاوره شغلی.
تبصره: کارورزانی که کمتر از دو ماه از شروع دوره، انصراف کتبی خود را اعلام نمایند، یا بر اساس بندهای ب، ج و د ماده13 دوره کارورزی آنها قطع گردد، برای یکبار از موضوع بند (ه ) مستثنی می باشند.
و- کارورز موظف است در طول دوره کارورزی نسبت به گذراندن دوره آموزشی" آمادگی شغلی" از طریق سازمان آموزش فنی و حرفهای کشور و اخذ گواهینامه مربوطه، اقدام نماید.در این باره مسلم خانی، در خصوص جزئیات طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: در سال های ۱۳۸۷و ۸۸ در دو سال پیاپی طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در راستای توانمندسازی و اشتغال پذیری فرهیختگان و بسترسازی برای اشتغال آنان انجام شده است.

کارشناس ارشد بازار کار و کارآفرینی اظهارداشت: در آن سالها هر یک از دارندگان مدارک تحصیلی از فوق دیپلم تا دکتری کلیه رشته های تحصیلی (غیر از دانش آموختگان رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی) به مدت یازده ماه در یکی از بنگاه های کسب و کار متناسب با نوع رشته های تحصیلی شان به مدت ۴۴ ساعت در هفته به فعالیت مشغول می شدند و با در نظر گرفتن مدرک تحصیلی کارورزان از۵۰ تا ۹۰ درصد حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار را به عنوان کمک هزینه کارورزی دریافت می کردند.

خانی ادامه داد: کمک هزینه کارورزی مورد اشاره نیز به نسبت ۵۰ درصد توسط دولت (وزارت کار و امور اجتماعی) و پنجاه درصد توسط کارفرمایان (واحدهای پذیرنده کارورزان) پرداخت می شد (در مناطق محروم ۷۰ درصد کمک هزینه کارورزی و ۳۰ درصد توسط کارفرمایان پرداخت می شد).

وی افزود: در سال های ۸۷ و ۸۸ و بخشی از سال ۸۹ در مجموع حدود ۸۵ هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در این طرح شرکت کردند. بررسی های انجام شده نشان می دهد قریب به نیمی از کاروزان پس از اتمام دوره یازده ماهه کارورزی در همان بنگاه کسب و کار استخدام شده بودند و مابقی هم با تجارب کسب شده از یازده ماه کار واقعی و حس و لمس محیط کار حقیقی، امکان کاریابی در سایر بنگاه های تولیدی و خدماتی را کسب کردند و یا آنکه با اعتماد به نفس و دانش و آگاهی بیشتری برای خوداشتغالی یا کارآفرینی به صورت انفرادی یا گروهی اقدام شد.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: نکته قابل توجه آن است که طرح مورد اشاره سال هاست که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جامعه هدف این نهاد در حال اجرا است. از سال ۸۹ به بعد به دلیل نبود منابع مالی و محدودیت های بودجه ای، طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی (که ازبرنامه های بدون بودجه ثابت همه ساله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود)، عملا از دستور کار خارج شد.
خانی گفت: لازم به توضیح است که معمولا تشکلات کارگری هم با اجرای این طرح مخالفت نموده و آن را موجب استثمار احتمالی نیروی کار دانش آموخته و اخراج نیروی کار موجود در مراکز کسب و کار می دانستند و سازمان تامین اجتماعی نیز از مخالفان آشکار و پنهان این طرح بود.

مشاور عالی کسب و کار و کارآفرینی تصریح کرد: در اصلاحیه طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی، دوره کارورزی حداقل ۴ ماه و حداکثر ۶ ماه اعلام شده و کارورزان صرفا یک سوم حداقل مصوب شورای عالی کار (در سال ۹۶ حدود۳۱۰ هزار تومان) را به عنوان مقرری بیکاری یا هزینه آموزش دریافت خواهند کرد.

وی افزود: این مبلغ از سوی دولت به کارورزان اعطا می شود و کارفرمایان (واحدهای پذیرنده کارورزان) هیچ حق الزحمه ای به کارورزان نمی دهند. کارورزانی که پس از ۶ ماه کارورزی در همان بنگاه کسب و کار استخدام شوند تا ۲ سال از معافیت کامل بیمه سهم کارفرما برخوردار خواهند شد.

آخرین اخبار در خصوص طرح کارورزی دولت و ثبت نام کارورزی اداره کار از طریق همین خبر در اولین فرصت به اطلاع شما مخاطبان عزیز می رسد.


آموزش تصویری ثبت نام در سایت کارورزی دولت:

1- روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


2- بعد از مطالعه توافق نامه تایید را بزنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


3- مشخصات خود را وارد کنید و گزینه ثبت نام را بزنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


4- ثبت نام اولیه شما انجام شده و با انتخاب گزینه های سمت راست به ترتیب اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


5- در بخش مشخصات هویتی اطلاعات اولیه وارد شده را تکمیل کنید و ذخیره را بزنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


6- در این قسمت تحصیلات خود را وارد کنید و ذخیره را بزنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


7- اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونتتان را در این بخش وارد کنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


8- در این قسمت علایق و مهارتهای مورد نظر برای انتخاب شغل را وارد کنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


9- در این بخش می توانید از پیام هایی که در آینده برای شما ارسال می شود مطلع شوید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


10- از این بخش می توانید درخواست ها یا سوالاتتان را برای سامانه ارسال کنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


11- این مرحله پایانی کار شما است و مدارک و گواهی نامه و مدارک شناسایی را از اینجا بارگذاری کنید.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت / karvarzi.mcls.gov.ir


پس از ثبت نام با راهی اندازی سامانه از طریق پیام و پیامک مراحل بعد به اطلاع شما می رسد. 
سایت کارانه دولت / سامانه طرح کارورزی / سامانه سجاد / طرح کارورزی دولت / ثبت نام در سامانه کارورزی / ثبت نام کارورزی اداره کار

همچنین ایسنا در خبری در خصوص سامانه کارورزی دولت اینگونه نوشت:

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته گذشته از رونمایی سامانه طرح کارورزی خبر داد و اعلام کرد که در طرح کارورزی، افراد تحصیلکرده و جویای کار با حضور در دوره‌های آموزش مهارتی با محیط واقعی کسب و کار آشنا می‌شوند.

به گفته وی همه فارغ التحصیلان بیکار و جوانان جویای کار با ثبت نام در  این طرح،  مشمول بیمه حوادث شده و یک سوم حداقل دستمزد به آنها پرداخت می‌شود.

بر این اساس جوانان جویای کار، فارغ التحصیلان دانشگاهی و متقاضیان شغل می‌توانند از امروز با مراجعه به سامانه https://karvarzi.mcls.gov.ir مراحل ثبت نام خود را دنبال کنند.

به این منظور افراد باید برحسب کارورز یا واحد پذیرنده بودن، وارد بخش ثبت نام سایت شوند.

متقاضیان کارورزی پس از مطالعه توافق نامه و اطلاع از شرایط کارورزی و تایید نهایی، فرم ثبت نام خود را پر کرده از طریق لینک https://karvarzi.mcls.gov.ir/login.aspx وارد سامانه شوند.

بنگاه اقتصادی و واحد پذیرنده نیز برحسب شخصیت حقیقی یا حقوقی پس از مطالعه تعهد نامه واحد پذیرنده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام مربوطه اقدام کنند.

این طرح تنها شامل دانش آموختگان دانشگاهی بیکار متقاضی است و بر اساس دستور العمل اجرایی آیین نامه نظام هماهنگ طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی، مهمترین اهداف طرح کارورزی افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق انتقال مهارت، تجربه در محیط کار، فراهم کردن زمینه انتقال دانش از دانش آموخته به بنگاه اقتصادی،ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان و ارتقای اخلاق و صلاحیت حرفه‌ای دانش آموختگان است.

شرایط متقاضیان کارورزی و بنگاه پذیرنده
از جمله شرایط متقاضیان کارورزی، داشتن حداکثر ۲۷ سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، ۳۰ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، ۳۳ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و ۳۷ سال برای مقطع تحصیلی دکتری است.

سپری شدن حداقل ۶ ماه و حداکثر ۳ سال از تاریخ اخذ مدرک دانشگاهی، عدم سابقه شرکت در دوره کارورزی و دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت از دیگر شرایط لازم برای ثبت نام کارجویان در این سامانه است.

در مورد دانش آموختگان دانشگاهی بیکاری که دوره خدمت نظام وظیفه را گذرانده‌اند طول دوره خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن این بند اضافه می‌شود.

به حداکثر سن ایثارگران و افراد تحت پوشش سازمانهای حمایتی موضوع این بند، ۵ سال اضافه می‌شود.

مدت انجام خدمت سربازی پس از اخذ مدرک دانشگاهی به حداکثر زمان فوق اضافه می‌شود.

کارورزانی که ظرف مدت سه ماه از شروع دوره، انصراف کتبی خود را اعلام کنند برای یکبار از موضوع این بند مستثنی می‌شوند.

بنگاه اقتصادی یا واحد پذیرنده کارورز نیز ملزم به رعایت شرایطی است از جمله اینکه دارای مجوز فعالیت از دستگاه مجری و مجوز آموزش مهارتی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور باشد. واحد پذیرنده به ازای هر ۳ نفر شاغل بیمه شده، صرفاً مجاز به پذیرش یک نفر کارورز است و در صورتی که کمتر از ۳ نفر شاغل بیمه شده داشته باشد، صرفاً مجاز به پذیرش یک نفر کارورز خواهد بود.

همچنین واحد پذیرنده‌ای که دارای پروانه کسب است باید حداقل دو سال از تاریخ صدور آن گذشته باشد.

چنانچه واحد پذیرنده پس از گذشت سه ماه از شروع دوره، بدون دلیل موجه و مورد تأیید مجری استانی از ادامه همکاری با کارورز امتناع کند تا یک سال مجاز به ارائه درخواست پذیرش کارورز دیگری نخواهد بود.

منابع مالی طرح کارورزی از کجا تامین می‌شود؟
مهمترین منابع اجرای طرح، بودجه سنواتی دستگاههای مجری، بودجه استانها، درآمدهای ناشی از قانون هدفمند سازی یارانه ها و ردیف‌های متفرقه بودجه، کمکهای بلاعوض مردمی، سازمانهای حمایتی، موسسات خیریه و نهادهای عمومی غیر دولتی و منابع اشتغالزایی دولت است که به تصویب شورای عالی اشتغال می‌رسد.

مدت، میزان و نحوه پرداخت کمک هزینه طرح کارورزی
طول دوره کارورزی حداقل ۶ ماه و حداکثر ۱۲ ماه برای هر کارورز بر اساس استاندارد های مصوب آموزشی مهارت تعیین می‌شود.مدت آموزش در هر ماه ۱۴۰ ساعت ، ساعات آموزش در هر روز حداقل ۶ و حداکثر ۸ ساعت تعیین می‌شود.

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور موظف است ظرف مدت یک ماه پس از تصویب این آیین نامه نسبت به تهیه استانداردهای آموزشی اقدام و مراتب را به نحو مقتضی به اطلاع دستگاههای مجری و ناظر استانی و سایر افراد و نهادهای ذیربط برساند.

کمک هزینه طرح کارورزی ماهیانه در سال ۱۳۹۴ معادل چهار میلیون ریال تعیین شده که ۷۰ درصد این مبلغ توسط واحد پذیرنده و ۳۰ درصد باقیمانده توسط دستگاه مجری به کارورز پرداخت می‌شود.میزان کمک هزینه کارورزی همه ساله توسط بالاترین مقام دستگاه ناظر تعیین وجهت اجرا ابلاغ می‌شود.

واحده پذیرنده مکلف است ماهانه بر اساس ساعات آموزش طی شده کارورز نسبت به واریز سهم خود به حساب کارورز اقدام کند.سهم دستگاه مجری پس از واریز سهم واحد پذیرنده به حساب کارورز واریز می‌شود.

پرداخت کمک هزینه سهم دستگاه مجری و واحدپذیرنده مربوط به آخرین ماه دوره کارورزی منوط به ارائه گواهینامه قبولی کارورز در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به دستگاه مجری خواهد بود.

کمک هزینه کارورزی چه زمانی قطع می‌شود؟
در صورت تعطیلی موقت واحد پذیرنده به مدت کمتر از 30 روز، عدم تامین مربی جایگزین در صورت عدم حضور مربی اصلی بیش از ۷ روز آموزشی، احراز اشتغال به کار یا تحصیل کارورز،‌ غیبت کارورز در واحد پذیرنده بیش از ۱۵ روز،‌ عدم ارسال اسناد پرداخت کمک هزینه کارورزی توسط واحد پذیرنده به دستگاه ناظر در دو ماه متوالی، تعطیلی بیش از یکماه یا دائم واحد پذیرنده،‌ فوت یا از کار افتادگی کارورز، انصراف کتبی کارورز از ادامه شرکت در دوره‌ها، عدم رعایت مقررات انضباطی- آموزشی واحد پذیرنده توسط کارورزو اعلام کتبی واحد پذیرنده مبنی بر قطع همکاری با کارورز به دستگاه ناظر پرداخت کمک هزینه کارورزی متوقف می‌شود.

کارورزی طرحی آموزشی است و از لحاظ برخوردار از پوشش قانون کار و تامین اجتماعی هیچگونه حقی برای کارورز و تعهدی برای واحد پذیرنده کارورز ایجاد نمی‌کند.

در طرح کارورزی چنانچه جوانان جویای کار در کارگاه‌ها به شکل رسمی مشغول کار شوند، کارفرمایان هم معادل میزان بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال از مشوق‌های دولت برخوردار خواهند شد.

طرح کارورزی سال گذشته در برخی استانها به شکل آزمایشی اجرا شده و زمینه جذب و استخدام بیش از ۷۰ درصد کارجویان در کارگاه‌ها را فراهم کرده است.

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳۸۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۱۶
mansoor
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۳۲۱۰۹۲۹
0
4
سلام. من اطلاعات تحصیلیم در سامانه کارورزی دیپلم ثبت شده ولی مدرکم کارشناسی است الان میخوام اصلاح کنم ولی نمیشه میشه کمکم کنید
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۶۰۹۳۷
سایت ایاد داره. باید بعدا هی تست کنی هر وقت درست شد بری تو قسمت ورود به سامانه و کد ملی و شماره تلفنتو وارد کنی و بعد اونجا اطلاعاتت رو تکمیل یا اصلاح کنی. امروز فعلا ایراد داره بزار اخر شب یا فردا شاید درست شد.
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۹۵۸
شماره های روابط عمومی وزارت کار اینان زنگ بزنید انقدر تا مشکل ها رو حل کنن

64491
66580031-9
احمد حاتمی دهبنه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۴۱۲۲۵۳۱
1
5
با سلام بسیار چیز مسخره ای هست من حدود پنج سال بیکار هستم هر جه داشتم فروختم رشته نقشه برداری فوق دیپلم نقشه برداری هستم الان هم سن من 48 سال میباشد با این حال دیگر کاری برایم نیست از نظر دولت
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۴۱۳۰۰۰۸
1
3
پس دوره های قبلی چی که نه کارورزی درست حسابی داشتن نه هیچی واقعا ظلمه
متین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۵۱۹۴۲۱۴
0
6
شرایطتون خیلی مسخره است. هم محدودیت سنی و هم شرط سه ماه بیمه. الان فارغ التحصیلان به دنبال کاری با امنیت شغلی می باشند وگرنه خود نیز می توانند مراکزی با حداقل حقوق برای کارورزی پیدا کنند.
شبنم جهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۵۱۹۴۶۱۹
1
6
با عرض سلام
با این بیکاری ک جامعرو گرفته تکلیف ما ک سنمون بیشتر از شرایطه یا این ک بیشتر از ۳سال از کرفتن مدرکمون گذشته،ما باید چیکار کنیم؟؟؟
لطفا برای مام ی فکری بکنین
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۳۰۱۷
هنوز که فکری نکردن برای ماها ولی گویا وزیر کار داره طرحی رو بررسی میکنه که از این محدودیت ها نداشته باشه.
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۵۲۱۲۴۰۶
0
4
واقعا شرایط بسیار مضحکی داره ... شاید یکی مثل من دقیقا سه ماه بیمه تامین اجتماعی داره و بس و الان بیکاره اما مشمول شرایط ثبت نام نمیشه
یکاری کردن ک افراد شامل به حداقل حداقل برسن .. متاسفم
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۶۲۲۴۶۴۵
0
4
سلام ببخشید پس تکلیف قشر سوخته که همیشه متحمل ضرر و زیان بوده و هیچ وقت دولت توجهی به امثال ما که ۹ سال از مدرک تحصیلی مان میگذرد چیست ؟؟؟چرا هیچ وقت به متولدین ۶۰ توجه نمیکنین ما متولدین ۶۰ همیشه از ازسوی دولت متحمل فشار و بی مهری بوده ایم چرا کاری برای ما نمیکنین
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۲۰۱۰۰۵۱۵
همینطوره من و همسرم نیز دهه 60 سوخته هستیم ....واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۰۸۱۹۲۳۲۳
0
3
واقعا جالبه اینکه شامل هیچکسی نمیشه آخه اونایی که سنشون بالاتره متاهل و بیکارند آدم نیستند شوهرم سه ساله بیکاره نه خونه داریم نه پس اندازی پس تکلیف ما چی میشه باید بمیریم سنمون رفته بالا ولی بخاطر نداری بچه نداریم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۰۱۰۵۴۵
0
5
با سلام . شرایط سنی خیلی بدی گذاشتند الان بیشتر بیکارها بالای 30 سال هستند . طوری شرایط گذاشتند که کسی نتواند شرکت کند . شرایط سنی بگذارند از 20 به بالا هر کی با هر مدرکی که دارد و هر سنی بتواند شرکت کند الان دولت در این 4 سال کاری نکرده خوب 4 سال به سن ما اضافه شده است حالا نمی توانیم شرکت کنیم .
مجتبی ابراهیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۰۱۱۵۴
0
4
سلام و عرض خسته نباشید
شما آمار حقیقی از افراد بیکار گرفتید که نیاز به کارورزی داشته یا نیاز به کار ؟
بزرگوار من خودم کاردانم و چندین سال دنبال کار بردم همیشه هم قبول شدم ولی حقم خورده شده.سربازی رفتم و مجدد کارشناسی قبول شدم ولی بدلیل نداشتن انگیزه تا ترم آخر رفتم و نتونستم مدرک بگیرم.
میدونی چند سالمه؟شرایط سنی برای جانعه من که همه بیکارن درست نیست.من ۳۱ سالمه و بیکارم زن و بچه دارم نمیدونم خرجشونو چیکار کنم.اونوقت اومدم تو سایتو میبینم لبخند رو لبام خشک میشه وقتی شرایط سنیو میبینم.پس ماها چی یعنی ما جوون جامعه نیستیم؟نیاز نداریم؟مسولین به فکر باشن.چندین ساله ماها بیکاریم و امسال من زیادن
هرکی ببینه اولین چیزی که به ذهنش میرسه باز هم مسخره کردن ماست!یکم فکر من و امسال من باشید.تشکر
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۵۲۸۴۷
0
3
حداقل سنو طوری میذاشتید که ماهم بتونیم ثبت نام کنیم. اکثریت بالای 30سال سن دارن چرا؟ فکری به حال اینها نمکنین. بنده اهل شهرستان بم هستم سال94در شرکت کرمان موتور مشغول بودم بعدنزدیک به 4000هزار نفرو تعدیل کردن یعنی اخراج بعدگفتن دوباره بکار میگیریم/95گرفتن اما بصورت روز مزدبعد دوباره برج12گفتن به سلامت، الان3ماهه که بیکارم تورو خدا جمع کنین این حرفای بیهوده رو کی به کیه/فقط حرف میزنن کو عمل؟
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۶۱۶۰۵
0
1
واقعأ متأسفم واسه این دولت ووضعیت .آقابفکرهمه باشیدنه اینجوری که فقط افرادخاص در برمیگیره بعدم4ماه و6ماه بنظرخودتون شغله؟اصلاامنیت شغلی چی میشه جمع کنیدبابااین مسخره بازیارو
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۶۳۶۲۷
0
3
منم با نظر دوستان با شرایط سنیه بدی که گذاشتین موافقم .دوستانی که سنشان بالاتره بیشتر به کار نیاز دارن..آخه این چه استدلالیه .
در ضمن این صفحه رو برای قشنگی نذاشتن لطفا پاسخ بدین.
غلامحسین همتی قراچه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۷۱۸۵۶
3
3
باسلام خواهشن متن ما را بذارید من هرچه مینوبسم نمیزارن به گوش مسولین و دولت تدبیر وامید برسه میگماااا این متولدین شصت به بعد چه گناهی کردن تو راخدا وجدانتان راحته که این دهه داز بدل متولد تا الان زیر فشار بوده .حداقل استخدام را صرفا واسه دهه شصت برگزار کنین بایه تیر دونشان هم مشکل پیری جامعه یعنی ازدوااج رونق میگیره چون هر خانواده چند دختر و پسر متولد شصت الی شصت و چهار داره.چرا فکر اساسی نمیکنین دهه هفتاد که وقت دارن
پاسخ ها
آرمان
| |
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۰۲۹۳۰
دوست عزیز منم متولد 71 هستم . جوری میگید انگار برا ماها کار ریخته همینجوری.
بیکاری براهمه هس تنها واسه شما دهه شسصتی ها نیست.
پس هی نگید دهه 60.
ماهم مثل شماها دنبال کاریم . ماهم مثل شما مشکل داریم . لطفا محدود فکر نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۷۳۳۱۱
0
3
با این شرایط سنی خیلی مسخره اینو جمع کنید پس ما بدبخت چی که 35 و 39 ساله بیکار و فارغ التحصیل هستیم لعنت به این طرح
مهرانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۷۴۸۰۸
2
1
سلام میشه منو راهنمایی کنید هرچی رمز عبورم رو میزنم پیغام این میاد برام که شماره تلفن همراهتون یا کدملی تکراریه.چیکارکنم؟درمورد رمز عبور یه راهنماییم میدید.ممنون میشم
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۳۲۰۰
یوزر پسورد سایت همون کد ملی و شماره تلفن هست ولی مثل اینکه فعلا سایت با اختلال روبرو شده. بعدا دوباره مراجعه کنید تا خیر سرشون ایرادات رو بر طرف کنن
یه سایت درست و درمون نمیتونن طراحی کنن
محسن ابراهیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۹۰۲۴۶
2
5
سلام.شوهر من که ۳۲ سالش شده و لیسانس داره و بیکاره حالا باید چیکار کنه با این محدودیت سنی که گذاشتین... ما مبارک رمضان پوله خریدن ی نون برا افطار هم نداریم توروخدا بگین شرط سنو بذارن ۳۵ تا تکلیف این دهه شصتیا معلوم بشه
پاسخ ها
مرتضي
| |
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۵۳۶۴۸
بايد بري تو قسمت ورود به سامانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۹۲۰۲۶
1
0
سلام
یه نطر من هم شرایط سنی اصلا خوب نیست به دهه 60 توجه نمیشه به خصوص خانمها
اعظم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۱۹۴۱۱۹
0
0
سلام ببخشید من در ثبت نام اولم تنها اسمم رو وارد کردم وبقیه اطلاعاتم رو وارد نکردم الان میخام دوباره ثبت نام کنم نمیزاره و به قسمت ورودم که میرم میزنه رمز عبور و شماره موبایل اشتباهه و مدام خطا میده لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۳۳۱۵
تنها راه این است که صبر کنید تا مشکل سایت برطرف بشه و بعد از طریق قسمت ورود به سامانه اقدام کنید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن وارد سایت بشید.
الان گاهی اوقات مشکل داره
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۲۰۵۵۱۱
0
2
این چه مسخره بازی هست در آ وردید الان بیشتر جمعیت بیکار سنشون رفته بالا باید یه فکری به حال اونا بکنید نه این نسل جدید که شرایطشون خیلی بهتره به خدا افسردگی گرفتم دیگه نمیدونم چیکار کنم یعنی نسل من و امثال من دیگه کارمون تمومه؟؟؟؟؟؟؟
جویای کار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۲۱۱۶۴۳
0
1
سلام ببخشید آخه این چه طرحی هست بقیه فارغ التحصیلانی که مـثل ما بیکار هستند چی کارکنند؟ نشستند این همه فکر کردند آخرش این شده!
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۲۱۲۱۱۱
0
1
اقا این شرط سنی یعنی چی؟؟؟؟خیلی مسخره س.افرین ب دولت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۲۳۲۴۲۸
0
1
دولت زاییده با این طرح مسخره ش
4 سال دوم دولت پدر ملتو درمیاره
امضا : یک دهه شصتی لیسانس بیکاره 31 ساله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۲۳۲۸۳۳
0
1
یعنی اشخاصی که تحصیلات بالا ندارن باید سماق بمکن..شرم اوره.
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۰۲۳۴۰۲۰
0
1
سلام .چرا این شرایط سنی فقط برای ما دهه شصتیا باشه .این همه زحمت کشیدیم مدرک گرفتیم حالا هم که سنمون شده 32از کار برامون خبری نیست واقعا که خیلی ظلمه.
ده 60تیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۰۳۲۱۶
0
1
خیلی خیلی مسخرس قانون نویس ها فک میکنن شرایط ما مثل فرزندان خودشونه که حقوق های اختلاسی آنچنانی دارن پدرانمان. فرزندانشونو تا 40 سالگی حتی بیشتر تحصیل کرده بدون این که جایی کار کنن تامین میکنن.
من خودم لیسانسه فنی کاگری ساختمانی میکنم بیل و کلنگ میزنم وبیمه کارگری میریزم حالا این طرح شاملم نشه پس چراکار کردیم و تحصیل سرانه علمی کشوربرامدیران کاخ نشین بردیم بالا؟
قوانینی رو بزارن که فقط شامل فرزندان خودشون شود چرا؟
اینم از انقلاب مستضعفین برای کاخ نشین ها
لعنت خدا به قانون نویس های کاخ نشین انشاا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۰۴۱۵۵
0
1
سلام ای کاش بیشتر این طرح ها به نفع دهه 60 ها باشه چون اینها هستن که تو دورانشون اوج بیکاری شد وازمدرک فارغ التحصیلشون بیش از 3سال احتمالا گذشته و همینطور بخاطر شغل ودرامد توازدواج و تشکیل زندگی وادامه اون دچار مشکلن کاش اول تواولویت باشن و فکری براشون بشه دهه 70ها پیشکش !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۱۲۰۲۲
0
1
منم با چه امیدی اومدم .واقعا تکلیف اونایی که 7-8 سال از اخذ مدرکشون گذشته یا سنشون بالاتره، چیه؟ اصلا این شرط سنی مسخره است.اصل بیکارا همونایین که بالای سی سال دارن وگرنه این سنی که اقایون مشخص کردن که هم وقت برای کار پیدا کردن دارن و هم بیشترشون مجردن.اون بیچاره هایی که متاهل و بیکارن خدای نکرده برن بمیرن؟
البته خب معلومه دیگه موقع انتخابات اینو در مقابل طرح اقای قالیباف راه انداختن که رای جمع کنن با این شرایط مسخره. بعدا هم می بینین بی سر و صدا جمعش می کنن.
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۱۴۹۰۴
0
0
باز هم دهه شصتی ها بخصوص رنج 60 تا 64 سوختند.یه دفعه بگید ماها بریم بمیریم.من فوق لیسانس دارم و سال 89 فارغ التحصیل شدم.یعنی شش سال از مدرکم میگذره.برید بمیرید با این طرحتون
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۲۳۳۳۴
0
0
من که راضی نیستم یعنی خدا راضی میشه
راضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۴۵۸۳۹
0
1
سلام
من ٣٠سالم این پنج سال مدرکمو گرفتم حالا شرایط ب ما نمی خوره خیلی مسخره است
لیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۹۴۰۰۳
0
1
خیلی از شرایطی که گذاشتن ناعادلانه س. ایا جایی هست اعتراض کنیم
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۹۴۱۰۲
0
0
سلام
مسخره کردین ملت با این شرایط
بعدم دو ساعته تلاش می کنم سایت باز نمی شه ظاهرا بازم بستنش
خدایا خودت به خیر کن می بینی تو چ زمانی و کجا گیر افتادیم جهنم واقعیت همین جاست برای من و امثال من امید به تو دارم ولی امید به آینده تو این مملکت رخت بر بسته ظاهرا همهش وعده هایی الکی و پوچ

می دونم ک پیام منتشر نمی شه
عطیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۰۹۴۷۱۰
0
0
سلام یبار با گوشی واردکردیم شماره ملی و همراهو رسیدیم به ارسال مدارک رفتیم با لبتاپ یبار دیگه وارد کردیم همراه و ملی, گفت تکراری,چیکنیم؟
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۰۴۲۱۳
1
0
کارتونی همیشه 96درصدو فدای 4درصد میکنین
عذرا امیران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۱۰۹۴۴
0
0
سلام لطفا به فکر مادهه شصتی ها هم باشید من اززمان فارغ التحصیلی تا به الان دنبال کار بودم زمان ما نه
استخدامی بوده ونه ازاین طرح ها الان هم سن ما بالااست برای استخدام واینطرح ها ما باید چیکار کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۱۱۶۵۱
0
0
من ثبت نام اولیه را انجام دادم اما برای اعلام سایر مشخصات نمی توانم به سامانه وارد شوم. لطفا راهنمایی کنید
عجب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۱۵۰۵۶
0
2
دولت مسخرشو دراوردین خودتون خندتون نمیگیره؟؟؟ یک نگاهی به حداکثر سن بندازین؟؟؟ خودتون مسخره کردین؟؟ تا کی میخواید سر این ملت شیره بمالید . رییس جمهور ترا خدا افکارتو عوض کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۱۵۴۲۳
0
1
به گوش ربیعی برسونید که شرایط سنی ورداشته بشه یا این سایتو مسدود کنن من متولد 61 هستم لیسانس بیکار
مفخمی
|
United States
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۲۳۶۲۳
0
0
سلام.سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
ارسال مدارک رو زدم غافل ازینکه مدرک تحصیلیم ثبت نشده.زمانی برای اصلاح میذارن یا کلا منتفیه؟
پیام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۲۵۰۳۵
0
1
تروخدا این شرط3ماه از ثبت نام در کاریابیو بردارین کم سخت بگیرین من 1ماهه کارت گرفتم چرا نباید ثبت نام کنم تاحالا مشغول بدبختیام بودم
بقیه شرایطم جوره خاهشا بردارین
محمد
|
United States
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۳۱۵۳۸
0
1
الان بیشتر جوونها بالای 30سال دارن و بیکارن پس تکلیف ما چیه؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۳۳۶۴۸
0
1
سلام خسته نباشی وزارت کار می ترسم خسته بشی
با این شرایط که گذاشتی فایده ندارد وزارت کار الکی اسم خودتون این ورآنور درج نکید
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۳۵۵۲۷
0
2
سلام پس بچه های دهه ی 60چی؟واقعا نسل سوخته هستیم دولت چکار کردی برا دهه ی 60
سحر
|
Netherlands
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۴۳۷۵۱
0
2
سلام خیلی مسخرست از زمانی که مدرک گرفتیم دنبال کاربودیم گفتن باید سابقه داشته باشی گفتیم داشتیم درس میخوندیم .....حالا که به قول آقایون اهل تدبیر میخوایم سابقه داربشیم شرایط سن گذاستن ؟؟؟؟؟؟ بابا خیلی مسخرست جمع کنید فقط خواستید رای جمع کنید؟؟؟ البته نوش جون اونای که به روحانی رای دادن
منوچهر تاران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۵۳۲۵۵
0
1
با سلام
اگه طرح خوبه چرا محدودش کردین اجازه بدین تا همه بیان و ثبت نام کنند . تا آمار واقعی دستتون بیاد.
من از سال 90 با مدرک کارشناسی بیکارم . خدمت سربازی ام رفتم . 32 سالمه . نگاه کردم شرایط ام نمی خوره . اگه هدف کمکه خوب به همه کمک کنید .
امیدوارم روزی برسه که دیگه بیکاری وجود نداشته باشه.
با تشکر
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۵۴۳۰۹
0
0
با سلام و خسته نباشید
اینجانب در مرحله اول ثبت را زدم ولی به دلیل مشکلات فنی از سامانه بیرون امدم والان نمی توانم دوباره ثبت نام کنم زیرا پیغام خطا می دهد که شماره ملی و شماره همراه تکرار است .
از شما خواهش می کنم بگویید من الان باید چه کار کنم برای ادامه ثبت نام ؟
بیکار دهه 60
|
Germany
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۵۴۳۵۵
0
1
این فرم کاریابی فقط به سخره گرفتن جووناست که عمرشون توی دولت تدبیر و امید به هدر رفت من که از سال 91 بیکارم و سنم 27 سال هست باید تا ابد بیکار بمونم و جوون تر ها شاید استخدام بشن؟؟
تا کی همه رو به بازی می گیرند؟
مرگ بر دروغ و وعده های تو خالی
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۶۱۹۵۰
0
1
واقعا ملت سر کارند بابا باشعور کسی که سه چهار ساله لیسانس گرفته فوق لیسانس گرفته که سنش نمیرسه یه چیز سرکاری ساختین مردمو سرکار بزارین جمع کنید این بساط فریبکاری رو .
دختری33 ساله از اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۶۲۰۰۷
0
2
سلام. بیشتر مشکل الان برای متولدین دهه 60 است که با فوق لیسانس چند ساله بیکارن.لطفا یه فکری بکنید. دهه 70 الان خیلی جوان ترن و فرصت های بیشتری دارن.وضع کار برای رشته زبان خیلی بده.
magic
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۷۴۶۳۳
0
2
مثل همیشه مسخرست/ دهه شصتیا هم که همیشه بدبخت/ متاسفم همچین جایی زندگی میکنم/ امیدوارم اون دنیا پاسخگو باشن
جلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۹۳۱۱۶
0
0
سلام شماره موبایل و اشتباه دادم رمزم فراموش کردم ثبت نلم کامل انجام ندادم چکار کنم
گلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۱۹۵۱۴۵
0
2
شما برای این دههه شصتی های بدبخ و بیکار و بی مسکن وشغل و مکان. ‌‌‌هیچ فکری نکردین رفتین سراغ دههه هفتادیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.....‌‌
نفس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۲۱۳۸۱۷
0
0
باسلام,منم مشکل رمزعبور رو دارم.رمزعبورم رو فراموش کردم.شمارم هم تو سامانه ثبت نشده و هروقت وارد میشم پیغام شماره ملی یاشماره همراه تکراری میباشد رو میده حالا تکلیف چیه چکارکنم.لطفا سامانه رو ویرایش کنید برای رفع این مشکلات خواهشا .ممنون
سیامک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۲۱۵۱۰۱
0
1
سلام این چه وضعشه کلاه سرمردم میذارید بااین شرایط سنی وشرایط بیمه و... پس بقیه چی ؟ متولیدین ده 60باید بمیرن بیکاری ایا این انصافه این همون اشتغالیه که دولت قولداده ؟ بااین شرایط سنی یعنی فقط کسایی که مجردن اکثرا پس بقیه جوونای بیکار این مملکت گدایی کنن یااز دیوار مردم بالا برن ؟ ما ده شصتیا چه خاکی تو سرمون بریزیم ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۲۲۱۶۰۳
0
0
سلام. با این شرایط سنی که گذاشتن شامل هیچکی نمیشه.خاک...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۲۲۵۲۰۶
0
0
یه دفعه بگید برید بمیریدهم ما راحت شیم هم مسئولین محترم،دیگه لازم نیست این همه به ذهتون فشار بیارید وهمچنين طرح هایی اختراع بفرمایید
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۲۳۱۸۱۱
0
1
واقعا متاسفم برای اون کسی ک این شرایط مسخره رو گذاشته ی بچه میفهمه ک اونی ک سنش بالاتر و بیکار تو اولویت نسبت ب ی جوان 25 ساله.....من متولد 65 رشته مهندسی دانش آموخته برتر سال 87 بیکار
این ها همه تاسف برای مملکت و مسیولین
واقعا متاسفم براتون واقعا
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۱۲۳۳۰۰۶
0
1
سلام من سال 92 فارغ التحصیل کارشناسی ارشدم و الان که سال 96 هنوز بیکارم ینی 4سال بیشتره ک دنبال کارم اماهمه جا پارتی بازی و....واما این شرایط مسخره چیه گذاشتین منظورم شرایط سنیه ، ماها چ خاکی باید سرمون بریزیم ک هنوز ما سرکار نرفتیم اونوقت ببینیم ک دولت بیاد دهه هفتادی هارو ببره سرکار تورو خدا این کارارو با ما نگنید نفرین ی جمعیتی گرفتار تون میکنه بسه دیگه کم با روح وروان ما بازی کنید ، ینی لعنت به این طرح وسازندشو جمع کنید این بساط مسخره بازیتونو ..........چرا به حال ما شصتی های بدبخت کاری نمی کنین ی دفعه ی گور دسته جمعی بکنید ماهارو زنده زنده خاک کنید این طرح شما هیچ فرقی با این کار نداره ،فقط بلدین دروغ بگین
ازاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۰۱۰۰۰۲
0
1
سلام پس تکلیف اونایی که سنشون رفته بالا پس چه میشه باید تا ابد بیکار باشن اون موقع که واسه سن ما کار نبود حالا هم که واسه ما شرط سنی زیر سی سال میزارن پس افراد بالای سی باید همیشه بسوزن اخه دولت یه کم تبدی ر داشته باشه
جواد زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۰۱۲۳۳۴
0
1
شرایط سنی گذاشتی مثل کارای دیگتون بدون کارشناسی هستش یعنی اینکه کارشناسهای شما گیج تشریف دارن اخه پدر بیامورز اکثر بیکارای جامعه همه 27تا 35سال هستش شما چ فکری کردین تکلیف این دهه 60های بدبخت روشتن کنید . حتی اومدید واسه تاریخ فارغالتحصیلی هم تاریخ مصرف گذاشتین . بیمه بیشتر از سه ماه و.... در کل مواظب میگم روح روان مردم به خصوص دهه 60تو خراب کردین با این برنامه هاتون
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۰۶۳۴۲۷
0
0
سلام من متولد 69 هستم ومدرک کارشناسی دارم همه شرایط شاملم میشه ولی 3 سال بیشتراز تاریخ فارغ التحصیلیم میگزره حالا باید چیکار کنم
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۳۰۶۵۰
0
0
واقغا اینها به فکر حل بیکازین!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
ملکس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۴۲۴۳۲
0
1
من واقعا متاسفم کسی که دنبال کاره نیاز مالی داره حالا برای نیاز مالی سن هم می گذارن
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۴۳۹۴۷
0
1
واقعا متاسفم فقط برای تازه فارغ التحصیل شده هاست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۴۴۱۲۱
0
1
برای متولدین 64 _ 65که بالای32سال دارن یه فکری کنین
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۴۴۳۲۴
0
1
به نظر من دولت محترم با این شرایطی که گذاشته فقط میخواد صورت مساله رو پاک کنه و اصلا مساله بیکاری حل نمیشه و فقط و فقط ظلم صورت میگیره
سمیه زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۴۵۷۳۱
0
0
سلام .من بااینترنت گوشی متصل شدم و چون باید عکسم اسکن میکردم با کامپیوتر مجدد وارد شدم ولی ارر میده و پیام میده که شماره همراه یا کارت ملی تکراری میباشد لطفا راهنمایی کنید
درضمن فکری هم به حال بچه های شصتی بکنید
مهدی مهدویان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۴۵۹۰۷
0
0
سلام واقعا چنین قانونایی مسخره است قرار بود دانشجوها هم در نظر گرفته بشن
باید طوری باشه ک لا اقل از سن بالای 20 سال بتونه برا کار مراجعه کنه ولی با این قانونا و این شرایط سنی خیلی ناجوره پس ما الان ک احتیاج به کار داریم تا کی بمونیم که همه ی این شرایط برامون فراهم بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۵۰۱۰۵
0
1
چقدر مسخره بازی، من چندین سال فارغ اتحصیل شدم فقط چند ماه بیمه رد شده برام واقعا چرا فکری به حال ما نمی کنید در زمانی که دانشگاه رفتن سخت بود با رتبه های خوب وارد دانشگاه شدیم الان هم وضع کار خراب پس سهم ما چی بود از این همه تلاش من با لیسانس روانشناسی الان بیکار م هزار جا برای کار رفتم الان سن را اینحوری مد نظر قرار دادید اصلا دلم پر درد جز خدا کسی از حال دلم خبر نداره براتون متأسفم
س ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۵۰۶۴۵
0
0
یکی شرط سنی و یکی شرط سن مدرک با توجه به بیکاری چند ساله در این کشور پس آنهایی بیشتر از 3 سال از مدرک شان گذشته چکار باید کنند و .....
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۵۵۰۰۷
0
1
واقعأ که الی برکت الله !!!!!!!!!!!!!!!! موفق باشید .یا امام زمان کجایی ما دیگر حتی قدرت نفس کشیدن را هم نداریم کجایی کجایی کجایی به فریاد رس
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۶۱۱۴۷
0
0
سلام با نظر همه دوستان موافقم این شرایط سنی و فارغ التحصیلی که گذاشتن خیلی سخته تقصیر ما چیه که سال 94 طرح دادین نتونستین اجرا کنین تا حالا سال 94 اگر اجرا میشو ما هم سنمون میخورد هم مدرکمون من لیسانسم و متولد 63 بدتر ادمو افسرده میکنین با این طرح ها
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۶۱۵۲۷
0
0
منظور از رمز عبور چیه
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۰۵۲
یوزر و پسورد همون کد ملی و شماره تلفنی هست که موقع ثبت نام وارد کردین
شهناز ازادی خالص
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۷۱۴۰۶
0
1
با سلام شرایط سنی حال همه ما دهه ی شصتی ها رو گرفته خواهشمندم شرایط سنی رو از روی عدالت تعیین کنید مدرک ما دهه ی شصتیها بعد از این چهار سال به درداین میخوره که بزنی پنجره افتاب فرش رو نسوزونه
منیژه قرچه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۱۸۴۲۰۳
0
0
سلام میشه راهنماییم کنید هرچه رمز رومیزنم پیغام میاد که شماره تلفن یاکد ملی تکراریه ؟فقط ثبت نام اولیه رو انجام دادم بقیه اطلاعاتو وارد نیشمکه وارد کنم.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۱۲۳
مثل اینکه ایرادی وجود داره تو سایت
منم منتظرم تا حل بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۲۱۴۵۴۸
0
0
سلام من 28 سال دارم اما بیش از3سال ا ز مدرک گذشته است
زینب رسولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۲۱۴۹۰۹
0
1
سلام من سی و یک سالمه حق ندارم شغلداشته باشم حق زندگی ندارم الان چند ساله درسم تموم شده یه کار پیدا نکردم درست و حسابی باشه اینم که سلمانه کارورزی واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۲۱۵۳۱۱
0
0
سلام من 28 سال دارم اما بیش از3سال ا ز مدرک گذشته است
سلطانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۲۳۰۸۳۰
0
2
سلام.بنده ۲۲ سالمه و تازه فارغ التحصیل شدم.سوال من اینه که منم میتونم ثبت نام کنم؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۳۲۶
بله شامل میشی
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۲۳۳۳۴۴
0
1
من رمز عبورمو فراموش کردم.حالا میخوام وارد سایت بشم ولی نمیشه.باید چیکار کنم؟؟؟ لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.تشکر
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۶۲۳
کد ملی و شماره تلفنت رو تست کن
ده 60تیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۲۲۳۴۲۲۲
1
1
آزادی بیان ندارین تمام نظرات نمیزارین
پیوست نظر ده 60 تیا جند روز پیش
سوسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۰۰۰۲۲۹
0
0
سایتشون هم مثل خودشون و قوانینشون مسخرس، مشکل داره نمیشه ثبت نام کرد که ،شورشو بالا آوردین دیگه
مصطفی
|
United States
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۰۰۲۴۴۲
0
0
س.اونایی که مدرک دانشگاهی ندارن چی؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۶۴۶
مثل اینکه مدرک الزامیه فعلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۰۰۴۷۲۲
0
1
مگه بیکار بودن هم شرایط داره اگه دولتی واقعا به فکر رفع بیکاری باشه همه رو به یک چشم میبینه و درد همه افراد بیکار رو میبینه نه فقط بیکاران دارای شرایط خاص.شما واقعا میخواین برای رفع بیکاری کار کنین یا اسم دربیارین که ما داریم کار میکنیم ؟ای کاش واقعا فرق این دوتارو میدونستید اون وقت الان وضع کشور این نبود.گرچه این نظرسنجیتونم مثل کار کردنتون کشکه ولی شاید یه روز به غیرت یه مسئول بر بخوره و جوابی بده !
الهه سروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۱۲۹۰۷
0
0
سلام . کاملا سایت سرکاریه من ثبت نام اولیه کردم ولی چون اسکن مدارکمو نداشتم مجبور شدم از سایت خارج بشم و دوباره که برگشتم ورود به سامانه رو که می زنم کد ملی و رمز عبور را که وارد می کنم اصلا وارد سایت نمیشه و فقط می گه کد امنیتی رو وارد کنم و وقتی وارد می کنی بازم خطا میده و یک کد دیگه می ده . کلا مسخره بازیه و مثله بقیه شعارهای اقای روحانیه
محمود احمدآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۲۱۸۰۳
0
1
سلام.
واقعا ما دهه شصتیها سوختیم.این چه طرح مسخره ای هست آخه؟؟
اگرهم طرحی باید اجرا بشه،باید اولویت با افرادی باشه که سنشون بالا رفته و بیکارن.یعنی مدت زمان بیشتری است که بیکارن.
واقعا مسئولین نمیدونن که ما هم هستیم؟خودم متولد 68 و کارشناسی دارم.خیلیا مثل منن.
دوستان خواهش میکنم همه افرادی که اعتراض دارین،با اون دوتا شماره تماس بگیرین و اعلام کنین.مشخص نیست از اینجا صدامون به کسی برسه.
آخه مگه ما جوانهای این مملکت نیستیم؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۲۴۲۵۶
0
0
واقعا که سامانه مسخره ای هست پس ما که پنج ساله فارغ التحصل شدیم تاالان بیکاربودیم تکلیفمون چی هست تازه محدودیت سنی گذاشتن خدالنتتون کنه بااین طرحهای مسخرتون
محمود احمدآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۲۴۳۴۸
0
2
دوستان خواهشا با این شماره تماس بگیرید و صحبتهای لازم و مشکلاتتون رو بیان کنید تا بدونن کم نیستن افرادی که شرایط سنشون مناسب نیست و واقعا دور از انصافه.
021-64492807
021-64492831
اين دو شماره جهت پاسخگویی و متعلق به خود سایت کارورزی میباشد.
بهرامپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۳۱۷۱۱
0
0
شناسنامه ما جای مهر انتخابات ندارد چه گناهی کردیم که جایی برای ثبت نام نداریم مگه ما جز این مملکت نیستیم.لطفا محدودیت سنی را برداریدتا عدالت اجرا شود
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۳۲۲۱۰
0
0
به فکر دهه شصتیها باشین آقایون این شرایطی که گذاشتین به درد عمتون میخوره واقعا مسخرس که ۳ سال از تاریخ اخذمدرک گذشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۳۵۶۴۲
0
2
این دولت درمورد عدالت در همه زمینه ها شکست خورده
بدونید که حتما میدونید اه مظلوم و دل شکسته دامن تک تک شما رو خواهد گرفت حالا از ما گفتن بود
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۴۳۴۴۳
0
0
اینم یه طرح سرکاریه مث همه حرفای قبلی دولت ، الکی خودتونو امید وار نکنید، وسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۴۳۶۴۷
0
0
سلام خواهشن شرایط سنی رو حذف کنید ما بیکاران تحصیل کرده همگی سن بالای 30سال رو داریم
حرف حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۴۴۲۰۳
0
1
آقای باشعوری که قوانین مزخرف تصویب میکنی!کسانیکه نیاز به کار وپول کمکی دولت دارن همه حدود۳۰تا۴۰ساله ن ومتأهل وپرمسئولیت،نه جوونی که نون خور پدرشه وکم سن وسال پول کمک دولتم بگیره!آخه باشعور عمری بیکاربودیم ودولت غلطی برامون نکرد حالاهم حذفمون کردن؟!!! خ براتون متأسفم منتظراعتراض مردم باشین؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا ازتونونگذرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۴۴۷۲۱
0
1
مشخصه چرا اینجوری کردن....بخاطر اینکه هم کسی نتونه ثبت نام کنه هم بگن آره ما یه کاری واسه بیکاری کردیم....کسی استقبال نکرد.....خدا ازتون نگذره که مملکت رو با ندونم کاریاتون به گند کشیدین....نامزد من متولد60هست یعنی اینقدر از بابت کاریربدآورده که واقعا الان ناامید شده ....این انصافه....یه روزی باید جواب بدید...این همه فریبکاری رو
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۵۰۴۵۹
0
1
مانسل سوخته ایم...ای کاش یک طرح بدن بگن همه دهه شصتیا ک بیکاروبیچارن جمع شن بعد روبان ببندن مسئولین قیچی کنن یکی نفت بریزه و بقیه کبریت بزنن و کیفشو ببرن به معنای واقعی بسوزیم هم ما راحت شیم هم بقیه...
Hadi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۵۲۰۲۶
0
1
سلام
چرا دهه شصتی ها رو حز ادم حساب نمیکنند گناه ماها چیه که هیچ جا جز آمار نیستیم. الان با هزار دلخوشی اومدم ثبت نام کنم دیدم زده تا سن ۲۸ سال خب من پنج سال لیسانس گرفتم و هیچ شغلی هم ندارم. طوری برنامه ریزی کنید تا دهه ۶۰ هم بتونند ثبت نام کنند. چرا واسه دهه شصتی ها هیچ برنامه ای ندارین حداقل سایت رو جوری برنامه ریزی کنید تا بالای سی سال هم بتونه ثبت نام کنه. خدارو خوش نمیاد اینجوری.‌یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۵۳۳۲۲
0
0
شرایط سنی بسیار ناعادلانه است،لطفا شرایط سنی را بردارید،یا حداقل بیشترش کنید
دهه شصتی هستم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۵۴۱۳۲
0
1
باسلام.آخه چرانسل مارودارزدیدمگ مادهه شصتیاچکارکردیم وقتی سایتودیدم حس کردم طناب دارگردنمه اززندگیم سیرشدم چراواسه ماشرایط سنی میزاریداینهمه عمروپولمون رفت جای درسومدرک هیچکاری نکردید واسه ما.کلی خوشحال شدم باشنیدن این خبر ولی دوباره ناامیدشدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۶۰۲۲۷
0
0
مسخره است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۶۱۹۳۳
0
1
این فقط واسه افرادی که تازه فارغالتحصیل شده اند درصورتی که اکثر بیکارهای جامعه چندین ساله که فارغ التحصیل شده اند پس میشه گفت طرح بدون فکریه متاسفم براتون
نسل سوخته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۷۵۹۲۸
0
0
سلام پس دهه شصتی ها ادم نیستند با مدرک فوق لیسانس وسن 34 ، چهار سال گذشته هم که استخدامی نبود شرکت کنیم متاسفم با این شرایط
امان از این شانس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۸۰۶۱۵
0
1
باسلام.این چه طرحیه دیگه چرا همیشه تبعیض هست دهه شصت بیشتر زجر کشیدن تا رفتن دانشگاه یا دانشجویان الان که بدون کنکور میرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اقای جهانگیری که معاون اول دولت اقای روحانی هست برای تبلیغ و رای اوردن دولت اقای روحانی میگفت امید دولت به دهه شصتی هاس ؟؟؟این حرفو تو کانالهای تلگرامی دیدم حالا دهه شصتیت موقع کار شدن کشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای وای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۸۱۰۲۹
0
0
جای تاسف داره همیشه در حق دهه شصت احجاف شد.دوستان دهه شصتی از طریق اخبار 20:30اعتراض خودتون به گوش دولت برسونید شاید.....شاید فرجی شد
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۹۳۶
شماره های روابط عمومی وزارت کار اینان زنگ بزنید انقدر تا مشکل ها رو حل کنن

64491
66580031-9
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۱۹۳۱۱۷
0
1
واقعا متاسفم برا دولت متاسفم برا مسئولین این شرایط مسخره چیه؟!!! یعنی چی اونایی که الان فوق لیسانس دارن و 30 سالشون هست یا لیسانسه هستن و 27 سالشونه و بیکارن حق کار ندارن... من 27 سالمه و لیسانس دارم تجربه کار هم در رشته خودم دارم اما چه کار کنم که بیگاری از آدم میکشن بدون حقوق و مزایای درست و حسابی و بدون حق بیمه مثلا حکومت جمهوری اسلامی هست و باید براساس مبانی اسلام باشه خاک بر سرشون که همه رو از اسلام دارن زده می کنن با این نقابهاشون
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۲۰۳۴۰۳
0
0
سلام من ثبت نام اولیه رو کردم برا وارد کردن بقیه اطلاعات اسکن نداشتم عکس و بقیه مواردو پر کنم بعد از ظهر بردم کافی نت هرکاری میکنن باز نمیکنه بقیه اطلاعاتو وارد کنیم الان من باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید باتشکر
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۲۲۴۵۰۹
0
0
با سلام
بنده چند روز پیش دراین سامانه ثبت نام میکردم که وسط کارمتاسفانه سامانه قطع شد الان که میخواهم ادامه کار بدهم وثبت نام راتکمیل نمایم پیغام میاد که کدملی یاشماره تلفن همراه تکراری است از طرفی هم وارد سامانه نمیشوم چون پیغام میاد که این شماره همراه درسامانه ثبت نشده درحالی که چند روز پیش همان شماره را ثبت کرده بودم لطفا دراین زمینه راهنمایی کنید . ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۳۲۳۰۸۵۹
0
0
واقعا واسمون دلشون سوخته ولی حیفهیچ کس به فک ما دهه شصتیها نیست
عسکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۰۱۸۲۰
0
0
من که 30 سالمه. کارشناسی عمران دارم . متاهل هستم. و کار قبلی رو بعلت ورشکستگی کارفرما از دست دادم . تکلیفم چیه؟؟ همسرم هم بخاطر بیکاری من میخواد از جدا بشه... باید برم بمیرم؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۰۵۰۰۷
0
0
با سلام میخوام مشخصاتم رو اصلاح کنم ولی ذخیره نمیشه دوستان میدونن دلیلش چیه ؟
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۲۳۸۰۷
0
1
باسلام . طوری به مرون بیکار کمکم کنین تا شامل تموم بیکاران بشه . بیکار دهه 60
meghdad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۲۵۸۳۱
0
0
تورو خدا دولت محترم شرایط سن رو برداره ما دهه شصتی ها از هیچ کجا شانس نیاوردیم توی این مملکت
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۳۲۲۰۷
0
0
این که سابقه بیمه نداشته باشیم ینی چی؟!! خب همه بیمه ن دیگه !!! نکنه منظورتون سابقه کاره مثلا ها؟؟ چون هرکی بره سرکاری براش بیمه رد میکنن جدا از اون بیمه ای که تو خونواده داشته از قبل . البته من مجردارو در نظر گرفتم ، دوستان یکی برام اینو توضیح میده لطفا ؟ واقعا متوجه نمیشم!!
اسماعیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۵۱۰۵۴
0
0
چرا فقط کسایی که شیش تا سه سال از تاریخ اخذ مدرکشون میگذره میتونن ثبت نام کنند؟ پس ماهایی که چهار پنج سال مدرک گرفتیم و هنوز بیکاریم چی تا آخر عمرمون بیکار بمونیم؟
نسل سوخته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۷۳۹۴۱
0
0
ازاول هم معلوم بود که این دولت دلسوزجوانهانیست،درواقع باهمه ی تبلیغات دروغ دلشان به حال جیب خودشان میسوخت ،تاسف من برای سادگی وپاکی این جوان هاست که بازیچه افکارشیطان صفتان شده اند،من هم متاهل،بادوفرزند وبامدرک کارشناسی، 36ساله وبیکارم،اگردقت کرده باشید بندهایی که به این طرح اظافه کردند تقریبا 10درصد روشامل میشود ،بعداهم پز می دهند که ما طرح دادیم وکار ایجاد کردیم،امایادشان باشد که این سیل اگربه راه بیفتد زیروبم زندگیشان برفنا می شود
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۸۰۵۱۴
0
0
سلام من با نظر دوستان موافقم.من الان فوق لیسانس دارم بیکارم.هرچی .فشار و بدبختی سر ماست.الان هم سنمون رفته .بالا .با هزارتا بدبختی ..و وام .فوق لیسانس گرفتم .الان چه گلی به سر بریزیم .چرا دولت به فکر ما بدبخت ها نیست.لطفا برای ما که سن مون رفته بالا .چاره اندیشی کنی .
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۰۸۳۳۲۸
0
0
خیلیییییییی مسخره اس بنده فقط هشت ماهه بیمه تامین اجتماعی دارم البته اونم آزاد پس شامل حال من نمیشه هرچند اگه هم شامل میشد باز جای هیییییچ امیدواری نبود آخع با متاهلی و بچه داری و دو مدرک لیسانس کارورزی هیچ دردی و دوا نمیکنه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۳۲۱۲۷
0
0
این شرایط سنی مسخره که فقط به درد دهه ۷۰ میخوره.وای از این دهه شصتیا نسل سوخته که کسی به فکرشون نیست( نه ازدواجشون و نه کارشون).اینو جمع کنید توروخدا. لعنت به این طرح ودولت و زندگی.
mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۳۲۴۱۱
0
0
سلام
شرایط آنقدر خوب و مناسب تعیین شده که هر کسی با یک محدودیت مواجه بشه و قادر به ثبت نام نباشد. از دولت مردان خواهشمندی جوانان بیکار مملکت را نفهم و .... تصور نکنن
مهدیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۳۳۶۱۴
0
0
یکی به داد این دهه شصتیا برسه. این دهه شصتیا چه گناهی کردن که از بدو تولد مظلوم و متحمل رنج و فشارند. جمع کنید این طرح مضحک سه ماه بیمه ، چهارماه بیمه.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۴۳۰۱۱
0
0
واقعا مسخره هست این شرایط
محمدامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۴۳۳۳۷
0
0
سلام ،با این شرایطی که گذاشتن تکلیف ما دهه شصتیها چی میشه؟ این همه درس خوندیم که سر کار بریم آخرش هم برامون شرایط سنی میذارن ،این چه وضعیه آخه؟هم خودم هم همسرم بیکار هستیم وهر دو دهه شصتی ،حداقل شرط سنی لیسانس روبذارین ۳۵ سال.
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۴۳۸۰۲
0
0
با سلام
اونایی که سنشون بالا هست و مشمول نمیشن اصلا نگران نباشید اخه ما هم شرایطمون بهش میخورده نمیتونیم ثبت نام کنیم. سایتش مشکل داره اساسی
عزیزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۶۲۲۱۶
0
0
با درود ...
شرایط مذکور برای طرح کاروزی فقط نمایشی برای فریب جوانان است ...
برای رفع و رجوع کردن وعده های انتخاباتی ...شرایطی که اعلام کردید یعنی حذف بسیاری از جوانان که تا بحال با بی تدبیری با بی کفایتی مسئولان بیکار ماندند .
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۶۲۹۲۲
0
0
ثبت نام تا کی مهلت داره؟من که وارد سایتش می شم بازنمی کنه.لطفا راهنمایی ام کنید
پانته آ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۷۰۶۱۲
0
0
من وارد سایت شدم ثبت نام کردمولی بعضی از مدا ک و اسکنش و نداشتم حالا که می خوام اصلاحش کنم نمیشه شماره کاربری و رمز عبور می خواد من ندارم فراموش کردمم که میزنم شماره همراهم و قبول نمی کنه چیکار کنم ؟؟؟؟
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۷۲۱۲۰
0
0
سلام..ببخشیدیه نفر جواب ما رو بده عدم شرکت در دوره کارورزی یعنی چی؟ چون یکی از شرایط ثبت نام است..یعنی منی که تو یه دوره فنی حرفه ای شرکت کردم دیگه حق ثبت نام ندارم
طاهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۱۷۵۲۵۴
0
0
آخه منی که تو دهه 60به دنیا اومدم و الان34سالمه چه گناهی کردم؟همه عمر درس خوندم مدرک فوق لیسانس دارم اما کو کار؟ حتی یک طرح شامل من نمیشه ؟ خدا نگذره از باعث بدبختی و فلاکت ما...تو رو به هرکسی که میپرستید به فکر ما دهه 60 ها باشید به جنون رسیدیم از بس که هیچ جا یه فکری به حالمون نمیکنید
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۲۰۱۸۲۷
0
0
سلام...من میخوام وارد سایت بشم اما میاره کد ملی شما تکراری هس..آخه من بار اول که وارد شدم مدارکم ناقص مونده ...شماره ملی تکراری یا شماره تلفن ثبت نشده میره لطفا راهنمایی کنید
Davoodi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۲۱۲۱۳۳
0
0
سلام من هر چی میخوام ثبت نام کنم خطا کد ملی تکراری میده،در صورتی که بنده ثبت نام نکردم
مهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۲۱۵۲۴۵
0
0
واقعا مسخره است پس ما که چندساله ارفارغ التحصیل شدنمون میگذره و سنمون30سال شده چیکار کنیم طرحتون بخوره تو سرتون
سعید
|
Spain
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۲۲۳۴۱۴
0
0
این سامانه رو راه اندازی کردین که آمار اشتغال بدین نه؟؟
خییییلی.... هستین... آخه منی که ارشد دارم تازه فارغ التحصیل شدم متخصصم بیام دوره چیو بگذرونم؟؟؟
بسه دیگه بابا چقد دوره و طرح و کارگاه بگذرونیم
این پولی که میاد سر سفره مسئولین ما حروم و حق الناس هست
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۲۲۴۸۵۳
0
0
خیلی شرایط سختیه .خداوکیلی ارباح مردتون خودتون مسخره کردین یا ملت بدبخت ایران و؟الان من ۲۵سالمه پنج سال از فارق التحصیلیم میگذره چهار سال هم دنبال کار بودم هرجا میرفتم کار گیرم نمیومد یعنی به قول خودمون ،خودتونم میدونین یعنی به جز خدا کسیو نداشتم پارتیم باشه الان که کار از کارگذشته شرایط ثبت نام جوری کردین تا کسی نتونه ثبت نام کنه ما که بیکار بودیم بقیه عمرمون هم بیکار میمونیم خدا میرسونه میخوریم به امید شما اون بالا نشستین به فکر پایین دستون نیستین نمیشینیم و ننشستیم خدا بزرگه.
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۴۲۳۵۳۰۳
0
0
من که سه سال پیش مدرک گرفتم و بیکارم فقط سه ماه کارگری کردم بیمه شدم، و الانم دارم ول میگردم یعنی چون سه ماه بیمه دارم کارمند محسوب میشم
چرا با احساس جوونا بازی میکنید؟؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۰۰۰۰۳
0
0
با سلام وقتی حرف های دوستان رو میخونم نمیدونم چی بنویسم ؟!
واقعا دولت تدبیر و امید مثل همیشه ب اون چیزی که میخواست رسید . بقول رییسش علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۰۴۰۵۸
0
0
بگویید راه چاره برای بیکاری نیست آنهایی که سن شان گذشته باید زنده بگور شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۱۰۸۴۶
0
0
ادم مغزش سوت میکشه ایشالله به زمین گرم بخورین که دهه شصتیا همیشه نابوده شده شماها هستن چرا هیچ وقت هرگز فکری به حال ما نمیکنین چرااااااااا؟؟اون احمقی که این شرایط سنی و گذاشته به چی فکر میکرده پدر ماهارو شماها در اوردین
کمیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۱۴۴۰۸
0
0
واقعا که مسخره است.من که سنم از حد گذشته چه کنم.30 سال با مدرک کارشناسی.؟
واقعا چکار کنم؟
نسرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۲۵۰۴۱
0
0
نمیدوم که مردمو چی فرض میکنید .....
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۲۵۲۳۶
0
0
سلام منظورازاین که نوشتن 5 سال براکسانی که تحت حمایت نحادهاهستن یعنی چه
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۰۳۱۱۰۶
0
1
سلام والا هم شرایط سنی خیلی بده
همم که اکثرا ما تحصیل کرده سابقه بیمه داریم من خودم ی سال دارم
خب به زور کار پیدا کردم اونم کارخاته حقوق نداد و باز بیکار شدیم
درثانی اگه قرار اینه که دست تحصیل کرده های بیکارو بگیرن چه لزومی داره این شرایط واقعا بده شرایط
از مدرک ۳ سال
بیمه نداشته باشی
سنت ۳۰ باشه
الان مگه لیسانسا اکثرا دهه ۶۰ هستن مگه مثل الانیا راحت درس خوندن که مثلا توی ۲۴ سالگی بشن لیسانس و بالاتر؟
خواهشا بازنگری کنین
فرشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۰۵۰۵۵
0
0
پس ماکه دهه ۶۰هستیم چه خاکی برسرکنیم مسخره است بایدبگویید کلیه فارغ التحصیلان نه اونایی که سه سال است جوانیمون که نابود شد رفت از پارتی بازی ...
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۱۰۳۱۴
0
0
باسلام ووقت بخیر.میخواستم بدونم ایا نام نویسی در کارورزی مانع شرکت در ازمونای استخدامی بعدی نمیشه؟
یه شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۲۰۲۱۹
0
0
سلام. من ۲۹ ساله هستم‌ به نظرتون این شرایط سنی دردی از جامعه دوا میکنه. واقعا متاسفم برای دولتمون. چقدر به فکر بچه های نسل سوخته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۲۳۵۳۶
0
0
این چه سامانه ای هس نمیشه که ثبت نام کرد...همش میگه کد ملی و شماره همرا تکراریه
یزید ابن معاویه ابن ابی سفیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۳۱۴۱۲
0
1
متاسفم که در دهه شصت و در کشور ایران به دنیا آمدم،همه چی علیه ماست حتی خدا،وقتی رای ما رو میخان یه خابی واسش میبینن‌بعدش که رای رو گرفتن دستمون میندازن،اینم یه جور سرکار رفتنه‌،شاید واقعا حق الناس وخدا هم یعنی دروغ گفتن برای رسیدن به اهداف خود والا بااینهمه وعده دروغ من که دیگه بریدم بعد میگن چرا جوونا ازدواج نمیکنن جمعیت داره منفی میشه شما فعلا اختلاستو بکن گور بابای من،درد دل زیاده،از چی بگم سوختیم خاکسترمان را باد برد؛
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۴۲۵۳۸
0
0
سلام
من در سایت ثبت نام اولیه ام رو انجام دادم ولی چون مدارکم همراهم نبود از سایت خارج شدم ولی الان که میخوام برم داخل سایت مدارکم رو بزارم نام کاربری و رمز عبورم را وارد میکنم ولی وارد نمیشه میشه بهم بگید باید چیکار کنم؟
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۵۱۹۱۳
0
0
من هرچی ثبت نام میخوام بکنم نمیشه مینویسه کد ملی اشتباهه این یعنی چی
محمدالف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۵۵۶۳۱
0
0
باسلام من خواستم ازطریق گوشی ثبت نام کنم ولی پیش رفت متوجه شدم بایدبرم کافی نت الان ک رفتم میگن فعلانمیشه بایداطلاعاتت ویرایش بشه لطفاقسمت ویرایشم قراربدین روسایت. درضمن کسایی ک سال 92فارغ التحصیل شدن شامل طرح میشن؟
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۶۱۴۱۴
0
0
من فرم اولیه رو ثبت نام کردم ولی اطلاعاتم و تکمیل نکردم و ارسال مدارک و نزدم و اومدم بیرون الان میخوام از طریق ورود به سامانه وارد بشم ولی انجام نمیشه دوباره هم نمیذاره ثبت نام کنم چیکارکنم؟
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۷۱۶۰۱
0
0
سلام خجالت بکشید نسل دهه 60که الان بسیار بیکارند را فراموش کردید؛ من 32سالمه فوق لیسانس؛ چندین مقاله و اختراع ولی بیکارم، الان در ساماته شما باز خبر از کاربرای مانیستف بترسید از جوانان بیکار، خدارا بیاد بیاوردید وای بر شما غافلان
اسدالله مرزبان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۷۳۳۴۶
0
1
چرا ؟ واقعا چرا؟
من الان ۶۳ سالم هست مدرک دانشگاهی هم دارم / ۱۶ ساله بیکارم .. اجازه نشین بدون بیمه ..شرایط برای ازدواج هم ندارم...واقعا چرا برای من کاری نیست..چرا ؟؟؟؟؟؟؟
عاطفه کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۸۲۳۵۵
0
0
انتخاب شغل محدودیت دارد؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۱۹۰۰۱۱
0
0
سلام دوستان یجوری دارید هول میزنید انگار پول مفت میدن برین توافقنامه رو بخونین بیینین چی نوشته نوشته ما هیچ تعهدی نمیدیم ک شمارو جایی استخدام کنیم.کسی که مدرک کاردانی یا کارشناسی داشته باشه مگه اینکه خیلی خر باشه بیاد خودشو 11 ماه بیکار کنه اخرشم هیچ اگه مدرک فنی حرفه ای میخواید خودتون برید مراکزش ثبتنام کنین سه ماهه بگیرید مدرک بازم دارن گولمون میزنن من اگه کارشناسی داشته باشم میرم کرج تو شرکت 11 ماهش 11 ملیون پول در میارم و بیگار شما نمیشم البته من کاردانی دارم و با همین مدرک الان میخام برم کرج مشغول کارشم و خودمم با اینا گوش نمیزنم بیکار شم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۲۱۰۳۴۱
0
0
اگر برای بیکاری دارین ی کاری میکنین این شرایط سنی دیگه چیه؟!!!! همه بیکارا سنشون بالاتر از این شرط سنی که گذاشتینه
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۲۱۴۷۴۲
0
0
سلام من اطلاعات اولیه رو وارد کردم ولی برای مرحله بعد چون خارج شدم دیگه نمیتونم وارد شم که مدارکم رو ثبت کنم ،لطفا سامانه رو اصلاح کنید
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۲۱۵۸۳۰
0
0
ما که سنم سی سال نه پول داشتیم ارشد بخونیم نه اینکه دولت محترم به فکر کار ما بود چند بار رفتم اداره کار شهرمون گفته وظیفه من نیست برای شما بدبخت بیچارها کار پیدا کنم پسر ریس فلان اداره در اولویت قرار داره تو ازمون استخدامی عالی زدم اخرشم یکی رو برداشتن که هیچی بلد نبود بدون ازمون خودش کارشو ول کرد رفت این چه روزگاری دلتون میخواد ما بریم خودمون بکشیم عمرمون گذاشتیم بهترین دانشگاهها قبول شدیم اخرش چی
حدیث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۲۱۵۹۳۹
0
0
سلام.این شرط حداقل ۳ماه باید از ثبت نام شما درکاریابی گذشته باشد یعنی چی؟؟؟؟
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۲۲۰۰۱۶
0
0
ما که سنم سی سال نه پول داشتیم ارشد بخونیم نه اینکه دولت محترم به فکر کار ما بود چند بار رفتم اداره کار شهرمون گفته وظیفه من نیست برای شما بدبخت بیچارها کار پیدا کنم پسر ریس فلان اداره در اولویت قرار داره تو ازمون استخدامی عالی زدم اخرشم یکی رو برداشتن که هیچی بلد نبود بدون ازمون خودش کارشو ول کرد رفت این چه روزگاری دلتون میخواد ما بریم خودمون بکشیم عمرمون گذاشتیم بهترین دانشگاهها قبول شدیم اخرش چی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۵۲۳۵۲۲۹
0
0
سلام ولی اقای قالیباف گفته بودن از همه افراد بیکار ثبت نام میشه
شیوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۰۰۲۵۵۶
0
0
سلام.بنده ثبت نام کردم اما متاسفانه مدارکم و ادرس رو وارد نکردم الان هرچقدر مشخصات رو وارد میکنم میزنه شماره تلفن یا کد ملی تکراریه یا اینکه اجازه ورود نمیده.لطفا راهنمایی کنید ثبت نام کامل نشده بایدچکار کرد؟
حوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۰۱۱۹۴۵
0
0
دهه شصتیها غصه نخورین.فکر میکنید همونایی که ثبت نام میکنند و میرند برا اموزش بعدش سرکار میرن؟!زهی خیال باطل!یه مدت ازشون بیگاری میکشن و بعد هم یه انگی بهشون میزنن و میندازنشون بیرون.بنظرم خدا رو شکر کنین که شرایطتون به این بیگاری و مسخره شدن نخورد..
پیمان
|
United States
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۰۳۳۶۴۲
1
0
واقعا براتون متاسفم با این شرایطتون،به نظر شما ایا الان دهه شصتی(نسل سوخته) وجود دارد که به شرایط شما بخورد؟؟
لطفا شرایطی لحاظ کنید که شامل شرایط دهه شصتی ها هم باشد
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۰۸۱۴۴۲
0
0
واقعا واقعا متاسفم.....آخه چه طرحیه شرایط اخذ مدرک باز چیه،؟؟؟؟من که چهار ساله از اخذ مدرکم میگذره باید چکار کنم....والا این طرح مسخره شما فقط شامل دهه هفتاد میشه....ما دهه شصتیا واقعا بهمون ظلم شده و می شود.....این چه تدبیریه این چه امیدیه؟؟؟؟
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۰۹۲۱۱۹
0
0
سلام ببخشید وقتی مشخصاتم رو وارد میکنم .سیستم پیام میده کد ملی تکراریست یا شماره همراه تکراریست درحالی که من فقظ اولین باره که دارم ثبت نام میکنم لطفا کمکم کنید تا زمان نگذشته
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۰۹۵۲۳۷
0
0
سلام
من هر کاری که میکنم نمیشه ثبت نام کنم، واسم پیام میاد که شماره تلفن یا کد ملی تکراریه،شماره تلفن رو هم عوض کردم باز هم پیامو میده، نمیدونم باید چیکار کنم
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۰۲۷۱۶
0
0
من ميخام ثبت نام كنم

قسمت رمز عبور چي بنويسم ؟؟؟؟ چرا اون قسمتش رو هيچ توضيحي ندادين ؟
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۰۳۴۱۱
0
0
اخهشرط سن چیه ما چیکار کنیم که لیسانس داریم و ۲۶سالمونه
زیبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۱۲۰۳۶
0
0
خیلی مسخره اس پس گناه ما چیه که ۳۲ سالمونه و بیشتر و ارشد داریم و سالهاست بیکاریم ما جز این مملکت نیستیم چرا این همه تبعیض ما که مستحق تریم اخه گناه ما چیه ما دهه شصتی ها مستحق این طرحیم نه کسانی که هنوز جوهر مدرکشون خشک نشده و کلی فرصت دارند اقای ر این بود رسمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجاست عدالت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خفه شدیم ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۱۲۸۵۱
0
0
سلام.من ثبت نامم نصفه انجام شد .بعدش سایت هنگ کرد و متاسفانه دیگه موفق به ورود به سایت نشدم.کمکم کنید لطفا
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۱۳۵۰۷
0
0
سلام میخوام ثبت نام کنم اما سایت ثبت نام باز نمیشه لطفا کمکم کنید
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۱۴۶۱۶
0
0
سلام والا هم شرایط سنی خیلی بده
همم که اکثرا ما تحصیل کرده سابقه بیمه داریم من خودم ی سال دارم
خب به زور کار پیدا کردم اونم کارخاته حقوق نداد و باز بیکار شدیم
درثانی اگه قرار اینه که دست تحصیل کرده های بیکارو بگیرن چه لزومی داره این شرایط واقعا بده شرایط
از مدرک ۳ سال
بیمه نداشته باشی
سنت ۳۰ باشه
الان مگه لیسانسا اکثرا دهه ۶۰ هستن مگه مثل الانیا راحت درس خوندن که مثلا توی ۲۴ سالگی بشن لیسانس و بالاتر؟
خواهشا بازنگری کنین
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۱۴۹۵۸
0
0
سلام .میشه کمکم کنید من هرچی کد ملی وشماره تلفنم رو وارد میکنم میگه شماره تلفنتون در سامانه ثبت نشده نمیتونم مدارکم رو وارد کنم و ثبت نامم رو تکمیل کنم .میخوام دوباره ثبت نام کنم میگه کد ملیتون تکراریه خواهش میکنم پیگیری کنید ما تمام امیدمون به این کارورزی هست که انشاالله درست بشه
محمد رضا اکبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۲۱۰۳۶
0
0
خیلی باحاله این دولت.....یعنی من ک چن ماهه 27 سال رو رد کردم......کارت پایان خدمت و لیسانس دارم......شرایط رو از نظر دولت ندارم..........خدا به داد ملت تو این چهار سال برسه
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۲۴۴۲۰
0
0
باسلام لطفا این شرایط ثبت نام را تغییر بدهید کاری برای دهه ۶۰ها بکنیدونظر ما رو به گوش مسولین برسونید من 34 سالمه و لیسانس دارم و10سال است مدرکم را گرفته ام وتنها امید من این استخدامیها بود که الان شرط سنی برای ان گذاشتن و برای این طرح هم همینطورخواهش میکنم یه فکری هم به حال ما بکنید وشرط سنی رو بردارید وکاری کنید تا ما هم از این بیکاری دربیایم باز هم خواهش میکنم به داد دلمان برسید
محمود احمدآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۳۲۷۳۲
0
0
سلام.
3 بار پیام دادم اینجا.هیچ کدوم نیومده.
لطفا پیامهارو به اشتراک بذارید.
narsis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۳۳۱۰۹
0
0
واسه کار کردن و نون دراوردن هم شرط سنی میذارن. دلشون خوشه طرح اجرا کردن . قشر سوخته با این طرح،دیگه کامل ِ کامل سوختن.مرسی واقعا
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۳۴۰۰۸
0
0
ما باید بمیریم
چون سن و سالمون گذشته

فقط کاش مراجع خودکشی رو حلال اعلام میکردن ومیگفتن هر کی هیچ جایی تو جامعه نداره.
آزاده برای مردن
من. الان 37 سالمه
پدر ومادر هم ندارم
دانشجوی دکترام بیکار


یکی آدرس جهنم بهم بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۴۰۳۲۸
0
0
خیلی مسخره است. با محدودیت هایی که گذاشتید
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۴۵۵۱۳
0
0
باسلام من اطلاعات اولیه وارد کردم اما چون از سیستم خارج شدم نمیتونم دوباره ثبتنام کنم.میزنه شماره موبایل وکدملی تکراریست.لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۱۳۴۵
الان سایت اختلال داره ولی بعدا که دوباره اومدی و سایت درست شد باید بری تو بخش ورود و یوزر پسوردی که گذاشتی رو وارد کنی و وقتی تونستی وارد سیستم بسی میتونی باقی اطلاعات رو اضافه کنی من قبلا یبار اطلاعاتم رو اینجوری اصلاح کردم
علی
|
Germany
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۱۰۳۸
0
0
سایت کارورزی به خاطر حجم بالای مراجعات با اختلال مواجه شده. وقتایی که مراجعه کمتره برید برای ثبت نام مثل آخر شب ها یا اول صبح
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۱۴۵۳
گندشون بزنن با این سایتشون. تو سااعت خلوتی میام ببینم چی میشه امیدوارم اوکی بشه سایت
فرشاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۱۳۳۱
0
0
خیلی مسخرست. این هم برا سرگرم کردن مردمه؟ خو این شرایط که به هیچ کس نمیخوره. یهو بگید نمیخوایم بدیم. من الان دقیقا سی سالمه خدمت رفتم لیسانس و دانشجوی فوق لیسانس هستم و بیکارم تکلیف من چیه؟ کسی توی این مملکت نیست که مسعولیت من رو قبول کنه. اگر نمیتونید پس مسعولیت کشور رو به ما واگذار کنید
زکیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۱۷۳۵
0
0
سلام توروخدا قسمت ویرایش و بزارید اطلاعات من اشتباه رفته همش میزنه شماره ملی درست نیست ادامه نمیده دیگهز
کیانوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۲۷۳۴
0
0
سلام من تو مرحله اول که مشخصات هویتی رو وارد کردم دیگه اینترنتم قطع شد الان هرچی برمیگرم عقب که ثبت نام کنم نمیتونم وارد بشم ممنون میشم راهنمایی کنید
مهدیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۵۵۵۵۲
1
0
واقعامسخره است ملتوسرکارگذاشتین
کار میخوایم 60 و 70
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۸۴۲۰۱
0
0
اگه کار دادید به 70 و 60 که دادید وگرنه همه با هم میریم آمریکا
میگیم اونجا بهمون کار بدن
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۹۰۲۵۲
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من صفحه اول طرح کارورزی پرکردم رفتم صفحه بعد نمیدونستم که اسکن مدارک ندارم اومدم بیرون الان دوباره میرم اخطار میده که کدملی یا همراه تکراری خواهش میکنم کمک کنید که چیکار کنم مرسی
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۹۰۳۱۹
0
0
جواب سوال بچه ها رو هم بدید بد نیستاااااا
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۵۸۲۱
وزارت کار باید جواب بده نه سایت
اونا خرابکاری کردن
Asghar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۱۹۲۶۴۵
0
0
باسلام
من برای اولین بار وارد این سایت شدم کد ملی وشماره تلفن رو که وارد میکنم میگه کد ملی یا شماره تلفن روارد شده تکراری است.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
باتشکر
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۲۰۲۰۰۴
0
0
سلام
خواهش میکنم جواب بدین . من یکبار ثبت نام کردم . نشد مدارکم ارسال کنم . الان مجددا میخوام ثبت نام کنم میگه شماره تلفن یا کد ملی تکراری است . حالا باید چیکار کنم . جواب بدین لطفا
حتی با کد ملی خواهرمم امتحان میکنم نمیشه
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۲۱۰۳۱۷
0
0
این چه مسخره بازیه من لیسانس دارم همه چیم میخوره فقط سنم ۲۵و۳ماه هستش با این شرایطی که گذاشتن نمیشه ثبت نام کنم لطفا رسیدگی کنن این شرایط سنی برداشته بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۲۱۲۶۵۶
0
0
سلام مدیر جان و بچه ها
خواهش میکنم کمکم کنید
من یه بار قبلا ثبت نام کردم و رمزمو فراموش کردم
حالا نمیدونم رمزمو درست میزنم یا نه ولی هرچی میزنم وارد نمیشه
زدم فراموشی رمز عبور میگه باید شماره تلفونو وارد کنی خوب کجاش جای شماره تلفن هست هیچ جایی نیست که وارد کنم
حالا من باید چیکار کنم
خواهشا کمک کنید ....
مائده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۲۲۳۹۳۰
0
1
سلام . 23 و 6 ماه سن دارم . مدرکم دارم . مدیریت صنعتی . icdl . ولی هر چه تا به حال آزمون استخدامی شرکت کردم قبول نشدم . فقط 55 تومن یا بیشتر یا کمتر تو سایتا خرج کردم واسه ثبن نام و هیچی . با اینکه خیلی برا دهه 60 احترام قائلم اما باید بگم خیلی طرح خوبیه واسه ما دهه 70 . شما نسل سوخته اید درست . اما ما هیزم تریم . به قول معروف تر و خشک دارم با هم می سوزیم .
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۶۲۳۰۰۱۳
0
0
سلام
میخواستمبدونم منظور از اینک 3 ماه از ثبت نام کاریابی گذشته باشه چیه؟ینی سایت دیگه ای هست ک باید در اون ثبت نام میکردیم؟اون چ سایتیه؟و اینک هربار اطلاعاتمو در قسمت ثبت نام اولیه وارد میکنم ثبت نمیشه و میگه شماره تماس یا کد ملی تکراریه..خواهشا راهنمایی کنید.
سپاس
بینام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۰۰۴۱۴۰
0
0
شرایط مسخره گذاشتن... سایت باز نمیشه... بیکاریم... اینم شد زندگی؟؟!!
درسته شرایط مسخره برای ثبت نام گذاشتن و سایت هم باز نمیشه و چندین و چند ساله بیکاریم ولی در عوض وزیر ارشاد و رئیس جمهور پیگیرن که ربنای شجریان از صدا و سیما پخش بشه!! خدایا شکرت که وزیر و رئیس جمهورمون به فکرمونن!!
محمود عيدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۰۰۴۱۴۴
0
0
بنده سال ۸۱ کاردانى عمران فارغ التحصيل شدم سپس ازدواج و مشغولى تا دوباره سال۹۱ کارشناسى فارغ التحصيل شدم از اون موقع تا حالا بيکارم دو تا بچه دارم سنم هم ۴۸ '۴۷ سالمه يعنى شما قضاوت کنيد من بايد چکار کنم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۰۵۲۳۳۹
0
0
سلام
چرا من تو مرحله ثبتنام همش برام این ارورد میاد که شماره ملی یا شماره همراه تکراریست!درحالیکه تاحالا اصلا کارورزی ثبتنام نکردم
برای فردی دیگه هم خواستم ثبتنام کنم همین خطا اومد
علی عبدیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۰۹۵۷۴۶
0
0
دوستان ثبت نام میزنم میگه که قبلا با این کدملی یا شماره تلفن ثبت نام شده
ورود میزنم میگه اشتباهه
فراموشی رمز میزنم میگه اطلاعات صحیح نیست

فقط برای من اینطوریه یا شما هم همینطورید ؟ الان دوسه روزه همینطوریه
اون شماره تماس هم هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن
ایمیل هم زدم بازم جواب نمیدن
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۵۷۳۰
نه کلا اشکال داره باید پیگیری کنیم تا رفع بشه
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۰۱۷۳۸
0
0
واقعا برای خودم و هم سن و سال های خودم متأسفم ما بچه های دهه شصت واقعا مظلوم واقع شدیم هرچه آزمون استخدامی میاد شرط سنی داره اینجا می‌آییم بازهم شرط سنی داره آخه اگه شماره فکر بیکارها هستین فعلا بچه های دهه شصت به شدت جویای کارن چرا واقعا فکری به حال ما نمی کنید؟ما چه گناهی کردیم تو این دهه به دنیا آوردیم .خواهشا دولت این شروط مسخره رو بردارد.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۰۴۳۲۰
0
0
سلام و عرض خسته نباشید.دوستان کسی می دونه چه مشکلی پیش اومده؟ سایت مشکلی داره یا احیانا بسته شده؟؟؟.....هر چی نام کاربری و رمز عبور میزنم میگه ورود امکان پذیز نمی باشد.!!!
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۱۰۰۴۲
0
0
سلام و عرض خسته نباشید.دوستان کسی می دونه چه مشکلی پیش اومده؟ سایت مشکلی داره یا احیانا بسته شده؟؟؟.....هر چی نام کاربری و رمز عبور میزنم میگه ورود امکان پذیز نمی باشد.!!!
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۵۶۴۸
مثل اینکه تعداد مراجعین زیاده و جوابگو نیست تو ساعتای خلوت مراجعه کنید
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۱۳۶۳۳
0
0
برای ثبت نام هم باید پول بدیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۵۶۱۰
نه رایگانه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۱۴۲۰۳
0
0
سلام. من در مرحله اول ثبت نام گیر کردم. هی میگه شماره ملی یا شماره تلفن تکراری می باشد. چیکار باید بکنم؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۵۶۰۱
با شماره های وزارت کار و کارورزی تماس بگیرید که بالا دوستان گذاشتن تو کامنت ها تا مشکل رو حل کنن
یوزر پسورد همون کد ملی و شماره تلفنه
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۲۲۸۵۹
0
0
سلام من مدرکم کاردانی بهمن فارغ تحصیل شدم ولی هنوز مدک رو نگرفتم چیکار کنم چطوری ثبت نام کنم؟؟؟؟
بابایی
|
United Kingdom
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۲۳۲۲۶
0
0
من 26سالمه و 4ساله فارغ التحصیل شدم تو شرکتای خصوصی که بیمه نشده بودم کار کردم در این ۴سال و بیمم رو پول میدادم برام رد کنن توسط یه اشنا در شرکته دیگری,الان بیکارم و بیمم رو قطع کردم.حس میکنم واقعا در حقم ظلم شده.
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۰۱۰۷
0
0
دوستان خودتون به دولت رای دادید.شرایط رو هم در چهار سال پیش دیدید پس غرغر نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۱۱۴۳
0
0
واقعا مسخره اس من سی سالمه چند ساله لیسانس گرفتم و بیکارم پس من چیکار کنم همچنان بیکار بمونم واقعا خسته شدم
fateme
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۴۴۳۰
0
0
با سلام
قسمتی هست که تاریخ اخرین ثبت نام کاریابی رو میخواد .من تو کاریابی تا الان ثبت نام نکردم فقط خودم پیگیر بودم .ایا با توجه به این مورد،شامل حال من نمیشه؟؟ و اینکه راحت ترین راه برای ثبت نام در کاریابی چی هست؟ و این سامانه تا کی فعال هست ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنین.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۳۵۴۵۳
تاریخ که ندادن فعلا فعاله ولی خب ظرفیتت طرح محدوده
شما اگه ثبت نام نکردی تو کاریابی ها میتونی اینجا ثبت نام کنی
البته فعلا سامانه مشکل داره و باید صبر کنی تا برطرف بشه بعد
zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۴۰۰۱۶
0
0
سلام من نمی تونم وارد سایتش بشم اخطار خطا میده؟؟؟ تا کی مهلت هست؟؟؟
zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۴۰۷۲۱
0
0
سلام من نمی تونم وارد سایتش بشم اخطار خطا میده؟؟؟ تا کی مهلت هست؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۵۱۸۴۹
0
0
واقعا مسخره اس شرایط سنی الان اگه آزمون استخدامی بود لیسانس حداکثر سنش میزدن سی سال همه بتونن ثبت نام کنن پول بیشتری گیرشون بیاد
سپیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۷۴۰۵۶
1
0
سلام ببخشید برای گروه های رشته علوم انسانی هم میشه؟ مثلا من فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم کجا واسه من کار پیدا میشه بجز استخدامی اموزش و پرورش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه یکی توضیح بده.ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۸۴۶۲۰
همه رشته ها میتونن شرکت کنن محدودیتی نذاشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۸۴۹۰۳
0
0
سلام ،شرایط سنی اصلا خوب نیست چرا به دهه ۶۰ توجه نمیشه؟ من متولد 66 هستم و مدرکم کارشناسی هستش پس ماها باید چیکار کنیم؟لطفا به فکر ما هم باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۱۸۵۱۵۱
0
0
لطفا به فکر ما دهه 60 دی ها هم باشید، این انصاف نیست ...
نا امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۲۱۰۴۱۰
0
0
دوستان ، همه سر کاریم . یه چیزی گذاشتن برای سرگرمی . یه مدت هم با این سرگرمیم . چه خوب ، چه بد ، همه چی میگذره . این نیز بگذرد . اگر قرار بود به مردم کمک بشه فرصت و موقعیت و امکاناتی زیادی بود و هست. مهم اینه که بخوان ، که نمیخوان . پس امیدوار نباشین. مسئولین الویتهای مهتری از مردم دارن ..................پس خودتون مسیرتون رو پیدا کنید . کسی قرار نیست به شما مسیر رو نشون بده ........ علی یارتون ، حق نگهدارتون
الف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۲۱۲۴۳۰
0
0
واقعا مسخره هست پس ماکه بیشترازسه ساله مدرک گ رفتیم و بیکاریم چه کنیم ؟؟؟؟!!!!
zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۲۳۱۱۱۸
0
0
تاریخ آخرین ثبت نام در کاریابی چی هست ؟؟؟
zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۷۲۳۱۵۱۸
0
0
سلام ببخشید در قسمت مشاغل انتخابی کارورز هر چی وارد میکنم ثبت نمیشه...باید چیکار کنم؟؟؟ئ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مصطفی خلیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۰۰۱۶۱۶
0
0
برای ثبت نام حتما باید کاریابی ثبت نام کنیم.من که ثبت نام نکردم تکلیفم چیه باید الان ثبت نام کنم بعد از سه ماه بیام اینجا واسه ثبت نام کاروزی؟
zae
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۰۰۵۳۵۶
0
0
سلام این چه کاریه بخدا این شرایط سنی رو بردارین من متولد 65 هستم هفت ساله لیسانس گرفتم خدا خوشش میاد هنوز بیکار باشم کاش این طرح اصلا نمیزاشتین تا بیشتر دق نکنیم
يه دهه شستي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۰۳۵۷۵۶
0
0
متاسفم براي خودم وهمسالان خودم. كه به اميد روزهاي بهتر فقط درس خونديمو پول دانشگاه باهزار وام وقسط جور كرديم تا كار داشته باشيم حالا هم طرحشون شامل ما نميشه چون ٣٠سالو ردكريم اين بود تدبير واميد
سوزان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۰۹۴۴۴۷
0
0
سلام منی که دانشگاه سراسری با معدل بالا ارشد دارم ولی سال 91 فارغ التحصیل شدم و به شدت هم نیاز به کار دارم تکلیفم چی هست. سن مهم نیست تعهد کاری و علاقه به کار مهم هست...خواهشا فکری برای دهه 60 بکنید خواهشا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۱۴۷۴۲
0
0
سلام. به نظر من هم اول باید اولویت با اونایی باشه که سنشون بالاتره چون اونا مسعولیت بیشتری دارن باید نون زن و بچشونو بدن سی چهل ساله با بی پولی و بیکلری ساختن بازم باید صبر کنن تا کی آخه؟ ولی اونایی که سنشون کمتره هنوز طعم تلخ بیکاری رو تازه فهمیدن تازه اول راهن. هر چند بیکاری واسه همه بدترین چیزه ولی مسعولین لطفا نذارید کسایی که سنشون بالاتره از این بیشتر زجر بکشن
beti
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۳۱۸۰۱
0
0
سلام
یه جوری میگید دهه 60 70 انگار دهه 70 رو دارن میبرن سر کار یه کارآموزیه که بعد از 6 7 ماه پرتت میکنن بیرون اونم با 1/3 حقوق اداره کار دلتون خوشه هاااا
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۵۱۰۵۷
0
0
من همه شرایطو دارم اما در پایان بهم گفته که شما شامل طرح کارورزی نمیشوید,کسی میدونه چرا ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۵۲۸۰۴
0
0
واقعا این چه کاریه آخه دهه شصتی همه سنشون سی به بالاست ،یعنی باید تا آخر بیکار باشیم تو استخدامی ها هم وضعیت سنی همینطوره پس ما چیکار کنیم.تو رو به خدا ی فکری هم به حال ما بکنن مخصوصا فارغ التحصیلان رشته منابع طبیعی_محیط زیست که آمار بیکاری خیلی خیلی زیادی داره
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۵۳۷۴۷
0
0
با سلام
من در ثبت نامم دچار مشکل شدم هر بار مینویسه خطا کد میلی یا شماره همراه شما تکراری است.ممنون میشم راهنماییم کنید
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۵۵۵۴۲
0
0
سلام، ببخشيد واسه من أرور مياد كه اين شماره ملي قبلا ثبت شده، در صورتيكه كه اين اولين باره كه ميخام ثبت نام كنم، چيكا بايد كنم؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۷۳۸۱۵
0
0
سلام من داشتم ثبت نام انجام میدادم که اینترنت قطع شد حالا هر کاری می کنم در قسمت ورود و ویرایش کدملی و شماره همراه رو میزنم میگه اطلاعات اشتباه است چکار کنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۱۸۵۸۲۹
0
0
سلام واقعا که بیشتر دوستان من بالای ۳۰ سال دارن اون وقت این شرایط مزخرف گذاشتن البته اینم یه بازی سیاسی بیشتر نیست پس همون بهتر که نخوایم این کار و کنیم
مرتضی مه نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۸۲۰۳۱۳۳
0
0
این چه طرحی است که ارائه دادید بیشتر اقشار بیکار و متاهل بالای 30 سال هستند .تکلیف اینها چیست ؟
روناهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۰۲۱۱۰۲
0
0
سلام.مسئولان محترم الویت با فارغ التحصیلان بیکار در همه مقاطع که سنشون بالای 30 هستش نه اینقد سن رو پایین زدین اینجوری که هیچ کس سنش نمیرسه. تا چن روز پیش شرایط سنی بهتر بود چطور در عرض یک هفته تغییر کرد.پس خودتون مسخره هستین که ملت را به سخره گرفتین
Hesam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۰۲۲۶۲۰
0
0
سامانه کارورزی؟؟؟؟؟
بهتر بود اسمشو میزاشتین سامانه سرکاری....
بدترین فیلترارو گزاشتین واسه ثبت نام اخرشم هیچی در نمیاد ازش حداقل سن و حداکثر ۳ماه بیمه و .... مگه بیکاری سن و سال داره؟؟تازه اگگگرررم کسی موفق به ثبت نام شه معلوم نیست بعدش چی میشه یک سوم حداقل دستمزد...ماهی ۳۰۰-۴۰۰ تومن بلال بفروشی بیشتر کاسب میشی.
چه وضعشه اخه
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۰۵۱۳۱۵
0
0
سلام من در مرحله بارگزاری فایل مدرک تحصیلی بودم که اینترنت قطع شد حالا برای ثبت نام پیغام تکراری بودن کدملی رو میزنه. در قسمت ویرایش هم بعد از ورود کدملی و رمز عبور صفحه ای با این عنوان باز میشه Server Error in '/' Application. و در قسمت بازیابی رمز عبور هم مینویسه اطلاعات صحیح نمی باشد. لطفا راهنمایی کنید. تشکر
ساینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۱۱۰۵۰۰
0
0
همه سر کاریم...هر کار میکنیم یه ایرادی میگیره نمیشه ثبت نام کرد...مسخرشو در اوردین 40ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۱۷۵۲۳۴
0
0
سلام میشه در مورد 3 ماه یکم راهنمایی کنین ممنون میشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۲۰۵۸۰۸
0
0
سلام من متولد سال 65 م به نظر م ما تو این مملکت هیچ حقی نداریم چون هر طرحی میاد ما رو شامل نمیشه نسل سوخته هستیم دیگه زنم هم میخاد طلاق بگیره شرمنده دختر یک ساله ام هستم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۱۹۲۱۳۵۰۹
0
0
سلام این دیگه چه وضعیه شرط سنی دیگه چیه. ما دهه شصتی ها همه جا سوخته ایم. در اینده حتما دهه هفتادی ها و هشتادی ها رو بزور میبرن سر کار اون وقت وضع ما اینه. بد نیس کمی ب فکر ما هم باشید
حمید رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۰۱۸۱۰۱۰
0
0
سلام من الان 3 سال هست که از مدرک لیسانسم میگذره تو این سه سال فقط4 ماه بیشتر کار گیرم نیامده این 4ماه بیمه برام رد شده اخه این انصاف هست که شامل ما نشه چقدر منتظره بودیم که دولت میخوادبداد جوانها برسه
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۰۱۸۴۶۵۸
0
0
سلام من یکساله بیکارم با مدرک دکتری!!!همه مقاطع هم پشت سر هم خوندم که دیگه بهونه سنی نباشه. ولی الان باز بیکارم!!!!هر جا میرم یه بهونه دارن همه جا. این سایتم میگه شما واجد شرایط نمی باشید. تو انتخاب عناوین فرصت شغلی هم مربوط به هر شهری نمیدونم چی انتخاب کنم که فردا دبه در نیارن که نیست و نمیشه. مهم نیست چه شغلی باشه حقوق بدن از بی پولی دربیایم. کاش از الان بگن چه نیتی دارن که ما بفهمیم چه عناوینی رو باید انتخاب کنیم. مثلا من بزنم مدرس دانشگاه، بعدبگن مدرس نمیخوایم کاروزی ،من باید پیکار کنم؟ و سه انتخاب بیشتر نداریم....لطفا راهنمایی کنید که آیا بر حسب استان و شهرستان هست؟ و اگه این عنوان انتخابی ما نباشه شرایط برای انتخاب های بعدی هست؟ یا باز سرمون بی کاله میمونه طبق معمول!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۰۱۸۵۵۵۰
0
0
باسلام:راحل موقتی اشتغال وازدواج :باتوجه به حجم عظیم بیکاری افرادتحصیل کرده ونبودشغل وظرفیت های کم دولت دربحث اشتغال جوانان :وبالا رفتن سن دهه60 ها اولویت اشتغال به متولدین مرد دهه 60 هابه ترتیب سال باشد چون دهه 70 فرصت دارند تادراینده شغل داشته باشند باتوجه به اشتغال این دهه مشکل ازدواج اینه هم حل خواهدشد
فرانک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۰۲۱۱۶۰۳
0
0
شرایط سنیش عادلانه نیست
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۱۱۲۳۴۵۲
0
0
سلام من متولد 70/6 هستم نمیتونم ثبت نام کنم .هنوز مدارک نفرستادم میگه شم مشمول طرح نیستید
سلطانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۱۱۳۳۹۰۲
0
0
سلام خسته نباشین ببخشید کارت عضویتمون بعد چه مدت صادر میشه؟
aaaa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۱۱۷۲۴۳۵
0
0
ایا دستگاهای دولتی هم کارورز قبول میکنن؟؟؟
نیکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۰۷۱۰۴۲
0
0
با سلام چرا ما که این همه تلاش کردیم و فوق لیسانس گرفتیم باید به خاطر شرایط سنی و شرایطی که نمی دانم بر چه اساسی تعیین کردید قربانی شویم با این شرایط که گذاشتید آدم فکر می کند که برای افراد خاصی این کار را انجام دادید چرا من که سی و چهار سال سن دارم باید قربانی سیاست های غلط جامعه و دولت شوم هم شرایط کار و ازدواج دچار مشکل شوم چرا وقتی با زندگی و آینده هزاران جوان بازی می کنید بعد می گویید سیاست های قبلی غلط بوده این چه دولت تدبیر ٬امید ٬نشاطی است که ما جوانان ایرانی که همه داریم پیر می شویم اما نمی توانیم نیازهای طبیعی مان را هم داشته باشیم مثل کار ٬همسر٬فرزند ٬پول چرا ما باید به خاطر شرایط اقتصادی و جامعه این همه متضرر شویم واقعا مانده ام ما چه امیدی می توانیم در این جامعه داشته باشیم سیاست های غلط ما را به این روز کشانده است ما نمی توانیم حتی نیازهای طبیعی مان را داشته باشیم چرا هیچ کس صدای ما را نشنید و همیشه به ما می گویند نسل سوخته شما که برای انتخابات این همه از جوانان سخن می گویید از امید و نشاط صحبت می کنید من که در بین خودم و جوانان جامعه ام امیدی نمی بینم کاش شرایط سنی و فارغ التحصیلی برداشته شود و از روی مهارت ها و شایستگی ها انتخاب شوند . فقط بگویم من به عنوان یک شهروند ایرانی تقاضا می کنم به ما و خواسته ها و نیازهای طبیعی مان تو جه شود شما هم در دنیا و هم در آخرت باید به خاطر آسیب های اجتماعی و فردی که این افراد در زندگی گریبانگیر آن شدند مقصرید و باید پاسخگو باشید
نریمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۰۹۳۹۵۲
0
0
این سایت کارورزی یعنی اینکه تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود. فرصت آخرتو از دست داری میدی دولت و سیاسیون مملکت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۱۲۱۹۲۲
0
0
پس ما دهه 60 چیکار کنیم چرا این دهه انقد مظلوم واقع شده ما آینده نمیخوایم کار نمیخوایم از این طرحا هم اون موقع برا ماها میذاشتید ما انقد افسرده و گوشه گیر نشیم از این بیکاری لطفا برا ما هم یه کاری کنید ممنون
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۱۵۵۵۵۲
0
0
بهمن ۹۵ فارغ التحصیل مقطع ارشد شدم مدرکم کی بدن خدا میدونه. از مدرک کارشناسیمم ۳ سال گذشته تکلیف چیه ؟ سوا ل خودمو هم دانشگاهی های بیکارم
عظیم نیک صالحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۱۶۳۳۵۱
0
0
باسلام
همه درد دارد.اما درد فراوانه ثبت نام میکنیم وخدا کریمه.خودش حاکم اسمان وزمین است.
سیدمجتبی طباطبائی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۱۷۰۲۳۶
0
0
با سلام
توی شرایط ثبت نام در ثایت کارورزی، گذشت حداقل سه ماه از ثبت نام در مرکز کاریابی و مشاوره شغلی هست.....خب ما چجوری و کجا توی این مرکز ثبت نام کنیم؟ کاش لینک میذاشتین
لطفا لینکو ایمیل کنین برام
بیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۲۱۵۲۴۷
0
0
واقعافکرمیکنیدبااین طرح بامزتون الان تمام مشکلات بیکاری جوونهابرطرف میشه.اخه ماهایی که ۵.۶ سال پیش مدرک گرفتیم چی؟خداروشکرشرایط سنی هم که بهمون نمیخوره .طرحتون نیازبه اصلاحات زیادی داره اون کسایی که لطف کردن این طرح برنامه ریزی کردن کمی تجدیدنظرکنن بدنمیشه.
مریمl
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۲۲۱۳۳۸
0
0
یه فکری به حا ل دهه شستی ها بکنید اگر خدا را می شنا سید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۲۲۳۴۹۲۳
0
0
سلام. کسی برا منه متاهل دهه 60 که داره اخرین لحظات زندگی مشترکش و به خاطر بی کاری و بی پولی سپری میکنه راهی سراغ داره.؟دیگه نه میتونم کرایه خونه رو بدم نه چیزی برام مونده که بتونم رو فروشش حساب کنم.. نمیخواد سایت ..راه بندازین این بازنشسته های محترم تماع و که هنوز دارن کار میکنن از تو کارخونه ها و جاهای دیگه بیرون کنین تا به بهونه گرونیه روزگار و سر رفتن حوصلشون دست بر دار کار کردن نمیشن تا مشکل جون ها بخصوص افرادی که سن بیشتری دارن و بیکارن حل بشه..لازم نیست شاخ غول و بشکنیم..راه حل خیلی ساده است..سن بازنشستگی رو بیارین پایین بشه 25 و 20 سال فردا 5 میلیون جون بیکار ایرانی میرن سر کار..
یلدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۳۰۶۱۲۳۱
0
0
الان شرایط سنی برا ارشد چن ساله?چرا یه جا گفته ۲۸ یه جا گفته ۳۳.بالاخره کدومه?
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳۹۶۰۳۲۳۱۴۴۰۵۲
نوشته دیگه
ارشد 28 سال
دکتری 32 سال
محبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۳۰۸۵۹۳۹
0
0
من تقریبا دو سال پیش ثبت نام کردم. الان میخوام اطلاعتمو ویرایش کنم ولی میگه باید این مبلغ 147150ریال رو پرداخت کنم. مگه ویرایش اطلاعاتم پولکی میشه
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۳۱۶۲۶۱۶
0
0
اقای روحانی ای کاش وقت رای جمع کردن هم محدودیت سنی میزاشتید تا ما دهه ۶۰ رای نمیدادیم
ای کاش این سایت رو اصلا نمیزدید
از این که به شما رای دادم به عنوان یه دهه شصتی پشیمانم
مطهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۳۱۹۵۴۴۸
0
0
سلام، من ثبت نام اپلیه رو انجام دادم اما وقتی خواستم دپباره وارد پروفایلم بشم برا ویرایش و ارسال مدارک اررور میده ک رمزتون اشتباهه در صورتی ک درسته، من الان باید چیکار کنم?
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۴۰۰۵۷۴۰
0
0
باباجان من.آقای روحانی عزیز.وزیر محترم کار.آخه چه ربطی ب اون بیمه داره.میخوای فقط دو نفرو ببری سر کار تو این کشور ب این بزرگی ک شرایط سنی برا پسر همسایه گذاشتی وبیمه هم ک برا پسر خودته ک ثبت نام نکنه ومردم گیر ندن.عجبااااااا
اعصابمو ریختین بهم.درستش کنید دیگههههه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۴۰۱۰۷۱۳
0
0
اينجوري كه شما مردم سركار گذاشتيد!!!! اين كشور ديگه نيرو كار نداره بايد از بنگلادش و افغانستان نيرو كار وارد كرد.
بیخیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۴۰۳۲۵۰۳
0
0
اینجا ایرانه...پس زیاد جدی نگیرید مثل خیلی از موضوعات دیگه
سماق بمکیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۴۱۴۱۸۳۵
0
0
سلام دوستان
زیاد جوش نزنین
با اینکه این طرح به سن ماها میخوره
ولی فکر کردین از همین فردا شروع میکنن به استخدام
خیر اینطوری نیست
همه مون سر کاریم
یه بهونه جور میکن و اینم منتفی میکنن
سورنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۴۲۳۴۷۲۷
0
0
مضحک ترین شرایط رو جمع کردن!!!!لطفا تجدیدنظر کنید
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۶۱۲۳۶۵۵
0
0
دوستانی که شماره تلفن برای راهنمایی سایت کارورزی نوشته بودند. من چند بار زنگ زدم ولی برنداشتند. چجوریه؟؟؟؟
جوانان دهه شصتی ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۶۱۶۰۴۴۱
0
0
باسلام خدمت همه جوانان دهه شصتی ها
باتوجه به وضعیت نابسامان سیستم استخدامی کشور که از سال ۹۲تا الان به وجود امده چرا دولت اولویت استخدام دراین طرح را به فارغ التحصیلانی که ۵سال درخانه بیکار نشسته بودن را قرار نداده ؛بعددولت انتظار داره که سن ازدواج بالا نره /این بی برنامه گی وضعیت به کارگیری نیروی انسانی درکشورتاوقتی که اینطوری ادامه پیداه کن میزان تشکیل خانواده درسنین ۲۲الی ۲۷به صفرمیرسه ،آیادولت نمیدانه که علت اصلی عدم ازدواج جوانان بی کاری هست .........!!!!؟؟؟
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۶۱۶۱۷۲۳
0
0
سلام توروخدا بگین تا کی مهلت ثبت نام هست من هنوز مدرکم نیوردم. سنم 26 کارشناسی منم میتونم ثبت نام کنم ؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۷۱۱۵۷۴۳
0
0
آیا دستگاههای دولتی هم کارورز قبول می کنند؟
مهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۷۱۵۳۱۴۷
0
0
با سلام
ببخشید من چند روز پیش ثبت نام کردم حالا اگه بخوام از درست بودن شماره تلفنم و... مطمئن بشم و در کل اطلاعات ثبت ناممو ببینم باید کدوم قسمت برم؟ لطفا راهنماییم کنید
یاوان بنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۷۱۸۰۱۱۸
0
0
واقعا خجالت داره !!!! مردم رو چی فرض کردن اینا؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۷۱۸۵۳۱۸
0
0
بیچاره دهه شصتیها
زاگرس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۷۲۱۳۴۱۷
0
0
شما دیگه کی هستین ومردم سرکار گذاشتین.ما دهه شصتیا چه گناهی کردیم همش بادر بسته مواجه میشیم.اینهمه پول خرج کردیم ومدرک فوق گرفتیم وآخرش بیکارموندیم.شرایط سنیتون بخوره توسرتون ماشصتیا بریم بمیریم با طرحاتون.من وشوهرم بیکار وسراسر قرض کی باید درک کنه شرایط من وامسال من.جیبهای خودتون رو بزرگتر بدوزین ولی مسخره نکنید خلق الله را
sss
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۸۲۳۴۲۵۵
0
0
با سلام و احترام من مدرک ارشد دارم و همون مدرک اسکن شده اما سامانه آخرین مدرک رو برام کارشناسی زده میشه کمک کنید اصلاحش کنم. ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۹۰۲۴۹۱۲
0
0
شرط بیمه واقعا ظلم هست. خیلی ها بیشتر از 3 ماه بیمه دارن، این قیر منطقی هست، این درست نیست.
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۲۹۱۱۳۲۳۵
0
0
با سلام اگر تو سایت اون قسمتی که زده تاریخ ثبت نام اولین کارورزی رو اشتباه متوجه شده باشیمم و تا حالا در هیچ کجا ثبت نام نکردیم و تاریخ همون روزی رو زده باشیم که تو این سایت ثبت نام کردیمم چرا ویرایش نداره کلا حذفش کنمم؟؟؟لطفاا راهنمایی کنید
خلیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۰۱۳۴۹۳۱
0
0
واقعا خیلی شرم آوره پس ما که متولد ۶۴ هستیم لیسانس داریم، حق حداقل حقوق شهروندی که داشتن یک کار هست رو هم نداریم.خجالت بکشید
یک جوان نامید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۰۱۵۲۴۲۹
0
0
من دو هفته ثبت نام کردم و مدارکمو در سایت ارسال کردم ولی بعد دو هفته پیام میده مدارک شما در دست بررسی است پس کی میخوان بررسی کنن؟ وقتی مهلت تمام شد؟ اصلا سایت درسته یا سرکاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۰۱۵۳۱۱۱
0
0
از همون اول مشخص بود دولت روحانی این کاره نیست ....من 41 ساله هستم ....و بیش از 13 سال فارغ تحصیل شدم ....و هنوز بیکارم ...فقط یه کار پاره وقت هست که اونم بیمه نیستیم... ما بیش از 5 میلیون نفر بالای 40 سال بیکار در کشور داریم ....آمار بیکاری در کشور بالای 20 میلیون نفر هست تمام آمارهای دولت روحانی و دولتهای قبلی الکی و برای رد گم کردن هست . اگر نسل دهه شصت سوخته حسابه می شه نسل دهه پنجاه خاکستر شده هستند
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۰۱۶۲۹۴۱
0
0
سلام.من31سالمه ولیسانس هستم اما بیکار.میخوام بدونم ایا دهه شصتی ها حق زندگی تو ایران وندارن؟هر ارگان دولتی که فراخان میده همش برای گروه سنی خاصی هست دوران ماهم که اصلا کار وفراخان نبود.
بخدافشار بیکاری برای ماجوونا آزار دهندست.تورو خدا فکری به حال ما دهه شصتی ها هم بکنید.این تبعیض ها مارو مابود کرد.
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۰۱۸۱۵۴۹
0
0
سلام
ببخشید چرا ایراد داره سایت توقسمت ارسال مدارک و مشخصات هویتی چرا نمیشه ذخیره کرد
مصیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۰۲۳۳۹۱۴
0
0
مرد متولد67هستم بخاطر تاریخ اخذ مدرک نمیتونم در این طرحِ مثلا کارشناسی شده شرکت کنم. دستم تو جیب خودمه ولی اندکه و توانایی ازدواج رو ندارم. اصلا شایسته سالاری نیست. قرار بود این مملکت چی بشه چی شد. وای بر این مدیران ما
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۱۰۸۵۶۴۳
0
0
واقعا‌متاسفم که در جایی زندگی میکنم که بیکاری بیداد میکنه در حالی که ی‌عده سه تا چهار تا شغل دارن اخه این شرایط‌چیه گذاشتین تو رو خدا تجدید نظر کنید اگه خدا رو میشناسید که مطمئنم نمیشناسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۱۱۱۱۱۵۲
0
0
یعنی خدا هدایتتون کنه که اونم واقعا از شما درمونده و ناامید شده اخه نادونا این شرایط برای کدوم قشره الان که همه بیکارن و سن بالای ۳۰ سال واقعا متاسعم که در ایران زندگی میکنم و جوونیم داره هدر میشه خدا ازتون نگذره
bardiya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۱۱۵۲۴۲۳
0
0
سلام،من ثبت نام کردم همه مراحل رو به درستی انجام دادم همه شرایط ها رو دارم ولی مرحله آخر ک ثبن نهایی رو میزنم پیغام میاد که مدارک در دست بررسی می باشد بعدش پیغام میاد کاربر گرامی شما شامل طرح کارورزی نمی باشید
فرهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۳۳۱۲۰۳۰۵۴
0
0
واقا ریشه بیکاری رو کندید......اصلا نابود کردید
مینو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۰۱۵۰۳۱
0
0
باسلام لطفا به من بگید تاریخ ثبت نام در کاریابی چیه ایا حتما باید تو کاریابی ثبت نام کنیم یا کرده باشیم؟ و این که چرا بعد ارسال مدارک هنوز میزنه در حال بررسی؟
مینو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۰۱۵۰۳۳
0
0
باسلام لطفا به من بگید تاریخ ثبت نام در کاریابی چیه ایا حتما باید تو کاریابی ثبت نام کنیم یا کرده باشیم؟ و این که چرا بعد ارسال مدارک هنوز میزنه در حال بررسی؟
جویای کار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۱۲۱۱۳۳
0
0
عجب شاهکاریه
اینه سامانه کاورزی که بوق کرنا می کردید اقای روحانی؟
پس افراد بالای 30 سال ادم نیستن؟
سامانه کارانه که خیلی خیلی بهتر از این بود را فیلتر کردین بجاش این مزخرف گذاشتید
واقعا خجالت داره
امیر حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۱۲۴۰۵۹
0
0
سلام این سایت کارورزی صرفا مسخره بازی و سر کار گذاشتن جوان هاست تا که نگویند دولت به فکر اشتغال نیست بیچاره جوان های این مملکت که باید به خاطر بقیه بسوزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۱۶۲۷۳۸
0
0
همان طور که داخل فایل پیداست برای ثبت نام در سایت کارورزی وزارت کار احراز شرایط زیر الزامی است:

الف- حداکثر ۲۳ سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، ۲۵ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، ۲۸ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و ۳۲ سال برای مقطع تحصیلی دکتری.
تبصره ۱: به حداکثر سن دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار ذکوری که دوره خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند دو سال اضافه می شود.
تبصره ۲: دانش آموخته دانشگاهی که به مدت ۳ ماه یا بیشتر سوابق بیمهای (تامین اجتماعی و یا خدمات کشوری) دارد، از شمول این طرح خارج می باشد.
*******************************************
شرایط متقاضیان کارورزی و بنگاه پذیرنده
از جمله شرایط متقاضیان کارورزی، داشتن حداکثر ۲۷ سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، ۳۰ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، ۳۳ سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و ۳۷ سال برای مقطع تحصیلی دکتری است.
*****************************************
این دو حرف کدام درست است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۱۹۰۲۱۲
0
0
آیا باید خودمون بریم سراغ فنی و حرفه ای یا بهمون زنگ میزنن برای کارورزی؟؟؟؟ و اینکه آیا 27سال باشه میتونه شرکت کنه؟؟؟
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده
یه جوان از نسل سوخته ی دهه 60
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۱۹۴۱۲۳
0
0
سلام .من متولد 69 هستم .سال 91 لیسانس گرفتم و در هیییییچ کدام از آزمون های استخدامی اسمی از رشته ی تحصیلی من (زیست شناسی)نبود و نیییست .امسال باز هم به امید آموزش پرورش دفترچه رو دانلود کردم ولی باز هم هیچ خبری تز رشته ی ما نبود .الان من 26 سال دارم و با یه مدرک لیسانس از دانشگاه دولتی ولی هیییچ کجا رشته ی ما رو نخواستن .اینجا اومدم و گفتم حتما اینبار نوبت پاست ولی باااز هم ما سوختیم .تا کیییی؟؟؟؟ کی ما باید حقمونو از این دولت بگیریم .دیگه تا کیی ؟؟؟ دیگه کی میخواید حق ما رو بدید ؟؟؟ اهیچ وقت هبببیچ کجا اسمی از رشته ی زیست تو استخدامی ها نبود .حالا هم که با هزار امید اومدم تو این سایت میبینم سنم چند ماه از شرابط شما بالاتره . بابا یکم هم به فکر ما دهه شسصی ها باشیییییییید تا کی باید تو این دولت بسوزیم ؟؟؟؟؟
حسن سلگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۱۲۰۴۸۴۴
0
0
من با نظر دوستان موافقم و اکثر دوستان و همکلاسی های من سنشان بین بیست و هشت تا سی و شش ساله که ازدواج نکرده و بیکارند. به هر حال برخی که مدرک لیسانس گرفته اند ممکن است فوق لیسانس هم خوانده اند و بخاطر پایان نامه درس را در مقطع کارشناسی ارشد رها کرده اند و اینگونه با فوق لیسانس نگرفته دو سال به سنشان افزوده شده و یا به دلایل دیگر دو سه سالی در هنگام تحصیل بین مقطع دیپلم و کارشناسی و یا کارشناسی و کارشناسی ارشد بادخور افتاده. اینگونه نیست که هرشخصی تا دیپلم گرفته بعد رفته باشه دانشگاه . من خودم دانشجوی پیام نور حسابداری بودم بعد دو سال انصراف دادم رفتم خدمت و بعد ازدواج و تا الان که 42 سالمه کار درستی ندارم و سی و سه سالگی رفتم حقوق خوندم سی و پنج سالگی لیسانس گرفتم بعد هم ارشد خوندم و دو سه سالیه که پایان نامم مونده چون در این حین کار هم می کردم در اژانس و یا جاهای دیگه که شغل های بدون بیمه بودند و همینطور ادامه یافته تا الان شده 42 سالم و با هزار مکافات در ازمون سردفتری ازدواج سال نودو چهار شرکت کردم و پس از قبولی تا الان که نود و شش هست دنبال مصاحبه و کاراموزی و مدرک ای سی دی ال درجه یک و دو و بعد از گذراندن همه این مراحل هنوز هم ابلاغم نیومده و تازه اگه بیاد با هزینه شخصی خودم بایست دفتر بزنم و دوستی دارم که بازپرسی قبول شد و دو سال اومد و رفت اخرش تو گزینش پرسیدن نماز صبح تا حالا قضا شده و بیچاره راستش رو گفته و گفته چند باری قضا شده و به همین دلیل پرونده او بسته شد.
خلاصه بعد قبولی توی این امتحانات استخدامی که تازه پنج درصد کاره بعدش مراحل شروع مثل گزینش و چیزای دیگه خودش دو سالی طول میکشه و اگه اخرش هم نشه سن شما خواه ناخواه بالا میره. پس این افراد چه کنند. دردشون رو به کی بگن .
بهتره یه سایت درست کنند و به ترتیب سن و متاهل و مجرد بودن و اساس را هم بر رفتن مردان بر سر شغل بگذارند چون این مردان هستند که بایست نفقه زن را بدهند و نه بالعکس.
خلاصه حرف و درد زیاده
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۲۰۳۴۷۳۳
0
0
من لیسانسم و یک ساله از مدرکم گذشته..چرا واسه من زده در دست بررسیست همین امروز ارسال مدارک رو زدم پایینش نوشته شما شامل طرح نمیشید اما بالا نوشته در دست بررسیست..بالاخره کدومه؟؟بعدش چرا شامل نشم من متولد 69 هستم ولی دیر وارد دانشگاه شدم و یک ساله ازمدرکم گذشته فقط
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۲۱۶۲۷۵۹
0
0
شرایط سنی واقعا مسخره هست خیلی ازبیکاران جامعه بالای این شرایط هستش خواهشابفکرماها باشین.ممنون
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۳۰۰۵۹۳۶
0
0
گند زدین با طرحتون.ناموسن مسیولین چی فکر کردن؟؟من تماس گرفتم خانمه میگه قانون گذار این طرحو داده.آخه این قانون گذار کیه؟؟؟نماینده مجلسه یا از دولته؟؟؟؟واقعا متوجه نیست؟؟؟اون عزیزی ک از دهه هفتاد میگه.پسر خوب اون موقع که ما مدرک گرفتیم شما داشتی زنگ ورزش میگذروندی.حق تقدم با افرادیه که مدت بیشتری هست ک مدرک دارن و بیکارن.دارن دهه 60 رو به خاطره ها میسپرن اینا
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۳۰۱۱۲۳۹
0
0
متاسفم واسه خودم و امثال خودم که در دهه 60 به دنیا اومدیم.و در این کشور پر از دروغ و نابرابری
آذین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۳۱۰۲۵۳۲
0
0
با سلام از دلت محترم خواهشمندم محدودیت سنی رو حذف کنید خیلیها مثل من در مقطعی از زمان شرایط کار براشون فراهم میشه توانایی خیلی خوبی هم دارن چه بسا بهتر از افراد مشغول به کار ولی متاسفانه بخاطر محدودیتهای سنی که وجود دارند قادر به محک زدن خود نمیباشند خواهشمندم در این مورد اقدامات موثری صورت گیرد.
دختری 31 ساله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۴۱۱۱۶۴۴
0
0
خواهش میکنم به فکر ما دهه شصتیا بیشتر باشید، ما واقعا دچار بحرانیم لیسانس مهندسی گرفتیم دیدیم کار نیست تغییر رشته دادیم رفتیم مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد فارغ اتحصیل شدیم بازم دیدیم کار نیست، شما بگید ما باید چیکار کنیم آخه چقد تلاش بیهوده!!! خسته و افسرده شدیم. کی می خواد جواب فرصت و عمر از دست رفته ی ما را بده.
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۴۱۹۱۹۴۹
0
0
من متولد65هستم چندسال فارغ التحصیل شدم بیکارهستم ازدواج هم نکردم نمیتونم توی این طرح شرکت کنم.آخه دهه 60بایدچیکاربکنه واقعا ما نسل سوخته ایم ازمسئولین تقاظامندم به فکرماباشن
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۴۲۳۱۶۱۷
0
0
من متولد ۶۷ هستم و ب محض اینکه دیپلم گرفتم وارد دانشگاه شدم سال اخذ مدرکمم مال هفت سال پیشه حالا یکی بگه اخه این طرح چ دردی از ماها دوا میکنه خب این شرایط مسخره چیه الان پس من و امثال من باید چیکار. کنن بابا اینایی که نشستن این طرحو بررسی کردن دو کلاس سواد اگه داشتن میفهمیدن که بیکار واقعی ما دهه شصتیا هستیم چرا ی فکری بحال ما نمیکنین چقد شماها ظالمین آخه!!! اینم از طرح آبکیتون
بالستیک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۵۱۰۱۲۲۶
0
0
همه بیکارها یا اکثرشون متولد ده 60 هستند و هیچکدوم از این شرایط مسخره این طرح رو ندارن.پس دولت با توجه به همین موضوع این شرایط رو گذاشته که با مراجعه خیل عظیم بیکارها مواجه نشه.اگر شرایط رو برداره ما قبول می کنیم که دولت قصدی از قراردادن این شرایط نداشته درغیر اینصورت اطمینان حاصل می کنیم که این طرح سرکاریه.
ناشناس
|
France
|
۱۳۹۶۰۴۰۷۰۴۴۲۲۵
0
0
واقعا متاسفیم من 32 سال لیسانس متاهل بیکار
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۷۱۷۴۱۴۶
0
0
آقای روحانی ، شما رو به مقدساتتون قسم میدم ، شما رو به جان بچه تون قسم میدم ، خواهشا یه فکر عاجلی بکنید ، من توو انتخابات به شما رآی دادم ، متولد 1363 هستم هنوز بیکارم ، خواستم ازدواج کنم بخاطر بیکاریم پسم زدن ، باور کنید این جملات رو با بغض و گریه مینویسم ، آخه این شرایط سنی چیه گذاشتید ؟ خب الآن که من 33سال سنمه چیکار باید بکنم؟ برم بمیرم؟
این خانم هایی که پست میذارن اینجا، توجه نمیکنن که الان اینهمه مرد بیکار داریم اولویت کار با اونهاست؟ وقتی ماها بیکار هستیم شما باید جلوتر از مردها و پسرها بری سر کار؟ انصاف هم خوب چیزیه آخه
جان مادرتون یه ذره فکر کنین کامنت میذارین
خب همین شده که سن ازدواج انقدر رفته بالا دیگه
پدرهای شماها هستن که به پسر بیکار دختر نمیدن ، یعنی شماها خیر و صلاح خودتون رو هم نمیدونین چیه؟
بذارین اول اینهمه پسری که بیکار هستن مشغول به کار بشن ( البته فعلا که با این شرایط سنی عملا مسخره مون کردن ) ، بعد دخترا و خانما بگن به ما هم کار بدین ، ما که بدمون نمیاد که خانوم ها هم کار کنن ، خیلی هم خوبه، کمک خرج شوهرانشون یا شوهران آینده شون هم میشن اما نه زمانی که این همه پسر بیکارن
نازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۰۸۰۹۱۴۲۵
0
0
خاک تو سرتون با این طرح تووووووووووووووووووووووووووون
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۱۰۹۰۵۴۶
0
0
با سلام ، شرایط سنی باید منطبق با قانون استخدامی باشد. وگرنه شرط سنی 28 سال برای کارشناسی ارشد غیر معقول و کارشناسی نشده است. علی ایحال دست بردارید از مسکن ها و وعده های سرگرم کننده ، کار را به کاردان بسپارید. خودتان استراحت کنید با این راه حل نپخته و غیر کارشناسی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۱۰۹۱۵۴۷
0
0
سلام.من۲۹سالمه وفوق لیسانس هستم اما یک ساله بیکارم میخوام بدونم امکان ثبت نام برام وجود ندارد. جای بسی تاسف است که شرایط سنی با شرایط سنی استخدامی کشوری که فوق لیسانس را ۳۵ سال در نظر گرفت همخوانی ندارد. متاسفم برای شما با این کار کارشناسی . تو را به خدا کار را به کاردان بسپرید تا خدار از شما راضی باشد و درگیر عذاب الهی نشوید.
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۱۱۰۰۹۲۴
0
0
سلام این دیگه چ شرایطی هستم گر نه اینه که علم سرمایه ملت هست پس ما ب چ امیدی درس بخونیم چرا کاری میکنن ک ما از ادامه تحصیل پشیمون بشیم این دیگه چ کاریه دولت میکنه.اگ این دانشجوهانباشن سرمایه دولت چطور تامین بشه پس ب جوانان امید بدید ک تشویق بشن برای تحصیل نه این که ناامید بشن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۱۱۰۲۷۳۱
0
0
قابل توجه کارشناسان طرح کارورزی !!!!!!!!!!!!!!!
با وجود صراحت قانونی، در دفترچه آزمون متمرکز و فراگیر دستگاه های دولتی شرایط سنی متقاضیان به شکلهای مختلفی نوشته شده که به ساختار سازمانی و نیاز دستگاه ها به نیروی انسانی مربوط می شود.
جدول شرایط سنی مستخدمین اکثر دستگاه ها در آزمون استخدامی دولت
کارشناسی: 32 سال
کارشناسی ارشد: 35 سال
دکترا : 40 سال
شما کارشناسان محترم !!!!!! با استناد به کدام ماده قانونی چنین اختیاری داشتید که فی البداهه بعد از صرف کله پاچه سقف سنی که در طول تاریخ استخدامی قبل و بعد از انقلاب چنین نبود ، تعیین کنید. حتی برای استخدامدر زمان قدیم که کار فراوان و نیروی جوان کم بود 26 سال در نظر گرفتند.
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۱۱۰۴۱۲۹
0
0
اگر این کشور این دولت میخاد پیشرفت کنه به نظر جوان ها اهمیت بده.اگ نمیخاد همچنان ضعیف و جهان سوم باقی بماند ب کمک جوانانش بشتابد شرایط کلا اشتباه هست . برداشته بشه هر شرایطی کسایی ک توان کار دارن ثبت نام کنن در هر سنی و با هر مدرکی
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۱۱۴۳۰۰۳
0
0
واقعا متاسفم این شرط چیه گذاشتین که باید 6ماه از اخذمدرک گذشته باشه همش دروغه و دروغ........
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۲۱۹۰۱۱۵
0
0
با سلام و احترام
متاسفانه شرایط استخدام طوری است که بسیار اندک نفرات از قشر بیکار جامعه میتوانند شرکت کنند، من خودم الان 29 سال سن دارم، فارغ التحصیل کارشناسی هستم و خدمت رفتم و سابقه کار هم دارم اما الان بیکار و دستم توی سرم دنبال یک لقمه نان حلال هستم که بتوانم سر سفره ببرم، زمانی که این خبر را فهمیدم بسیار شوق داشتم ک بیام توی سایت ثبت نام کنم که شاید فرجی بشه، اما بعد از خواندن شرایط بیشتر من رو خسته و درمانده کرد، لطفا یک بازنگری و اصلاح در شرایط رو لحاظ کنید، لطفا این رو به گوش مسئولان برسانید، با رفع مشکل بیکاری جوانان مشکلات دیگر جامعه نیز برطرف میشود که بیشتر مشکلات جامعه ما ریشه در همین بیکاری جوانان دارد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۲۲۲۳۸۳۵
0
0
لعنت بر هرچی سهمیه و امتیاز ویژه که فقط نصیب یه عده خاص شده.همه چی برای یه طبقه خاص توی این کشور مجانی شده.برا خونه خریدن برا شاغل شدن برا ی حتی درمان و بیمارستان هم همه چیشون سهمیه شده.بقیه ما انگار ایرانی نیستیم.ما چندساله بیکاریم.الانم دیگه سن ما به هیچ استخدامی نمیخوره.خدا لعنت تون کنه.خدا نابودتون کنه.ما دهه شصتی ها بدبخت شدیم توی این کشور خراب شده.خداشاهده هر روز دنبال کار میگردم.الانم تازه رسیدم خونه اومدم سراغ این سایت.که سن من بهش نمیخوره.پس میگم که هرکس از سهمیه توی این کشور استفاده کرده باشه از هر نوع سهمیه ایی که باشه باید بدنه که شرف نداره.آبرو نداره.وجدان نداره.انشالله که خرج دارو و درمان خودش و خانوادش بشه.خدا نسل همتون رو از این کشور برداره که بزرگ تا کوچیکتون مثل همین.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۳۱۲۱۳۱۹
0
0
سلام
ببخشید من متولد 71هستم و چهار سال است که مدرک کارشناسی رو گرفتم والان بیکار هستم و روی هم رفته نزدیک به یک سال سابقه بیمه در کارهای فصلی را دارم. میخواستم بدانم با توجه به این شرایط ما هم میتوانیم در این سامانه ثبت نام کنیم؟ و اگه نمیشه دلیلش را برام ذکر کنید ممنون میشم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۴۱۱۳۱۱۲
0
0
من متولد 69 هستم با مدرک کارشناسی ایا میتوانم ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟
هر جاییش یه گروه سنی زده
گلناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۵۱۴۵۵۲۰
0
0
لطفا سوال منو جواب بدین برای اینکه تاریخ ثبت نام در کاریابی رو اصلاح کنم چکار باید بکنم وقتی وارد پروفايلم میشم همه ی اطلاعات رو ميشه ویرایش کرد جز این
عذرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۵۱۵۳۶۳۶
0
0
سلام ماثبت کردیم پس چی شد؟خبری نیس فک کنم دروغه سرکاری
sasan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۸۰۰۲۴۰۰
0
0
.ببینید عزیزان نمیشود که دم از اسلام زد ولی عامل به دستورات آن نبود حق الناس دراسلام خیلی سفارش شده بنده 30 سال کم خوردم کم پوشیدم پس انداز کردم وسنوات 30 ساله ام را باچند تا وام که ازجاه های مختلف گرفتم گذاشتم روی هم در موسسه ای که 20 سال فعا لیت گسترده بانکی دارد تا برای دختر وداماد بیکار شده ام شغل مناسب وبرای پسرم شغل مناسب وعروسی وبرای اون یکی دخترم جهیزیه وعروسی بگیرم وحالا که میخواهم از آن استفاده کنم میگویند دولت جلوی حسابها رابسته ونمیشود پولهارا پرداخت کرد اون وقت در کشورهایی که ما آنها را به ناقض حقوق افرادمیدانیم وکافر تلقی میکنیم اگر فردی پس اندازی ویا سرمایه گذاری کرده باشد واز دنیا برود وورثه هم اطلاعی از آن نداشته باشد مسولین امر میگردندوورثه آن را پیدا میکنند وتمام چیزهایی که به آن تعلق میگیرد باسودکامل وبااحترام به آنها میدهند انوقت در کشوراسلامی الگوی جهان اسلام منتظرند تااگرموقعیت پیداکنند تا حق وحوقوقت را بخورند ومتاسفانه صدایت هم به جایی نمیرسدازخدابترسیدکه روز پس دادن حساب وکتاب نزدیک است (ومن یعمل مثقال ذرتن خیرن یره فمن یعمل مثقال ذرتن شرن یره)خوددانید
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۸۰۲۵۰۵۳
0
0
من متولد 69هستم بامدرک کارشناسی, بیمه هم بیشتر ازسه ماه, ایا میتونم ثبت نام کنم؟ لطفا راهنمایی کنید
حنانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۸۱۲۰۳۳۸
0
0
سلام..وقت بخیر
ی سوال..من تو سایت ثبتنام کردم..حالا چجوری بهم اطلاع داده میشه ک میتونم جایی برم کارورزی؟! از طریق پیامک اطلاع داده میشه یا خودم باید پیگیر باشم!! اگ میشه ج بدین ممنون.
مهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۸۱۵۱۵۴۴
0
0
با سلام کارت کارورزی چرا بهمون ارسال نمیشه
کارورز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۹۰۰۲۲۱۹
0
0
باسلام.چرا قسمت چاپ کارت کارورزی غیرفعال است نمیشه کارت رو چاپ کرد کسی علتشو میدونه؟
حسام فاطمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۹۱۱۰۴۲۱
0
0
باسلام
********لطفا همه این مطلبو بخونید********
به نظر من مشکل اصلی بیکاری آقایون از جایی شروع شد که جای آقا و خانوم عوض شد چطوری یعنی اینکه خانوما اومدن بیرون شروع به کار کردن و از اون طرف آقایون خونه نشین شدن بازم مثال میزنم الان هر اداره یا ارگانی که میری خوب نگاه کنید10خانوم نشسته با یه آقا و از اون طرف اون خانوم محترم کارمند با یا اقای بیکار که ازدواج نمیکنه سروسامون بیگرن دنبال یه کارمندمیگرده که اون آقای محترم کارمندم اونو نمیگره و هم مشکل ازدواج حل نمیشه هم بیکاری البته اینم بگم که بعضی مشاغل خواص به زن نیاز هست ..پس بهتره مسئولین به این نکته توجه بسیار داشته باشن که جامعه سرحال و شادابی داشته باشیم
به امید خدا
یک کارمند
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۹۱۷۰۹۱۵
0
0
با سلام من متولده۷۰//۶/۴ هستم من هنوز ثبت نام نکرده مدارک نفرستاده تکمیل نشده هنوز خطا میدهمیگه شما شامله این طرح نمیباشید من حالا چیکار کنم چرا فقط من بقیه رفیقام لااقل زنگم نزنن بهشون بالاخره ثبت نامو کردن دیگه من چیکار کنم به کی بگم یخ راهکار بهم نشون بدین؟؟؟؟؟؟
حسن زاهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۱۹۲۱۱۸۳۶
0
0
فقط این بگم علی برکت الله
تقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۰۱۰۱۳۳۸
0
0
رمز عبورش کجاست خاک توسرتون با این سرکار گذاشتن ملت
محسن یوسفوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۰۱۰۴۱۲۸
0
0
خدا شاهده شورشو در آورد اول مینویسه چاپ کارت بعد چند روزدیگه مینویسه هنوز امکان چاپ وجود ندارد باید اداره کار تایید کند حالا چند روز دیگه باز مینویسه شما اصلا شامل طرح نیستید خدایا خودت به دادمون برس
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۰۱۶۴۴۰۳
0
0
سلام .بهتره مردم را به حال خودشان بگذارید وکلاس اشتغال برایشان نگذارید /بااین شرایطی که گذاشته اند حتی پای بند به قانون خدمات کشوری هم برای شرایط سنی نیستید ؟بیچاره مردم که باوردارند نرخ ییکاری درجامعه 12درصداست ؟ولی باور اصلی آنان می گوید بیکاری درجامعه بیش از 50درصد است .راستی چرا ازکاه کوه می سازیددرجامعه آماری ؟ شاید هنوز دولت مردان وقانونگزاران براین باورند که دروغ هرجه بزرگتر وبا وزین تر باشد بهتر مورد پذیرش آحاد مردم قرار میگیرد؟ شاید.......
محدثه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۲۰۹۳۰۰۸
0
0
خدا وکیلی این چه وضعی.ما دهه 60 تیا نسل سوخته هستیم. این از کنکور دوره ما که با هزار تا مصیبت و درس خوندن اگر شانست میزد یه رشته چرت دانشگاه پیام نور قبول میشدی و ولی الان ملت درس نخونده دانشگاه دولتی قبول اند و اینم از سر کار رفتنمون.دولتیا خدا وکیلی این مسخره بازیا رو جمع کنید اون 4 سال چه غلطی کردید که بخواید این 4 سال دوم بکنید
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۲۱۲۰۰۰۱
0
0
من همه این شرایط رو دارم ولی تو پروفایلم مینویسه شما شامل طرح کارورزی نمیشوید.ساکن اصفهان هم هستم. مگه سراسری نیست؟ مشکل از کجاس؟
یه بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۲۱۲۴۰۲۷
0
0
این شرایط سنی که گذاشتید شرم آوره واقعا.اکقر بیکار ها دهه 60 هستند.یعنی اینا باید برن بمیرن؟؟شماها انسانید آخه؟
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۲۱۵۳۰۳۳
0
0
سلام. من 35 سال دارم شامل این طرح نمیشم چکار باید بکنیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۲۱۶۴۱۱۳
0
0
با سلام
دهه 60ها باید چه کارکند باید همینطور بیکار باشند من متولد 68 هستم فرزند جانباز, متاهل من از کجا باید مخارج زندگیمو تامین کنم حداقل شرایط سنی را بالاتر ببرید من لیسانس دارم بیست هشت سال هم سن دارم باید بیکار بمونم حق الناس داره میشه
بهاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۳۱۶۳۹۲۵
0
0
الان من که 26 سال سنمه و 4 ماه بیمه دارم چرا نباید مشمول این طرح بشم. گناه من چیه این وسط؟؟؟؟
شیوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۴۰۰۵۶۳۹
0
0
یعنی من که الان دارم کارای فارغ تحصیلی ارشد انجام میدم نمیتونم ثبت نام کنم؟
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۴۱۹۱۸۵۲
0
0
سلام وقتتون بخیر میشه بگید یعنی چی سه ماه از ثبت نام در مرکز کاریابی گذشته باشه من همه شرایطو دارم فقط متوجه این بند نشدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۵۱۳۵۸۴۵
0
0
سلام خدمت دوستان عزیز
واقعا دیگ با این کارشون مردمو مسخره کردن .آخه این محدویت سنی چرا اینطوری گذاشتن مگ گناه ما تحصیل کردها چیه .
یکی نیست ک آدم بهش بگه کی ب کیه اینجا
شکوفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۵۱۹۱۱۲۵
0
0
سلام.میخواستم بدونم مدارک را هم باید اسکن کنیم و در مراحل ثبت نام ارسال کنیم و هم از طریق پست ارسال کنیم؟
و اینکه چه مدارکی برای اسکن لازم است؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۸۱۲۲۰۳۶
0
0
واقعا مسخرست
واقعا مسخرست
پس تکلیف این همه آدم بیکار ک سنشون ب این شرایط نمیخوره چیه
کابینه آقای روحانی را همه بابابزرگا تشکیل داده اون وقت اینجا برا یه مشت جوون بدبخت میان شرایط سنی در نظر میگیرن
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۸۲۱۱۵۰۴
0
0
اگه فرم کاریابی نداشته باشیم نمیشه ثبت نام کرد؟؟؟
گلناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۴۲۹۰۰۴۷۰۴
0
0
لطفا سوال منو جواب بدین برای اینکه تاریخ ثبت نام در کاریابی رو اصلاح کنم چکار باید بکنم وقتی وارد پروفايلم میشم همه ی اطلاعات رو ميشه ویرایش کرد جز این
Meysam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۰۸۱۱۰۰۱۹
0
0
سلام من اطلاعاتمو وارد سامانه کردم مجدد ک وارد شدم تا مدارکمو اسکن کنم ویرایش نمیشه باید چیکار کنم؟
Bahar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۱۱۲۰۲۶۰۷
0
0
شما فکر میکنید دهه هفتاد شرایطشان خوبه ولی اینطور نیست.شرایط سنی و چیزای دیگه بیخود و مسخره ست.اصلا کار نیست، فقط پول میگیرن واسه هرچیزی تهش معلوم نیست. آزمون استخدامی برا رشته ی من فقط ۲ ، ۳ نفر پذیرش دارن که اونا هم از قبل تعیین شده هستن. الان ۲۵ سالمه، تا منم بخوام کاری پیدا کنم شرایط سنی همه ش عوض میشه..........
ناهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۱۲۰۷۵۶۲۴
0
0
خواهشا شرایط تغییر بدید هم شرایط سال اخذ مدرک هم محدودیت سنی و داشتن بیمه
مهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۱۴۱۳۲۴۰۹
0
0
با سلام لطفا میشه بگید این سه ماه بیمه شامل چی میشه من بیمه پدرم بودم یعنی از طرح خارجم?
atena
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۱۴۲۰۵۰۰۹
0
0
سلام ،من تازه فارغ التحصیل شدم،هنوز مدرکمو نگرفتم میتونم تو این سایت عضو بشم؟
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۱۵۲۲۴۶۲۰
0
0
این طرح هم مثل همیشه غیر کارشناسانه است باید برای تصویب چنین طرح هایی باید منافع جامعه (که در اینجا فارغ التحصیلان بیکار است) در نظر گرفته شود نه صرفا به فکر کاهش صوری آمار بیکاری باشید. ایران دارای بیشترین تحصیلکرده بیکار در کل دنیا است. همیشه نسل سوخته (دهه 60) مورد ظلم قرار میگیرند. کم کم به این نتیجه میرسیم که همه دهه شصتی هایی که پارتی یا سهمیه نداره را در یک منطقه جمع کنن و با بمب شیمیایی یا هر چیز دیگه ای همه رو نابود کنند او نوقت آمار بیکاری کشور به راحتی تک رقمی می شود (راه کار واقع گرایانه تر از این طرحه).
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۱۹۱۸۲۹۴۹
0
0
کارت کارورزی فعال شده میتونم چاپ کنم اما گزینه هاش خالی هست ب هیچ ارگانی معرفی نشدم کسی میدونه چرا؟؟
سروه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۵۲۹۱۳۴۶۲۶
0
0
سلام حتما باید در جای پذیرفته بشیم که مرتبط به رشته باشه؟ شاید جای باشه که توانی کار داشته باشیم ولی با رشته مرتبط نباشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۶۰۲۱۵۴۸۳۳
0
0
سلام من از همون اول ثبت نام کردم ولی هنوز میرم میگه اطلاعات در دست بررسی :|
سرکاریه گویا!!!!
فائزه جباری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۶۰۵۱۱۵۳۰۳
0
0
با سلام
من رفتم کافی نت وبهم گفتن که این طرح فقط برای رشته های فنی است یعنی حتی رشته حسابداری و مدیریت رو هم قبول نمیکنه وسیستم ارور میده .
آیا این صحت دارد؟
تمام امیدم به این طرح بوداااا منتظرپاسختون هستم
حسين سميعى
|