bazarnews

کد خبر: ۲۷۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
یکی از مشکلاتی که برخی از فرهنگیان مخصوصا فرهنگیان بازنشسته با آن مواجه هستند دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و شاغلین از طریق سامانه فیش حقوقی است.
بازار نیوز  - برای سهولت هر چه بیشتر فرهنگیان و معلمان عزیز نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و فرهنگیان از سامانه مربوطه را در ذیل آورده ایم.

1 -  برای دریافت فیش حقوقی به سامانه http://fish.medu.ir مراجعه نموده و با وارد کردن کدملی ،شماره پرسنلی ،گذرواژه همگام و همچنین تصویر کد داخل عکس میتوان فیش حقوقی را دریافت نمود.

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته+عکس


همکارانی که تاکنون پنل همگام برای آنها فعال نبوده با وارد کردن کدملی در سامانه http://fish.medu.ir پیغام " پنل شما در سامانه همگام فعال نیست .برای مشاهده فیش یک کلمه عبور انتخاب کرده و در کادر گذرواژه و تایید گذرواژه وارد نمایید .این کلمه عبور برای شما در سامانه ثبت میشود و برای دفعات بعد از همین کلمه عبور استفاده نمایید . "بدین ترتیب رمز سامانه همگام برای این دسته ازهمکاران ایجاد شده که لازم است برای استفاده های آتی حتماً یادادشت شود .

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته+عکس

تذکر مهم :
1 -  همکاران محترمی که بعد از وارد کردن تمام اطلاعات به درستی با پیغام "عدم ثبت اطلاعات فرهنگی" در سامانه روبرو شدند به کارشناس هوشمندسازی اداره فناوری اطلاعات ناحیه/ منطقه مراجعه فرمایید.

2 - همکاران محترم شاغل در مدارس که نام کاربری و رمز عبور سامانه همگام را از مدیر مدرسه دریافت نموده اند با همان رمز می توانند در سامانه دریافت فیش حقوق بازنشستگان و فرهنگیان ، فیش خود را دریافت کنند و در صورت فراموش کردن رمز به مدیر مدرسه محل اشتغال خود
مراجعه فرمایند.

مطالب مرتبط
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
تلگرام صفحه خبر