bazarnews

کد خبر: ۲۸۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
برای مهارت آموزی در طرح رتبه بندی معلمان آیا می دانید چگونه می تواند به رتبه اصلح دست یافت؟
بازار نیوز - ضمن قدردانی از همکاران و دست اندرکاران برگزاری دوره مهارت آموزی در استان های مجری که با تلاش مستمر خود امکان تشکیل دوره در بازه زمانی مورد نظر را فراهم نمودند، به اطلاع می رساند:

در جلسه ستاد مهارت آموزی (ماده 28 اساسنامه) مورخ 1396/6/12 بنا به تقاضای برخی از مدیریت های امور استانی دانشگاه، تصمیمات ذیل با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش اتخاذ گردید:

 مؤلفه «آزمون کتبی» ارزشیابی صلاحیت حرفه ای (اصلح) مهارت آموزان که قرار بود در تاریخ 1396/6/21برگزار شود، به بعد از آبان ماه 1396 موکول شد، تاریخ دقیق آزمون، متعاقباً اعلام خواهد شد.

 مهارت آموزان در صورت کسب حد نصاب لازم در امتحانات دروس حضوری (نمره 12 از هر درس و معدل 14 از دروس حضوری)، موفق به راهیابی و شرکت در پودمان دوم دوره مهارت آموزی از مهرماه 1396 می شوند و مراتب جهت اقدام مقتضی به وزارت آموزش و پرورش اعلام می گردد.

مهارت آموزانی که حدنصاب نمره مندرج در بند 2 را کسب نکرده باشند؛ باید در آزمون های جبرانی که 25 و 26 شهریور 1396، (با هماهنگی قبلی) در استان محل آموزش برگزار خواهد شد، شرکت کنند. در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در آزمون های جبرانی، مهارت آموز امکان شرکت در پودمان دوم را نخواهد داشت.

 ارزیابی ‌های مرتبط با مؤلفه های چهارگانه ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای (آزمون کتبی، آزمون عملکردی، تدریس عملی و عملکرد فرهنگی) در حین پودمان دوم و بر اساس چارچوب و معیارهای اعلام شده انجام و فهرست نهایی مهارت آموزانی که دوره را با موفقیت گذرانده اند، مردادماه 1397 به وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
تلگرام صفحه خبر