bazarnews

کد خبر: ۲۸۳۳۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
معاون آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: موضوع جایگزینی یکی از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
بازار نیوز - قاسمعلی خدابنده در مراسم روز تکریم بازنشستگان فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان گناباد اظهار کرد: از اقدامات خوب دولت پیگیری افزایش حقوق بازنشستگان و همتراز کردن حدود هشتاد درصدی حقوق بازنشستگان با شاغلین است .

وی افزود: برای رفاه حال همکاران محترم فرهنگی خراسان رضوی برنامه هایی جهت حمایت از مریضان صعب العلاج در دست اقدام می باشد و  فضایی برای اسکان رایگان آنها درمشهد نظر گرفته شده است. 

وی با اشاره به انعقاد قرارداد با موسسات مالی جهت حمایت مالی از فرهنگیان گفت:  تجهیز و تکمیل درمانگاه های فرهنگیان در شهرستان های خراسان رضوی در دستور کار است و مجهز ترین مرکز دندانپزشکی شرق کشور در مشهد به بهره برداری رسید که با ارائه خدمات کسر از حقوق همه همکاران انجام می شود. 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: طرح این موضوع که یکی از فرزندان فرهنگیان مشغول به کار در مجموعه آموزش و پرورش شوند به دولت ارسال شده و در کمیسیون های تخصصی مجلس در حال پیگیری است در صورت تصویب آن قابلیت اجرایی خواهد گرفت. 

وی افزود: توسعه مراکز رفاهی فرهنگیان در سطح استان یکی دیگر از اقدامات در حال پیگیری در راستای استفاده خانواده آن ها از این مراکز می باشد.
مهر
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
JimmiNil
|
Russian Federation
|
۱۳۹۶۰۹۰۸۰۷۲۹۵۲
0
0
gl9pyh http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۹۱۹۲۳۱۶۱۵
0
0
بریچی نمیر بهار میاد عرب ملخ خور با بنز میاد
مریم
|
France
|
۱۳۹۷۰۹۱۹۱۸۲۷۳۰
0
0
امیدوارم این طرح زودتر به مرحله تصویب و اجرا برسه .
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر