bazarnews

کد خبر: ۳۱۰۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا طی احکامی، باشگاه پرسپولیس و مهاجم این تیم را محروم کرد. به گزارش مشرق،
بازار نیوز - محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات و محرومیت مهدی طارمی از 4 ماه فعالیت های فوتبالی در عرصه باشگاهی و ملی باعث عصبانیت و خشم شدید هواداران این تیم شد چرا که به آنها گفته بودند بابت شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه، هیچ خطری این باشگاه و آن بازیکن را تهدید نمی کند.

مسئولان فدراسیون فوتبال به صورت مداوم در تماس با مدیران باشگاه به آنها توصیه می کنند بابت آرای صادره توسط فیفا، اعتراض کرده و پرونده را به دادگاه عالی حکمیت ورزش یا CAS بکشانند چون در این صورت، پرسپولیس از خطر محرومیت های سنگین خلاص می شود.

به تازگی یک ادعای جدید نیز شنیده می شود که معماهای بیشتری در مورد این پرونده می سازد. شنیدیم این طور عنوان شده که کمیته انضباطی فیفا یا همان کمیته تعیین وضعیت، قبل از شنیدن دفاعیات باشگاه پرسپولیس رای محرومیت این باشگاه و مهدی طارمی را صادر کرده است. این شایعه در حالی به گوش می رسد که وکیل طارمی بارها گفته بود نامه نگاری هایی با فیفا انجام داده و بابت هر نامه ای که به دستش می رسید، در فضای مجازی شفاف سازی می کرد که چه جوابی از فیفا آمده و چه پاسخی از سوی او به فیفا داده شده است.

مدیران باشگاه پرسپولیس نیز بارها این موضوع را عنوان کردند که در جریان پرونده قرار دارند و پرسپولیس محروم یا جریمه نمی شود اما با این وجود، پرسپولیس هم محروم شد و هم جریمه مالی! طارمی نیز باید در جریمه باشگاه پرسپولیس سهیم باشد و خودش نیز تا بهمن ماه حق فوتبال بازی کردن ندارد.

حالا مشخص نیست این شایعه رنگ و بوی حقیقت دارد یا از همان دست شایعاتی است که همیشه به گوش می رسد.
 
روزنامه خبر ورزشی

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر