bazarnews

کد خبر: ۳۱۱۳۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
بسیاری از بچه پولدارهای عراقی در حالی در ناز و نعمت و فخرفروشی به واسطه داراریی خود به سر می برند که جنگ تنها 100 کیلومتر با آنها فاصله دارد.
بازار نیوز - بسیاری از بچه پولدارهای عراقی در حالی در ناز و نعمت و فخرفروشی به واسطه داراریی خود به سر می برند که جنگ تنها 100 کیلومتر با آنها فاصله دارد. 
 
 شهر اربیل با شهر موصل عراق که به تازگی از دست تروریست های داعش آزاد شده است، با خودرو تنها یک ساعت فاصله دارد. 
 
درحالی که نیروهای عراقی تمام توان خود را برای رهایی عراق از دست ترویست های داعش به کار گرفته اند، سایت های اینترنتی بخشی از زندگی لوکس بچه پولدارهای شهر اربیل را به نمایش گذاشتند و فرزندان خانواده‌های مرفه و پولدار تصاویری از زندگی سراسر رفاه و مجلل خود را در این سایت ها به نمایش گذاشتند. 
 
پایگاه اینترنتی "سان" انگلیس مجموعه ای از تصاویر مرتبط را منتشر کرده است که در آن بچه پولدارها در رستوران های مجلل غذا سرو می‌کنند، خودروهای مدرن و لباس های گران قیمت خود را به نمایش می‌گذارند و... 
 
خاطرنشان می شود که اربیل از قدیمی ترین شهرهای جهان است و با تصمیم سازمان یونسکو بخشی از میراث جهانی به حساب آمده است. 
 
این شهر از آرامش و امنیت قابل توجهی برخوردار است.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضابانکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۷۱۸۲۳۲۳۰۸
0
0
دیگه بسشونه .بهرحال نوبتی هم باشه نوبت اونهایی هست که تواربیل بودند کمی مزه ویرانی وخرابی واوارگی بچشند مگر بغدادوبصره وناصریه ووومرتکب چه گناهی شدندکه باید دربازار هم برای خرید غذای روزمره با ترس ودلهره بیرون بیایند حالا نوبت لاشخورهای مفتخور هست بودجه عراق صرف ابادانی این شهرها شد بقیه هم صرف خرید وهزینه سلاح ونیروی نظامی وبیچاره اکثر شهرها درفقر وویرانی واوارگی وووحال نوبت کردها وسایرین در اربیل وکرکوک هست که ادب شوند خوشی زیر دلشون زد وهارشدند رفاه زیاد ازحد ادمها راهار وپرتوقع وپررووبی ادب وبی ظرفیت میکندنمونه ان بارزانی لاشخور مفتخور
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۷۱۹۰۱۲۷۲۰
0
0
طوری خبر رو چاپ کردید انگار تو کشور خودمون از این جور ادما خبری نیست . ... بله منظورم اغازاده هاسسسسس
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر