bazarnews

کد خبر: ۳۵۱۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
مولاوردی دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی اعلام کرده است: از وزرا پیگیر امور حقوق شهروندی هستیم.
بازار نیوز - دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: براساس دستور رئیس‌جمهور از وزرا امور حقوق شهروندی را پیگیری خواهیم کرد و به ایشان اعلام می‌کنیم.

شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین اخبار حوزه حقوق شهروندی با بیان این‌که «در آستانه رونمایی از منشور حقوق شهروندی هستیم» ادامه داد: طبیعتا در چارچوب سازوکارهای اجرایی که در منشور حقوق شهروندی پیش‌بینی شده برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام خواهیم داد.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای اولین بار رئیس‌جمهور زمان صدور احکام وزرای کابینه دوازدهم پیوستی نیز همراه احکام‌شان به وزرا ارائه دادند که یکی از مهمترین بندهای این پیوست تاکید بر اجرای منشور حقوق شهروندی بود.

وی تصریح کرد: براساس تاکیدات رئیس‌جمهور باید از وزرا گزارش‌هایی دریافت کنیم و آن‌ها را به شخص رئیس‌جمهور ارائه دهیم.

دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی همچنین گفت: در تلاشیم تا برنامه ملی اقدام را طراحی کنیم. این برنامه اکشن پلنی است که در همه جای دنیا طرح آن مرسوم است. براساس این برنامه همه مدیران و روسا در چارچوب مشخص شده تکلیف خود را می دانند و جلوی موازی‌کاری‌ها گرفته می شود. متاسفانه در برخی موارد شاهدیم که بعضی دستگاه‌ها برای یک امر واحد موازی کاری می کنند در حالیکه با یک برنامه ریزی می شود جلوی این موضوع را گرفت.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر وجود چنین برنامه‌ای باعث شده تا ما شخص دقیقی برای ارزیابی فعالیت‌ها نداشته باشیم. در حالی که می شود عملکرد دستگاه‌ها را ارزیابی کرد.بر این اساس ما امیدواریم تا 4 سال آینده وضع بهتری داشته باشیم.
ایسنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حرف دل همه مردم ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶۰۸۲۱۱۰۴۱۵۳
0
0
بانک ها خصوصی درسراسر کشورغیرقانونی هستند.

برخی محصولات آرایشی و بهداشتی یکی از برندهای معروف فرانسوی، که تولید رژیم صهیونیستی است چگونه وارد دربازارتهران شدند؟ با مجوز و اجازه دولت، برخی نمایندگان مجلس و مدیران، مسئولان و مسئولین!
تمام مشکلات سراسر کشورخیانت های داخلی است، نه خارجی
دولت روحانی ومدیران دولتی و مدیران بخش خصوصی درمدت 56 ماه نتوانسته مشکلات مردم را درسراسرکشور حل کند.
دولت روحانی و بخش خصوصی عاملان اصلی بیکاری جوانان درسراسرکشورهستند.
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر