bazarnews

کد خبر: ۳۵۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
ترذد خودروهای شخصی در مناطق زلزله زده ممنوع است.
بازار نیوز - رئیس پلیس راهور ناجا گفت: به دلیل گسیل شدن خودروهای شخصی به شهرها بالاخص به شهرستان سرپل ذهاب، محدودیت تردد در مسیرهای منتهی به شهرهای زلزله‌زده را ایجاد کردیم و تنها خودروهای بومی و امدادی اجازه تردد در مسیر این شهرها را دارند.

سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: از ساعات اولیه بروز زلزله در غرب کشور، اقداماتی برای سهولت تردد در جاده‌های منتهی به مناطق زلزله‌زده در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: روز گذشته به دلیل گسیل شدن خودروهای شخصی به شهرها بالاخص به شهرستان سرپل ذهاب، محدودیت تردد در مسیرهای منتهی به قصرشیرین و سرپل ذهاب، روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی و ازگله را ایجاد کردیم و به این ترتیب تنها خودروهای بومی و امدادی اجازه تردد در مسیر این شهرها را دارند.

سردار مهری ادامه داد: برای تسهیل در تردد در شهر، چراغ‌های راهنمای بیشتری در شهرستان سر پل ذهاب نصب شد.

رئیس پلیس راهور ناجا اضافه کرد: ماشین‌آلات سنگینی چون جرثقیل و بیل مکانیکی در شهرهای زلزله‌زده مشغول به کار هستند که تردد در این شهرها را سخت می‌کنند اما در هر حال فعالیت آنها برای آواربرداری ضرورت دارد.

وی با اشاره به ظرفیت کوچک شهر 50 هزار نفری سرپل ذهاب، گفت: از مردم درخواست می‌کنیم که کمک‌های خود ار به نهادهای رسمی تحویل دهند و خود به مناطق زلزله‌زده مسافرت نکنند.
فارس
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر