bazarnews

کد خبر: ۳۶۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
خبرنگار رادیو ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه طی ۳۰ سال اخیر در سرزمین‌های اشغالی مورد آزار جنسی افراد بسیاری قرار گرفته، «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر سابق این رژیم را به عنوان یکی از آزاردهندگان نام برده است.
بازار نیوز -در حالی که موضوع آزار جنسی در غرب طی هفته‌های اخیر جنجال به پا کرده و حتی در انگلیس به تغییر وزیر دفاع منجر شده، حالا از سرزمین‌های اشغالی خبرها از آزار جنسی یک خبرنگار توسط نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

خبرنگار ارشد و با سابقه رادیو رژیم صهیونیستی خبر داده که او سال‌ها قبل و زمانی که در کانال اول تلویزیون این رژیم کار می‌کرد، توسط «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر سابق این رژیم مورد آزار جنسی قرار گرفت.

به گفته «هدس شتیف»، این اقدام «شنیع و تهوع آور» در استودیوی این شبکه رژیم صهیونیستی صورت گرفت.

وی در فیس بوک خود هم در مطلبی نوشت: «حرفی که زدم حقیقت دارد و در آن زمان، موضوع را به افراد بسیاری گفتم. من فراموش نکردم و معتقدم که حتی با گذشت 30 سال از چنین اقداماتی، همه زنان باید جرات بیان این موضوعات را داشته باشند».

خبرنگار باسابقه صهیونیستی همچنین خبر داده که در طی این سال‌ها، حدود 40 مرد او را مورد آزار جنسی قرار دادند. او همچنین تهدید کرده که در روزهای آینده، نام تعداد دیگری از این افراد را افشا خواهد کرد.

اظهارات او با واکنش‌های زیادی در سرزمین‌های اشغالی مواجه شده است و یک نماینده زن در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) هم به نوعی اتهام زنی به اولمرت را تایید کرد.

«شلی یاسیموویچ» از حزب «اتحاد صهیونیستی» اعلام کرد: «حدود 10 سال قبل، یک زن به من گفت که اولمرت بیست سال قبل به او تجاوز جنسی کرده بود».
العالم
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر