bazarnews

کد خبر: ۳۶۲۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
سرمربی رئال مادرید اعلام کرد مهاجم فرانسوی تیمش می‌داند برای گلزنی باید تلاش بیشتری کند.
بازار نیوز -  رئال مادرید سه شنبه شب در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آپوئل نیکوزیا می رود. زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: می خواهیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. آپوئل حریف خوبی است و این موضوع را نشان داده است. این تیم شایستگی حضور در این بازی ها را داشته است. در سانتیاگو برنابئو نیز بازی خوبی به نمایش گذاشت. امشب بازی سختی خواهیم داشت.

سرمربی رئال مادرید در مورد ناکامی کریم بنزما در گلزنی اظهار کرد: او جزیی از تیم است و نخستین بازیکنی است که می خواهد بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد. او می داند که باید تلاش بیشتری کند. همیشه شرایط به این شکل نخواهد ماند و امیدواریم در بازی پیش رو این وضعیت تغییر پیدا کند.

زیدان درباره انتقادات گفت: از سختی کارمان آگاه هستیم. ما رئال مادرید هستیم و همیشه انتظار زیادی از ما دارند. این قضیه خوب است چون باید همیشه تیم را قدرتمند تر کنیم. با این حال ما این کار را انجام داده‌ایم. همه بازیکنان دوست دارند مدت زمان بیشتری بازی کنند. هر بازیکنی وظیفه خاصی دارد. من تصمیم می گیرم چه کسی بازی کند و چه مدت در زمین باشد. تنها آن ها باید با تمرکز بازی کنند.

سرمربی فرانسوی در ادامه افزود: همیشه خوشبین هستیم چون من خیلی خوش شانس هستم. سلامت هستم و پرشور هستم. از کاری که انجام می دهم لذت می رم. همیشه می خواهم خوشبین باشم. کارهای دیگری هستند که انجامش آسان نیست. از دست آوردهایم راضی هستم. نگران چیزی نیستم.
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر