bazarnews

کد خبر: ۳۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
امام جمعه آبادان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، جمعه هفته آینده «طرح استیضاح مدیران و مسئولان آبادان» در مصلی شهر آبادان برگزار می شود.
بازار نیوز - حجت الاسلام علی ابراهیمی پور عصر امروز در جلسه تکریم و معارفه شهرداران قبلی و جدید آبادان در محل تالار الغدیر فرمانداری آبادان افزود: جمعه آینده برنامه استیضاح مدیران شهری با حضور ۶۰۰ نفر از جوانان این شهر در محل مصلی نماز جمعه برگزار می شود و در این برنامه، مسئولان بایستی پاسخگوی سئوالات بی رو دربایستی جوانان این شهر باشند. 

وی ضمن تسلیت دوباره بابت حادثه زلزله کرمانشاه و جان باختن جمع زیادی از هموطنانمان اظهار کرد: در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، مردم آبادان سنگ تمام گذاشتند و در زمان حاضر نیز تعدادی از موکب داران آبادانی با استقرار در آنجا به حادثه دیده گان خدمات رسانی می کنند. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: معارفه ها و تودیع ها فرصتی برای تمامی مدیران، مسئولان و کارکنان برای بررسی کارنامه هایشان و برنامه ریزی برای آینده است. 

امام جمعه آبادان از آئین تکریم و معارفه شهردار به عنوان فرصتی برای تذکر و یادآوری به مسئولان، مدیران و کارکنان برای بررسی کارکردشان نام برد واظهار کرد: همه ما مجموعه مدیران بایستی به انتخاب شهردار که از سوی شورا و بر اساس قانون انجام شده، احترام بگذاریم و وی را در انجام برنامه هایش همراهی و کمک کنیم. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: آبادان دیگر تحمل بگو مگوهای سیاسی را ندارد، آنچه که پیکر زخم آلود آبادان را بی رمق می کند آن است که به جای پرداختن به مسائل و مشکلاتش، درگیر مباحث سیاسی و جناحی است.
 
وی با بیان اینکه دشمن تلاش کرده تا عقب ماندگی آبادان را به پای نظام بگذارد، گفت: همه بایستی کمک کنند تا ظرفیت های آبادان در اختیار آبادانی ها قرار گیرد، بخشی از پیمانکاران و حتی تجهیزات مورد نیاز آنان برای انجام کار مربوط به خارج از آبادان است و این وضعیت اصلا خوب نیست، برنامه ریزی بایستی به گونه ای باشد که پیمانکاران و آنچه مورد نیازشان برای انجام کار است از همین شهر تامین شود. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور افزود: در جذب نیروهای پیمانی و روزمزد نیز بایستی همین فرایند مد نظر قرار گیرد، در زمان حاضر ۱۳ هزار جوان بیکار در آبادان وجود دارد، اینکه در شهر اشتغالی ایجاد شود اما به غیر داده شود به لحاظ شرعی نیز اشکال دارد. 

امام جمعه آبادان اظهار کرد: منطقه آزاد اروند، پالایشگاه، شهرک صنعتی و غیره ظرفیت هایی هستند که بایستی در اختیار آبادانی ها قرار داده شود. 

حجت الاسلام ابراهیمی پور خطاب به شهردار جدید آبادان تصریح کرد: بخشی از کارها همچون جمع آوری زباله های از سطح شهر نیاز به اعتبار ندارد، پذیرفتنی نیست که آبادان شهر اولین ها اکنون به لحاظ بی نظمی و کثیفی اول باشد.
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر