bazarnews

کد خبر: ۳۸۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸
صندوق توسعه ملی در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار به کارآفرینانی که دارای طرح توجیهی هستند، سقف تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ساله ارایه می‌دهد

به گزارش بازارنیوز به نقل از خبرگزاری مهر: محمد شیخ حسینی با تاکید بر اینکه به طور قطع وزارت کار حامی زنان سرپرست خانوار خواهد بود، گفت: از مسئولان درخواست می‌کنم در زمینه‌های مختلف از نیاز تولیدکنندگان و کارآفرینان مطلع شوند؛ چراکه می‌توانند در جهت حل آن اقدام کنند.

وی اضافه کرد: مسئولان و دستگاه‌های اجراکننده متولی می‌توانند، در حوزه تسهیلات بانکی و حمایت‌های دولتی دلگرمی خوبی برای تولیدکنندگان و تولیدات آن‌ها باشند.

وی افزود: بانک یک رسالت اجتماعی داریم و این در حالی است که تولیدکنندگان توانسته اند از تسهیلات ارزان قیمت ما در حوزه اشتغال پایدار روستایی و فراگیر استفاده کنند.

شیخ حسینی با بیان اینکه صندوق توسعه ملی در حوزه اعتبارات برای اشتغال فراگیر و روستایی در کنار تولیدکنندگان است، گفت: ما در کنار کارآفرینانی که در حوزه زنان سرپرست خانوار به خصوص در حوزه مشاغل خانگی طرح‌ها و پروژه‌های توجیهی دارند، هستیم.

وی با بیان اینکه این بانک در حوزه مشاغل خانگی تسهیلات قرض الحسنه خوبی ارائه می‌دهد، خاطرنشان کرد: سقف تسهیلات به اعضای هر نفر ۲۰ میلیون تومان به صورت بازپرداخت ۵ ساله است که می‌توانیم در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر