bazarnews

کد خبر: ۴۷۰۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در برخی شهرها مثل تهران، تبریز، مشهد و اصفهان شرایط خانه‌دار شدن سخت شده است، گفت: می‌توانیم با فعال کردن بخش خصوصی، بازار مسکن را رونق دهیم.

محمد اسلامی در برنامه «تیتر امشب» با اشاره به اینکه افزایش تسهیلات مسکن به عنوان یکی از سیاست های مکمل افزایش قدرت خرید خانوار در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، افزود: هدف گذاری ما این است که قیمت مصالح ساختمانی را برای تعادل بخشی به بخش مسکن، کاهش دهیم.

وی درباره افزایش یا کاهش قیمت مسکن در سال 98 افزود: بازار مسکن متاثر از شرایط اقتصادی کشور است و امیدورام بازار مسکن تاثیرات آن‌چنانی را شاهد نباشد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ایجاد تعادل در جریان عرضه و تقاضای مسکن، جزو وظایف این وزارتخانه است، گفت: این تعادل بخشی تنها در شرایطی می‌تواند رخ دهد که جریان تولید مسکن برای جامعه هدف رونق بگیرد و برای این هدف بخش خصوصی هم فعال شود.

اسلامی با برشمردن اقداماتی که برای سهولت خانه‌دار شدن در دستور کار قرار دارد، پرداخت و گفت: یک اقدام این است که در بحث بافت‌های فرسوده، زمین‌های مناسب را شناسایی کنیم و در اختیار سازندگان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در برخی شهرها مثل تهران، تبریز، مشهد، اصفهان و چند شهر دیگر شرایط خانه دار شدن سخت شده است، افزود: با اتمام طرح های نیمه تمام می‌توانیم از رکود خارج شویم و با فعال کردن بخش خصوصی، شاهد رونق بازار مسکن باشیم. 

وزیر راه و شهرسازی افزود: در بحث بافت‌های فرسوده بیش از دو هزار و 700 محله در اولویت بهسازی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه هدف ما، زمینه سازی برای خانه‌دار شدن مردم و تعادل بخشی به مسکن است، اظهار کرد: این بسیار مهم و کلیدی است که جریان تولید و عرضه مسکن به یک جریان پایدار تبدیل شود و از شرایط نوسانی، آسیب نبیند.

اسلامی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره آزادراه تهران شمال نیز اظهار امیدواری کرد که تابستان امسال مردم بتوانند از این آزادراه استفاده کنند، افزود: به جز تهران باید به مراکز دیگر هم توجه کنیم؛ اقصی نقاط کشور باید از فرصت پرواز بیشتر، بهره مند شوند.

مهر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ب غ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۷۱۱۱۶۲۲۱۶۲۲
0
0
درتبريزبنگاههان نصف شهرک اندیشه وسهندرابه مالکیت خوددراوردندوقيمتهاي سه برابری همراه با پرداخت وام درديواروشيپور ثبت ونوشتندازچهل تاصدمترخريداريم وملکدارآن هم ازاینها يادگرفتندوبه سودباداورده ميرسندوبه مردم فشار روحی و استرس واردکرده و اخلال و ناامنی هرج مرج دلبخواهي ايجادکردنداينها به بهانه های مختلف خودسرانه چنین ميکنندفرق اخلال گران ارزی با اخلال گران مسکن چيست?وبه این دلبخواهيها بهانه های مختلفی ميارندمن اسم اینهاراهمکاران دشمن گذاشتم به راستی که هستندومسولان ماازدشمنان داخلی غافل اندشهيدان ما خون دادندامنيت ارامش باشد و دشمن نتواندکاري بکندودشمن به این کارهای دشمنان داخلی و اخلال گران فکرميکنددر تحریم موفق بوده است واينها رونق نیست ايجاد نارضایتی و خواسته دشمن است رونق ساخت وسازوتوليدارزان قیمت مسکن و اشتغال،واقتصادمقاومتيست طبق بیانات رهبری لذا نه این سایت ديواروشيپوربسته ميشودکه این افزايشها ی قیمتی ازاینها شروع شد که قیمتهای جهشی ثبت دکردندبقیه دنبال رو...ونه اخلال گران مسکن که بنگاههاهستند مجازات ميشوندوازادندوونه قیمت مسکن به قبل برميگردد
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر