bazarnews

کد خبر: ۴۷۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
یک مقام بانکی مطرح کرد:
یک مقام بانکی گفت: اگر بانک‌ها به مدیرانشان وام ندهند، پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی امکانپذیر است. پرداخت وام به مدیران و کارکنان بانکی از منابع قرض الحسنه مردم خلاف قانون است و بانک مرکزی باید جلوی آن را بگیرد.

گروه بورس،بانک و بیمه بازارنیوز: یک مقام بانکی در خصوص وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی گفت: بانک ها منابع قرض الحسنه ای از مردم دریافت کرده اند که باید آن را طبق قانون به خود مردم وام دهند و مهمترین محل مصرف این منابع نیز وام ازدواج است.

وی افزود: در سال آتی منابع قرض الحسنه در اختیار بانک ها حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان برآورد می شود که پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی را امکانپذیر می کند.

اگر بانک ها به مدیرانشان وام ندهند پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی امکانپذیر است

این مقام بانکی گفت: سال های گذشته نیز که وام ازدواج افزایش پیدا کرد، بانک ها می گفتند که این کار فقط صف وام ازدواج را طولانی می کند؛ اما پیگیری بانک مرکزی و جلوگیری از پرداخت وام به مدیران بانکی از منابع قرض الحسنه مردم، مانع این مسئله شد.

وی اضافه کرد: در سال آتی نیز همین می شود و اگر بانک ها به مدیرانشان وام ندهند، پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی امکانپذیر است.

این مقام بانکی گفت: پرداخت وام به مدیران و کارکنان بانکی از منابع قرض الحسنه خلاف قانون است و بانک مرکزی باید جلوی آن را بگیرد.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر