bazarnews

کد خبر: ۴۹۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
سر کلانتر هفتم پایتخت از شناسایی و دستگیری اعضای باند ۴نفره سارقان مغازه‌های بازار خبر داد.

 سرهنگ دوست علی جلیلیان در توضیح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه از بازار در طی ۲۰ روز اخیر، موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به‌ صورت ویژه در دستور کار مأموران عملیات کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت.

وی گفت: بررسی اظهارات تعدادی از شکات حکایت از آن داشت که سارقان با تخریب قفل وارد مغازه شده و ۳۴۰ جین لباس زنانه سرقت کرده‌اند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت‌ها توسط ۲ نفر انجام‌شده، ادامه داد: گشت‌های انتظامی در سطح کلانتری بازار افزایش و مأموران هنگام گشت زنی در محدوده بازار آل یاسین متوجه رفتار مشکوک ۲ فروشنده پوشاک شدند که در بررسی‌های بعدی مشخص شد که اجناس این فروشندگان مسروقه بوده است.

این مقام انتظامی افزود: هر ۲ متهم برای بازجویی اولیه به کلانتری منتقل و ضمن اقرار بهجرم ارتکابی با ۲ همدست دیگر خود تاکنون از ۱۰ مغازه در محدوده بازار طی ۲۰ روز اخیر سرقت کرده‌اند و قرار بر این بود که سرقت‌ها توسط ۲ همدست انجام شود و این‌ها فقط اموال مسروقه را در سطح بازار بفروشند.

وی گفت: هر ۲ سارق اصلی مغازه صبح روز دوازدهم اسفندماه در مخفیگاهشان دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه از متهمان ۱۸۰ جین لباس زنانه به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف‌ شده، تصریح کرد: هر ۴ متهم در بازجویی‌های نهایی به ۲۵ فقره سرقت مغازه در محدوده بازار، خزانه و جوادیه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سر کلانتر هفتم پایتخت افزود: با اعتراف صریح متهمان به ۲۵ فقره سرقت مغازه و شناسایی ۱۰ تن از مالباختگان، متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

اقتصادآنلاین

برچسب ها: سرقت ، سارقان ، بازارنیوز
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر