bazarnews

کد خبر: ۴۹۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
سخنگوی وزارت کشور گفت: انتصاب جوانان در سمت‌های مدیریتی وزارت کشور افزایش ٦٧ درصدی و انتصاب بانوان به سمت‌های سرپرستی و مدیریتی ستاد وزارت کشور افزایش 27 درصدی داشته است.

سخنگوی وزارت کشور گفت: انتصاب جوانان در سمت‌های مدیریتی وزارت کشور افزایش ٦٧ درصدی و انتصاب بانوان به سمت‌های سرپرستی و مدیریتی ستاد وزارت کشور افزایش 27 درصدی داشته است.

به گزارش صدای ایران از ایسنا ،سید سلمان سامانی استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه در عرصه‌های مدیریتی وزارت کشور را از برنامه‌های ویژه وزیر کشور عنوان کرد و اظهارداشت: در راستای تأکیدات رئیس‌جمهور، وزیر کشور و مصوبه شورای عالی اداری، سیاست‌ها و تدابیر عملیاتی لازم جهت استفاده بهینه و مطلوب از خدمات جوانان و بانوان در سمت‌های مدیریتی به منظور ارتقای نسبت مدیران زن تا پایان برنامه ششم توسعه به میزان ۳۰ درصد و کاهش سابقه خدمت مدیران به میزان ۸ سال از سوی این وزارتخانه اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: بررسی گزارش‌های ١٠ ماهه سال جاری نشان می‌دهد میزان و تعداد انتصاب بانوان به سمت‌های سرپرستی و مدیریتی ستاد وزارت کشور از ۴۵ نفر در سال ۹۲ به ۵۷ نفر در سال ۹۷ یعنی به میزان ۲۷ درصد افزایش یافته است.

سخنگوی وزارت کشور ادامه داد: همچنین تعداد انتصاب جوانان ٤٥-٣٠ سال از ۶۱ نفر در سال ۹۲ به ۱۰۲ نفر در سال ۹۷ یعنی به میزان ۶۷ درصد افزایش یافته است.

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها یادآور شد: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری جامعه هدف جوانان، گروه سنی ۳۰ تا ۴۵ سال تعیین و ابلاغ شده است که در انتصاب جوانان در ستاد وزارت کشور بر اساس این رویکرد و مصوبه شورای عالی اداری عمل کرده‌ایم.

سامانی در پایان با تاکید بر لزوم تحقق کامل این سیاست در تمامی استان‌ها و شهرستان‌های کشور گفت: استانداران باید در انتصابات خود و همچنین انتصابات مدیران استانی سایر دستگاه‌ها این سیاست دولت در عرصه مدیریتی را اجرایی کنند. استفاده از جوانان در عرصه‌های مدیریتی همواره برکات ارزشمندی برای کشور دارد و تحقق این امر در اقصی نقاط کشور یکی از شاخص‌های ارزیابی ما از عملکرد استانداران است.

صدای ایران/

برچسب ها: جوانان ، انتصابات ، مدیریت
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر