bazarnews

کد خبر: ۵۰۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
نایب رئیس فراکسیون حمایت از قطعه‌ سازان مجلس:
سیدمهدی مقدسی گفت: مصوب شد که سیستم بانکی ۴هزار میلیارد تومان تسهیلات به خودروسازان پرداخت کند، اما رقم تسهیلات در اختیار خودروسازان قرار نمی‌گیرد و مستقیما به حساب قطعه‌سازانی که از آن‌ها طلب‌دارند واریز می‌شود.

 گروه کشت و صنعت بازارنیوز: سید مهدی مقدسی در خصوص حمایت از قطعه سازان و پرداخت مطالبات آنها از خودروسازان، گفت: باتوجه به مشکلات عدیده قطعه‌سازان خودرو در سراسر کشور که دارای 550 هزار نفر نیرو بوده‌اند به عنوان اعضای فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان با وزیر صنعت، معدن و تجارت جلساتی برگزار شده  و همچنین مکاتباتی را نیز با رئیس جمهور و بانک مرکزی داشته‌ایم.

سیستم بانکی 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات به خودروسازان پرداخت می‌کند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همواره و همزمان موضوع پیگیری حمایت از قطعه‌سازان بود و در این زمینه جلساتی را با وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار کرد، گفت: مصوب شد که سیستم بانکی 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات به خودروسازان پرداخت کند اما رقم تسهیلات در اختیار خودروسازان قرار نمی‌گیرد و مستقیما به حساب قطعه‌سازانی که از خودروسازان طلب‌کار هستند واریز می‌شود.

2 هزار و 850 میلیارد تومان از مطالبات قطعه‌‌سازان پرداخت شده است

نایب رئیس فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از مبلغ 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده تا روز گذشته 2 هزار و 850 میلیارد تومان پرداخت شده و باقی آن طی روزهای آینده پرداخت می‌شود، ادامه داد: تسهیلات در نظر گرفته شده در راستای حمایت از قطعه‌سازان بوده زیرا تولید انبوه خودرو در دستور کار قرار گرفته شده است.

رقم بدهی خودروسازان به قطعه‌سازان بیش از 4 هزار میلیارد تومان است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالبات قطعه سازان از خودروسازان رقم بسیار بالاتری از 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است، گفت: تاکنون تعداد زیاد نیرو طی ماه‌های گذشته از واحدهای تولیدی قطعه‌سازان خارج شده‌اند که امیدوراریم با تزریق منابع بتوانیم قطعه‌سازی‌ها را به رونق گذشته خود برگردانیم تا پاسخگوی نیاز تولید انبوه خودرو باشند.

امیدوراریم با تزریق منابع بتوانیم قطعه‌سازی‌ها را به رونق گذشته خود برگردانیم تا پاسخگوی نیاز تولید انبوه خودرو باشند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری‌هایی که فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان، کمیسیون صنایع و معادن و کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن انجام داده،اقدامات فعلی در زمینه پرداخت مطالبات قطعه‌سازان صورت گرفته است.

 

خانه ملت 

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر