bazarnews

کد خبر: ۵۵۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۷
آتش سوزی در قسمت سونای یک واحد مسکونی، آتش نشانان را به بلوار مرزداران کشاند.

به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، بی درنگ زنگ ایستگاه های 10 و 77 را ساعت 17:30 عصر روز گذشته به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه خاور دستگاه تنفسی، به سمت بلوار مرزداران، خیابان ناهید حرکت کردند.
بهروز قیاسی رییس ایستگاه 25 آتش نشانی تهران در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد، در واحد پنجم یک ساختمان 5 طبقه تک واحدی مسکونی، از قسمت سونا طعمه شعله های آتش شده و دود ناشی از آن تمام واحدها را فرا گرفته بود.


وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول پس از قطع برق و گاز ساختمان و ایمن سازی محل حادثه با استفاده از چند بند لوله آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و عملیات مهار آتش را آغاز کردند و همزمان گروه دوم آتش نشانان نیز با جستجو در طبقات، همه ساکنین را از ساختمان خارج کرده و به محلی امن منتقل کردند.
قیاسی خاطرنشان کرد: با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی مهار و خاموش شد و واین آتش سوزی خوشبختانه مصدومی در پی نداشت.
گفتنی است؛ آتش نشانان پس از تخلیه دود به وسیله فن های فشار قوی و اطمینان از عدم وجود خطر با ارائه تذکرات ایمنی به ماموریت خود پایان دادند.

 

رکنا

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر