bazarnews

کد خبر: ۵۵۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶
پوکت یک شهر زیبا برای سپری کردن تعطیلات در بزرگترین جزیره ی تایلند است که در جنوب غربی تایلند قرار گرفته است. سواحل متنوع و فراوان، اقامتگاه های جزیره ای و وجود تفریحات متنوع سالانه مسافران زیادی را به این شهر جذب می کند. البته، پوکت یکی از گرانترین مقاصد برای مسافرانی محسوب می شود که به تایلند سفر می کنند.

پوکت یک شهر زیبا برای سپری کردن تعطیلات در بزرگترین جزیره ی تایلند است که در جنوب غربی تایلند قرار گرفته است. سواحل متنوع و فراوان، اقامتگاه های جزیره ای و وجود تفریحات متنوع سالانه مسافران زیادی را به این شهر جذب می کند. البته، پوکت یکی از گرانترین مقاصد برای مسافرانی محسوب می شود که به تایلند سفر می کنند.

پوکت  در تور تایلند یک شهر زیبا برای سپری کردن تعطیلات در بزرگترین جزیره ی تایلند است که در جنوب غربی تایلند قرار گرفته است. سواحل متنوع و فراوان، اقامتگاه های جزیره ای و وجود تفریحات متنوع سالانه مسافران زیادی را به این شهر جذب می کند. البته، پوکت یکی از گرانترین مقاصد برای مسافرانی محسوب می شود که به تایلند سفر می کنند. ماسه های سفید، آب گرم و زلال، امکانات غواصی، ماساژ، اسپا درمانی و… تنها بخشی از جذاب ترین تفریحات پوکت در سواحل آن است می باشند. لیست زیر انتخاب ما از چیزهایی است که شما در طول سفر خود به پوکت نباید از دست دهید.

 

 

لیستی از مهم ترین دیدنی ها ی توریستی و جذاب ترین تفریحات پوکت

۱. اقامت یک تا دو روزه در جزیره ی فی فی- Phi Phi Island

پوکت دارای جزایر فراوان و زیبایی با بسیاری از تفریحات آبی، امکانات رفاهی و هتل های لوکس است و جزیره ی فی فی یکی از این جزایر زیبای بی شمار می باشد. جزیره ی فی فی یک جزیره ی فوق العاده زیبا در تایلند است. جزایر زمانی که قایق نزدیک می شوند از دریایی مانند یک قلعه بلند می شوند. جنگل های ساحلی در سرازیری صخره ها این جزیره را تبدیل به یک قاب نقاشی طبیعی نموده است و تماشای این منظره ی زیبا را در عین سادگی تبدیل به یکی از جذاب ترین تفریحات پوکت کرده است. در این منطقه هیچ شلوغی وجود ندارد و نیاز به عجله نیست. وجود هتل های بسیار لوکس با امکانات بسیار بالا و با کیفیت اقامت در این جزیره را به امری غیر قابل وصف تبدیل کرده است. از تفریحات آبی متنوع و هیجان انگیز این جزیره نیز نمی توان چشم پوشی کرد.

 

۲. جاده ی بنگلا و گشت و گذار در طول شب

به گزارش سفر باتو ، گشت و گذار در طول شب در جاده ی بنگلا به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این جاده یکی از جذاب ترین تفریحات پوکت محسوب می شود. جاده ی بنگلا زمانی که خورشید غروب می کند بسیار شلوغ می شود. این جاده برای عبور وسایل نقلیه بسته می شود تا جشنواره ی ۴۰۰ متری نور نئون، موسیقی با صدای بلند و آبجوی ارزان در آن برای افراد پیاده برگزار شود؛ این مکان کاملا دوستانه و پر جنب و جوش است. اگر به دنبال یک شب سرگرم کننده در پوکت باشید، جاده ی بنگلا باید اولین توقف یا حتی تنها توقف شما در پوکت باشد. درهای تمامی بارها باز هستند، بنابراین موسیقی بارها در هم مخلوط می شوند. کابین های آبجو اکثر طول خیابان ها را می پوشانند. رستوران ها، دیسکو ها و مغازه ها از جاذبه های این جاده محسوب می شوند. از جذابترین تفریحات پوکت که نباید از دست دهید گشت و گذار در جاده ی بنگلا است که در آن اجرای نمایش های خیابانی در اغلب شب ها معمول است و شما را سرگرم خواهد کرد. در اطراف این جاده فروشندگان لباس، توزیع کنندگان جزوات، فروشندگان خیابانی و نمایش پینگ پنگ هم به چشم می خورند. از میان مطالب پیشین سایت: شهر بازی های تایلند و مالزی

 

 

۳. نمایش Phuket Fantasea

نمایش Phuket Fantasea بزرگترین نمایش جزیره ی پوکت است. هنرمندان ترامپز، صدها نفر بازیگر، فیل ها و حیوانات دیگر کنار هم جمع می شوند تا این نمایش بزرگ برگزار گردد. این نمایش نشان دهنده ی داستانی عجیب و غریبی است که سنت را با شیوه ی فانتزی ترکیب می کند، به جرات می توان گفت این نمایش به قدری جذاب و بزرگ است که تماشای آن می تواند در بین جذاب ترین تفریحات پوکت یکی از بهترین ها محسوب گردد. این نمایش یکی از بزرگترین بوفه ها را در آسیا میزبانی می کند و در یک پارک بازی قرار دارد که بازی های کارتون وال مانند قصر فیل ها، مرکز ماجراجویی سیمیلان و… می توانند سفر شما را به یک سفر به یاد ماندنی و خاطرات بسیاری از تجربه ی یکی از جذاب ترین تفریحات پوکت تبدیل کنند.

 

۴. معبد بودایی Wat Chalong

این معبد یکی از مهم ترین معابد بودایی و نماد کشور تایلند محسوب می شود. دلیل این امر آن است که اکثر تایلندی ها بودایی هستند و بازدید از این معابد تا حدودی به این دلیل که این معابد بسیار زیبا هستند یکی از جذاب ترین تفریحات پوکت محسوب می شود. در پوکت تنها ۲۹ معبد بودایی قرار دارد. وات چالونگ بیش از یک قرن است که به بازدیدکنندگان با معماری منحصر به فرد خود خوش آمد گویی می کند. معبد از ۷ صبح تا پنج بعد از ظهر باز است. یکی از مجسمه های بسیار مهم بودایی و چند مجسمه دیگر در این معبد قرار گرفته است که دیدن آنها نیز خالی از لطف نیست.

۵. پناهگاه های فیل ها در پوکت

این روزها در تور تایلند  بازی با فیل ها در پناهگاه های فیل در پوکت به دلیل تغییر نگرش نسبت به جاذبه های حیوانات به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب ترین و جذاب ترین تفریحات پوکت هستند. تاکید در این اردوگاه بر تعامل اخلاقی دوستانه با این موجودات دوست داشتنی است. اگر قرار ملاقات فیل ها در پوکت را در فهرست خود برای سفر به پوکت باشد، این پارک ها بهترین مکان برای این تعامل انسان و حیوان است تا کمترین آسیب و اختلال به حیوانات وارد شود در عین حال بهترین خاطرات را از این سفر در ذهن شما را می سازد.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر