bazarnews

کد خبر: ۵۵۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
تصویری از همسران سران کشورهای شرکت کننده در نشست گروه ۲۰ G در ژاپن منتشر شده که همسر ترزا می تنها مرد این جمع است. این موضوع با واکنشهای متفاوتی از سوی کاربران فضای مجازی روبه رو شد.

همیشه در گردهمایی های سیاسی که در اقصا نقاط جهان برگزار میشود؛ دولتمردان و سیاستمداران زیادی در دنیا در آن شرکت می کند. این سلسله نشست ها که معمولاً روزها و گاهاً تا یک هفته در هر محل طول می‌کشد، باعث میشود که این افراد همسران خود را نیز به همراه بیاورند. اگر چه رسانه‌های دنیا فقط چهره این سیاست مداران و تصمیماتی که دور یک میز میگیرند را بازتاب می‌دهد؛ اما جالب است بدانید که همواره کشور میزبان برای همسران این سیاستمداران برنامه هایی را در نظر می‌گیرد و طبعاً بیشتر این برنامه‌ها باب طبع زنانی است که در این روزها همراه با شوهران خود به این سفر کاری آمده‌اند.

حالا روز گذشته عکسی از همسران سران کشورهای شرکت کننده در نشست گروه ۲۰ G شهر اوزاکا ژاپن منتشر شده که همسر ترزا می تنها مرد این جمع است. این عکس جالب با واکنش متفاوتی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شد. برخی ها می‌گویند هنگامی که در نشست سران کشورها ترازا می تنها زن حاضر در جلسه است؛ پس آن روی سکه را هم باید دید که همسر وی تنها مرد در جمع زنان سران این کشور هاست.

اقتصادآنلاین

برچسب ها: جهان ، رسانه ، بازارنیوز
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر