bazarnews

کد خبر: ۵۶۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
فرماندار گچساران گفت: زلزله ۵.۲ریشتری چرام در این گچساران هم احساس شد و گزارش های دریافتی از قطع برق برخی مناطق شهرستان خبر می دهد.

 علی خوان پایه بامداد دوشنبه  افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر وارد شدن خسارت جانی و مالی ناشی از این زلزله در شهرستان گچساران دریافت نشده است.

وی ادامه داد :  بدنبال وقوع زمین لرزه در چرام در ۲۶ کیلومتری دوگنبدان ، ستاد بحران و نیروهای امدادی شهرستان گچساران  هم اکنون به حالت آماده باش کامل درآمده اند. 

خوان پایه اظهار داشت:  زلزله موجب قطع برق برخی از مناطق این شهرستان شده که نیروهای شرکت برق در تلاش برای برطرف کردن این مشکل هستند.

وی گفت : بر اثر زمین لرزه بخشی از کوه در منطقه دیل در محور گچساران به چرام ریزش کرده اما خسارت جانی در پی نداشته  و گروههای راهداری برای جمع آوری سنگ ها از سطح جاده به محل اعزام شدند .

فرماندار گچساران شایعه تخلیه برخی روستاهای شهرستان  را تکذیب کرد و گفت:  با توجه به اینکه کانون زمین لرزه خارج از شهرستان گچساران بوده تاکنون گزارش از خسارت های احتمالی به ستاد بحران اعلام نشده است. 

شدت زمین لرزه در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران به حدی بوده که مردم وحشت زده به خیابان ها ریختند. 

در اولین دقایق بامداد دوشنبه زمین لرزه ای به بزرگی  ۵.۲ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.

اقتصادآنلاین

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر