bazarnews

کد خبر: ۵۶۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
رییس جهاد کشاورزی شهرستان ری اعلام کرد: 25 بنای غیرمجاز احداث شده در اراضی کشاورزی بخش قلعه نو این شهرستان با حکم قضایی تخریب شد.

محمد عباسی روز دوشنبه در حاشیه تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستای زمان آباد بخش قلعه نو به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، 25 فقره از ساخت و سازهای غیر مجاز در بخش قلعه نو تخریب شد.
وی ادامه داد: با این قلع و قمع، بیش از چهار هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی روستای زمان آباد بخش قلعه نو به چرخه تولید محصولات کشاورزی بازگشت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.
وی تصریح کرد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده های این منطقه شهری را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.
عباسی از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.
بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای 40 هزار جمعیت است که در 20 کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد و یکی از مناطق عمده تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو است.

برچسب ها: بنا ، غیر مجاز ، کشاورزی
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر