bazarnews

کد خبر: ۵۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
معاون رئیس‌جمهور خبر داد:
معاون رئیس‌جمهور از اجرای ۳۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: محور‌هایی که در سطح کشور به‌عنوان گلوگاه هستند و مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کردند در مسیر آزادراه قرار گرفته و گره آن‌ها گشوده می‌شود.

گروه راه و مسکن بازارنیوزمحمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از اجرای پروژه آزادراه رشت ـ قزوین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسیر آزادراه قزوین ـ رشت یکی از مسیرهای مهم و پرتردد کشور بوده و حدفاصل دو شهر منجیل و رودبار از مسیر آزادراه خارج می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات مسیر آزادراه در دو شهر منجیل و رودبار افزود: وجود مشکلات عدیده ترافیک در محدوده دو شهر منجیل و رودبار، باعث شرمندگی ما شده است تا جایی که هفته اخیر بیش از ۳۵ کیلومتر ترافیک در این دو شهر ایجاد شد و باعث رنجش خاطر شهروندان رودباری شد.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اجرای سه کیلومتر از ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه گفت: هشت کیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین ـ رشت در دست اجرا بوده و با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

نوبخت با اشاره به پیمانکاری این پروژه ملی بیان کرد: دو شرکت خوش‌نام، پیمانکاری اجرای هشت کیلومتر این پروژه را در دو مسیر رفت‌وبرگشت بر عهده گرفتند و بنا هست که تا پایان سال جاری و نهایت سال آینده این پروژه را به اتمام برساند.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور از اجرای ۳۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: محورهایی که در سطح کشور به‌عنوان گلوگاه هستند و مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کردند در مسیر آزادراه قرار گرفته و گره آن‌ها گشوده می‌شود.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر