bazarnews

کد خبر: ۵۷۰۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر پارچه‌نوشته توهین‌آمیزی که هوادارانش خطاب به نیمار به نمایش گذاشته بودند جریمه شد.

باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر پارچه‌نوشته توهین‌آمیزی که هوادارانش در جریان دیدار PSG با نیم در لیگ فرانسه به نمایش درآورده بودند مبلغ ۲هزار یورو جریمه شد. در جریان دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و نیم در هفته اول فصل جدید لوشامپیونا که روز ۱۱ آگوست برگزار شد و با پیروزی ۳-۰ پاری سن ژرمن به پایان رسید در حالیکه شایعات درباره خروج نیمار از PSG به اوج رسیده بود، هواداران تیم پاریسی، ستاره برزیلی را هدف گرفته و شعارهای تندی علیه او سر دادند.

اما دو پارچه‌نوشته که هواداران PSG در جریان این بازی در ورزشگاه به نمایش درآوردند برای این باشگاه دردسرساز شده است. در یکی از این پارچه نوشته‌ها از نیمار خواسته شده بود PSG را ترک کند و در دیگری رفتار او مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود. شعارهای زشتی هم علیه نیمار در ورزشگاه سر داده شد که واکنش فدراسیون فوتبال فرانسه را در پی داشت.

دو پارچه‌نوشته که هواداران PSG علیه نیمار در جریان این بازی در ورزشگاه به نمایش درآوردند برای این باشگاه دردسرساز شده است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه دیروز به همین علت باشگاه پاری سن ژرمن را جریمه کرد. در بیانیه این کمیته آمده:

” رفتار هواداران پاری سن ژرمن، استفاده از وسایل آتش‌زا و یک پارچه‌نوشته توهین‌آمیز که در ورزشگاه به نمایش درآمد باعث شد این کمیته باشگاه PSG را ۲۰۰۰ یورو جریمه نقدی کند”.

برچسب ها: فوتبال ، فرانسه ، توهین
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر