bazarnews

کد خبر: ۵۷۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
وزیر صمت در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرش دستباف ایرانی مطرح کرد؛
وزیر صمت گفت : یکی از درخواست‌های تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستبافت درباره افزایش مهلت بازگشت ارز حاصل از صادرات بود که ما درخواست کردیم از بانک مرکزی از ۷ به ۱۲ ماه افزایش پیدا کند.

گروه کشت و صنعت بازارنیوز: رحمانی،وزیر صمت در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرش دستباف ایرانی،در جمع خبرنگاران گفت:یکی از درخواست‌های تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستبافت درباره افزایش مهلت بازگشت ارز حاصل از صادرات بود که ما درخواست کردیم از بانک مرکزی از ۷ به ۱۲ ماه افزایش پیدا کند.

تلراسیبغلریب
وی درباره شرایط تحریم و حذف آمریکا از بازار فرش ایرانی که حدود ۳۸ درصد صادرات فرش ایرانی را در بر میگرفت گفت: صادرات فرش ایرانی مشتریان خاص خود را دارد و با توقف صادرات فرش به آمریکا امکان بازاریابی جدید در شرق آسیا نیز وجود دارد که باید سلایق آن‌ها را در رنگ و طرح های مد نظر آنها را نظر بگیریم چه در این نمایشگاه و نمایشگاه های گذشته ما دیدیم که تولید کنندگان به خوبی به این موضوع پی برده اند.
وی درباره استقبال از نمایشگاه امسال گفت: استقبال کشورهای دیگر در این نمایشگاه خوب بوده و با وجود شرایط تحریم، ۱۴ سفیر در افتتاحیه حضور پیدا کردند.

رحمانی، تامین مواد اولیه را مهمترین مشکل دانست و گفت: غیر از بحث بازاریابی مهم‌ترین مشکل ما تامین مواد اولیه است.بخشی از مواد اولیه که در داخل تامین می شود، مشکل جدی ندارد و فقط باید هماهنگی های لازم انجام شود،اما بخشی از مواد اولیه را همیشه واردات داشتیم که فعالان این بخش قرار است به جمع بندی برسند که وزارت صمت هم پیگیر این موضوع هست.

تلراسیبغلریب
وی در پاسخ به سوالی در مورد بازداشتی‌های خودرو گفت : این سوال را از قوه قضاییه بپرسید و فقط درمورد فرش سوال بپرسید.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر