bazarnews

کد خبر: ۶۰۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
یک کیف که حاوی مقادیر زیادی دلار،دینار و 15 میلیون و 600 هزار ریال وجه نقد کشورمان بود توسط یکی ازماموران پلیس اصفهان به مالک که یک توریست درمانی بود بازگردانده شد.

حسین حسین‌زاده اظهار داشت: یکی از مأموران کلانتری 35 بازار اصفهان حین گشت‌زنی در محدوده عمارت عالی‌قاپو یک کیف زنانه را در کنار نیمکتی پیدا کرد.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهانافزود: این کیف حاوی 51 قطعه اسکناس 100 دلاری،58 قطعه اسکناس 25 هزار دینارعراقی،5 قطعه اسکناس 50 هزاردینارعراقی، یک قطعه اسکناس یک هزار دینار عراقی،15 میلیون و 600 هزار ریال وجه نقد، یک دستگاه تلفن همراه سامسونگ و یک رشته گردنبند تزیینی بود.
جزئیات تیراندازی امشب در مراغه با 3 کشته
وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه یک سیم‌کارت کشور عراق در کیف بود، اقدامات تخصصی برای شناسایی مالک انجام شد و در کم‌تر از یک ساعت مالک آن‌که از اتباع کشور عراق بود شناسایی شد.
حسین‌زاده با اشاره به اینکه این توریست برای مداوای چشمانش این پول را تهیه و به کشور ما مسافرت کرده بود اظهار داشت: امانت‌داری و وظیفه‌شناسی یک مأمور پلیس باعث شد این پول که برای مداوا تهیه شده بود به مالک بازگردانده شود و این توریست درمانی برای همه سخت‌کوشان پلیس آرزوی سلامتی و موفقیت در کارهایشان کرد. 

برچسب ها: توریست ، کیف ، تحویل
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر