bazarnews

کد خبر: ۶۰۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او در حالی در پایان فصل گذشته از پرسپولیس جدا شدند که بخش اعظمی از مطالبات آنها هنوز باقی مانده و به همین خاطر کادرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در حال پیگیری حق و حقوق خود از طریق فیفا هستند.

 

باشگاه پرسپولیس برای حل این مشکل از برانکو درخواست ملاقات حضوری کرد اما سرمربی پیشین پرسپولیس وکیل خود را روز گذشته به تهران فرستاد تا تفاهمی در این خصوص صورت گیرد.

روز گذشته ۲ جلسه طولانی مدت را مسئولان حقوقی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وکیل برانکو انجام دادند و شرایط خود را برای پرداخت مطالبات کادر فنی پیشین بررسی کردند.

باشگاه پرسپولیس در دیدار با وکیل برانکو و دستیارانش، خواهان تخفیف و پرداخت اقساطی مبلغ قرارداد کادرفنی سابق خود شده و در کنار این مساله از وکیل برانکو خواسته است تا آنها این پرونده را دیگر از طریق فدراسیون جهانی فوتبال پیگیری نکنند.

وکیل برانکو و دستیارانش شب گذشته بدون توافق با انصاری فرد تهران را به مقصد کرواسی ترک کرد تا در صورتی که برانکو به خواسته های باشگاه پرسپولیس چراغ سبز نشان داد بار دیگر به تهران بازگردد.

قرار است این وکیل امشب در جلسه ای با حضور برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ و مارکو استیلینوویچ حاضر شود و تا جواب نهایی خود را به مسئولان باشگاه اعلام کند.

برچسب ها: پرسپولیس ، برانکو ، فوتبال
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام صفحه خبر