bazarnews

کد خبر: ۶۳۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
در چند هفته اخیر شایعات فراوانی درباره احتمال روی کار آمدن آلگری به عنوان سرمربی تیم‌هایی مانند منچستریونایتد، آرسنال و بایرن مونیخ شنیده شده است، اما او می‌گوید اگر بخواهد به عرصه مربیگری برگردد ترجیح می‌دهد که تا پایان فصل صبر کند و از ابتدای فصل آینده کارش را آغاز کند.

آلگری به شبکه ESPN گفت: بعد از ۵ فصل حضور در یوونتوس، من نمی‌خواهم به فوتبال برگردم و عملکرد ضعیفی ارائه کنم. در ماه ژوئن بازخواهم گشت. نمی‌دانم که شما می‌توانید این یک سال دوری‌ام را به حساب استراحت بنویسید یا نه. من و دستیارم بلافاصله پس از ترک یووه به این نتیجه رسیدیم که یک سال به خودمان استراحت بدهیم.  

من ۱۸ سال فوتبال بازی کردم و پس از آن هم ۱۶ سال مربیگری کردم. امسال بعد از ۳۴ سال به خودم استراحت دادم و از این بابت راضی‌ام. نیاز بودم که فرصتی برای ارزیابی کارهایی که تا الان انجام داده‌ام داشته باشم، با مردم صحبت کنم و یکسری کارهایی که در زندگی شخصی‌ام دوست دارم مانند رفتن به تئاتر و نمایشگاه‌های هنری و خواندن کتاب را انجام دهم.

آلگری در ادامه فاش کرد که هنوز مشغول یادگیری زبان انگلیسی است. او افزود: من اینجا در میلان مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستم. الان کاملاً می‌توانم انگلیسی صحبت کنم. برای من بخش شنیداری سخت‌تر از سایر بخش‌ها است

برچسب ها: آلگری ، فوتبال ، سرمربی
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر