bazarnews

کد خبر: ۶۴۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
سرهنگ محمد بخشنده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد، مقادیری مواد مخدر را از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

سرهنگ محمد بخشنده اظهارکرد: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی توسط تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که متهم با سفر به یکی از استان‌های جنوبی کشور، مقادیری تریاک و حشیش از قاچاقچیان تهیه کرده است و با همکاری دو همدستش قصد دارد با جاسازی آن در داخل سه دستگاه کامیون بعد از گذشتن از استان یزد به تهران منتقل کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، گفت: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه به استان یزد اعزام شدند و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد خودروهای متهمان ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه ۱۵ دی ماه در ایستگاه «مهریز» یزد مشاهده و مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از مراقبت های ویژه خودروهای متهمان را متوقف و راننده آن‌ها را دستگیر کردند، گفت: در بررسی از داخل یکی از کامیون‌ها ۲۸۵ کیلو تریاک و ۱۰۹ کیلو حشیش کشف شد و کاشف به عمل آمد که دو کامیون دیگر فاقد مواد مخدر بودندو برای اغفال و رد گم کنی، کامیون اصلی را همراهی می کردند.

بخشنده خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، هر سه سوداگر مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

کشف ۱۱۰ کیلو تریاک از مخفیگاه سوداگر مرگ

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر خبر داد و گفت: از محل سکونت متهم ۱۱۰ کیلو تریاک کشف شد.

بخشنده افزود: در پی اطلاع از اینکه مردی در منزلش در محله "صبا شهر"، اقدام به توزیع مواد مخدر می­‌کند، تحقیق در این خصوص آغاز شد و بررسی موضوع در دستور کار معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در تحقیقات انجام شده و پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و متهم اخیرا مقادیری مواد مخدر از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری کرده است و با دپو کردن آن در محل سکونتش قصد دارد در فرصت مناسبی آن را توزیع کند.

بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، اظهارکرد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شده است و ماموران موفق شدند ضمن مراقبت‌های ویژه از مخفیگاه وی، ظهر روز ۱۵ دی ماه با اطمینان از اینکه متهم در داخل مخفیگاهش است وی را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۱۰ کیلوگرم تریاک کشف شد و متهم پس از انتقال به پلیس مبارزه با مواد مخدر به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تحقیقات تکمیلی پرونده، وی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

برچسب ها: حشیش ، قاچاقچیان ، پلیس
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر