bazarnews

کد خبر: ۶۵۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
یک مرد ۲۸ ساله باعث شد مسافران پرواز تورنتو به انتاریو با مشکل سفر رو به رو شوند و از پرواز خود جا بمانند. این مرد ادعا کرد که قصد وی ایجاد یک ویدئوی پربازید بوده و تصورش را نمی‌کرده که تا این حد مشکل ایجاد کند.

این مرد که جیمز پوتوک نام دارد و اهل شمال تورنتو است پس از دستگیری توسط نیرو‌های امنیتی گفت: "مطمئناً این کار من کار هوشمندانه‌ای نبود. "

پوتوک، که خود را به عنوان یک کوهنورد و هنرمند آینده هیپ هاپ توصیف می‌کند، از ۲۴۳ مسافر در پرواز ۲۷۰۲ کانادا عذرخواهی کرد چرا که با رفتار زشت خود باعث شد این افراد مجبور شوند ساعاتی طولانی وقت تلف کنند. همه چیز از زمانی شروع شد که او پس از تیک آف پرواز تورنتو به اونتاریو ایستاد و بلند گفت که اخیرا از ووهان بازگشته و اکنون نیز احساس می‌کند بیمار است.

شوخی مسافر با کرونا، هواپیما را به فرودگاه برگرداند! +عکس

او سپس نگاهی به اطراف خود کرد و متوجه ترس و نگرانی همسفران خود شد، سپس سعی کرد از واکنش مردم فیلم بگیرد. برخی از او پرسیدند حالش چطور است و او نیز به دروغ می‌گفت حس می‌کند به ویروس کرونا مبتلا است. این فرد گفته پیش از این نیز رفتار‌های مشابهی داشته است، اما تصور نمی‌کرده این بار با چنین واکنشی و بازگشت هواپیما به مبداء رو به رو شود.

این رفتار پوتوک باعث بازگشت پرواز شد و ماموران امنیتی پرواز نیز به سرعت سعی کردند وی را در صندلی مجزا از سایرین بنشانند. پس از بازگشت هواپیما به فرودگاه تورنتو، مدارک سفر وی بررسی و به سرعت مشخص شد او از اساس دروغ می‌گفته است، اما با همین رفتار زشت یا بهتر است بگوییم شوخی بیجا، سفر ۲۴۳ نفر را خراب کرد.

این روز‌ها حساسیت هواپیمایی‌های مختلف نسبت به ویروس کرونا بسیار بالا رفته است و به نظر می‌رسد هیچ جایی برای چنین رفتار‌هایی نیست.

 

انتخاب

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر