bazarnews

کد خبر: ۶۵۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
مدیرعامل شرکت راه آهن از پیش فروش ۴۵۹ هزار بلیت قطار نوروزی در ۶ روز خبر داد و گفت: نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۱۰ درصدی فروش بلیت قطار و ۹ درصدی فروش اینترنتی هستیم.

سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن در مراسم بهره برداری از 56 پروژه حمل و نقل ریلی در دهه فجر اظهار کرد: این پروژه‌ها در حوزه‌های ارتباطات و علائم الکتریکی، ارتقا ایمنی و هوشمندسازی اجرا شده که امروز به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افزود: از جمله اقدامات دیگر می‌توان به احداث خطوط دوم و فرعی و بازسازی و بهسازی خطوط اشاره کرد، که باعث افزایش سیر قطار‌ها و ارتقا ایمنی می‌شود.
مدیرعامل راه آهن در ادامه از بهره‌برداری خطوط عریض در راه آهن اینچه برون خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی سپس به پروژه‌های خدمات ریلی اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیار خوبی در حوزه خدمات ایستگاهی انجام شده و از آنجایی که 50 درصد قطار‌ها به سمت مشهد مقدس سیر می‌کنند، لذا ما خادم امام رضا نیز محسوب می‌شویم.
وی در ادامه از بهره برداری مرکز تعمیرات لکوموتیو در مشهد خبر داد و گفت: این اقدام باعث صرفه‌جویی اقتصادی و ارتقا کیفیت خدمات مسافری می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در 6 روز گذشته، 459 هزار بلیت قطار نوروزی 99 پیش فروش شده که 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و سبب رشد 9 درصدی خرید اینترنتی بلیت قطار شده است.
رسولی در ادامه از امضا تفاهمنامه همکاری میان شرکت راه آهن و شرکت ایران خودرو برای تامین قطعات مورد نیاز ناوگان حمل و نقل ریلی خبر داد.

 

فصل تجارت /

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر