bazarnews

کد خبر: ۶۵۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
سعید رسولی اظهار داشت: در ۶ روز پیش فروش بلیت قطار‌های نوروزی بیش از ۴۵۰ هزار بلیت به فروش رفته است که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰ درصد رشد داشته است. همچنین شاهد رشد ۹ درصدی در پیش فروش اینترنتی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

گروه راه ومسکن بازارنیوز: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سعید رسولی در حاشیه مراسم بهره برداری از ۵۶ پروژه حمل و نقل ریلی در جمع خبرنگاران از امضای تفاهم نامه میان شرکت راه آهن و شرکت خودروساز خبر داد و اظهار داشت: بر اساس امتیازات خاص راه آهن که موجب ارتقا بهره وری و کاهش هزینه‌های کارخانجات می‌شود تفاهم نامه‌ای میان این دو شرکت با هدف تسهیل حمل و نقل و خدمات لجستیکی میان طرفین منعقد شد.

وی افزود: بر اساس این قرارداد محصولات و مواد اولیه شرکت خودروساز با قطار جابجا می‌شود و همچنین با بهره برداری از اولین سالن این خودروساز در آپرین بخش قابل توجهی از مایحتاج این شرکت تأمین می‌شود.

رسولی گفت: مقرر شده مواد اولیه و تولیدات مراکز مختلف این خودرو ساز و همچنین قطعه سازان، مستقیم با قطار تا کارخانه جابجا شوند.

مدیرعامل شرکت راه آهن بیان داشت: ذیل این تفاهمنامه در راستای استفاده از توان حداکثری داخل، از ظرفیت و توان قطعه سازان داخلی برای تولید قطعات ناوگان ریلی استفاده می‌شود.

وی از ادامه روند مذاکرات میان شرکت راه آهن و شرکت خودروساز برای تولید اتوبوس ریلی خبر داد و گفت: پس از طراحی پلت فورم، فرایند ساخت به سرعت انجام می‌شود.

رسولی افزود: در ۶ روز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی بیش از ۴۵۰ هزار بلیت به فروش رفته است که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰ درصد رشد داشته است. همچنین شاهد رشد ۹ درصدی در پیش فروش اینترنتی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: امروز شاهد بهره‌برداری از ۵۶ پروژه حمل‌ونقل ریلی در ۱۳ ناحیه راه‌آهن کشور به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی بودیم که در حوزه‌های علائم و ارتباطات، اتصال خطوط آنتنی، خدمات ایستگاهی انجام شد.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر