bazarnews

کد خبر: ۶۷۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
سخنگوی ستاد تنظیم بازار و مدیرکل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: اتحادیه‌های نانوایی نسبت به اطلاع رسانی ضوابط بهداشتی به نانوایی‌ها، الصاق این ضوابط و رعایت اجباری موارد مدنظر در محل نانوایی ها اقدام کنند.

محمدرضا کلامی در جلسه ستاد تنظیم بازار، بیان کرد: رعایت اصول بهداشتی در نانوایی ها با توجه به دغدغه های مردم در این روزها ونگرانی آنها از شیوع بیماری کرونا ضرورت دارد.

وی افزود: ماسک و شوینده و ضدعفونی مورد نیاز خبازی‌ها و نانوایی‌ها باید تأمین شود و در این راستا اتحادیه‌ها، همکاری‌ها و هماهنگی‌های لازم را با مسئولین وزارت بهداشت به عمل آورند.

بازرس ویژه وزیر صمت در این جلسه با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در راستای تامین اقلام اساسی در سطح کشور گفت: تامین اقلام بهداشتی برای خبازی‌ها جزو اولویت‌ها به شمار می‌آید و اتحادیه‌های این رسته شغلی در سطح کشور باید این مهم را در دستور کار ویژه خود قرار دهند.

جواد کلاهدوزان تصریح کرد: همه ظرفیت‌های تولیدی، صنفی و صنعتی کشور برای تامین اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا فعال شده و وزارت صمت تمام توان خود را برای پشتیبانی کامل وزارت بهداشت در مفابله با این بیماری به کار بسته است.

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر