bazarnews

کد خبر: ۶۷۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
رحمانی گفت: بنا بر دستور رهبری باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد.

 رضا رحمانی وزیر صنعت با اشاره به ارزیابی میزان پیشرفت شعار سال ۹۸ یعنی رونق تولید از سوی رهبری انقلاب، گفت: همانگونه که ایشان تصریح فرموند، خوشبختانه برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده منجر به بازگشت برخی از کارخانه‌های راکد یا تعطیل، افزایش ظرفیت تولید بعضی از واحدها، به میدان آمدن شرکت‌های دانش‌بنیان و برداشتن گام‌های جدی در پژوهش و تحقیق به‌عنوان سرچشمه تولید، شد.

وی با اشاره به تذکر رهبری در خصوص ضرورت محسوس‌تر شدن اثر عینی راه افتادن تولید، تصریح کرد: این مهم نیازمند واقعیت گرایی برنامه ها، بازبینی دقیق، دوری از هر گونه شعارزدگی و نگاه علمی مبتنی بر توانمندی‌های داخلی است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بنا بر دستور رهبری باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد، بنابر با توجه به ارکان اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت‌های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف در این خصوص مورد توجه جدی قرار گرفته و فعال شوند.

رحمانی تاکید کرد: از همه نخبگان و فعالان بخش خصوصی، تشکل‌های صنعتی و معدنی کشور و همچنین از همه صاحبنظران این حوزه دعوت می‌کنیم، پیشنهادات موثر خود را به وزارت صمت ارائه نمایند تا در سال ۹۹ شاهد تحقق کامل اهداف شعار سال یعنی "جهش تولید" باشیم.

 

باشگاه خبرنگاران جوان /

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر