bazarnews

کد خبر: ۶۸۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت با اشاره به اینکه با ۳۰۰مورد از استخدام‌های غیرقانونی در آموزش و پرورش لرستان برخورد شده است گفت: سیستم‌های حرارتی غیراستاندارد جمع‌آوری می‎شود.

علیرضا نخعی در این دیدار با ویسکرمی منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس یازدهم اظهار داشت: بنده در بررسی‌های انجام شده به حدود 300 مورد از استخدام‌های غیرقانونی در آموزش و پرورش لرستان برخورد کردم، افرادی که تخلفشان در استخدام محرز شده و مستندات‌شان جعلی است که از این پس فیلتر و کنترل در همه استخدام‌های آموزش و پرورش لرستان رعایت می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با تجهیز مدارس استان نیز افزود: با رئیس سازمان نوسازی مدارس صحبت‌هایی انجام شد که بنا شد سیستم‌های حرارتی غیراستاندارد در مدارس استان جمع‌آوری شود که مبلغ قابل توجهی به این امر اختصاص داده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: یکی از اشکالات آموزش و پرورش لرستان این است که در بحث درآمد اختصاصی ضعیف‌ترین استان است که باید روی این مسئله کار زیادی انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیران مدارس را باید با آموزش به مهارت‌های روز تجهیز کنیم بیان کرد: تولیدی کردن مدارس بسیار مهم است و مدرسه باید محل کسب درآمد و آموزش کارآفرینی باشد.

 

تسنیم

نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر