bazarnews

کد خبر: ۷۰۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت بسیاری از کالا‌ها سرسام آور است و این موضوع باعث مشکلات زیادی می‌شود که دولت باید آن را حل و فصل کند.

شهروز برزگر در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور، اظهار داشت: بسیاری از قیمت‌ها سرسام آور است و مردم مشکل اقتصادی دارند که باید این مشکل حل و فصل شود.

وی افزود: افزایش قیمت‌ها اجازه «جهش تولید» را نمی‌دهد و جهش تولید زمانی رخ می‌دهد که چرخش مالی بین عموم مردم و نیاز‌های اساسی آنان وجود داشته باشند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گرانی عامل عمده تورم، بیکاری، رکود، ورشکستگی و اخراج نیرو‌هایی که امنیت شغلی مناسبی ندارند، خواهد شد.

برزگر بیان کرد: دولت باید در زمان باقی مانده وضعیت جوانان را دریابد و لازم است از پتانسیل جوانان به نحو احسنت استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه در چند روز اخیر قیمت برخی از نهاده‌های دامی و انواع سموم کشاورزی و باغداری دو برابر شده است، گفت: از وزیر جهاد کشاورزی درخواست می‌کنم هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی کند و نگذارد رمق باقی مانده کشاورزان و باغداران از آنان گرفته شود.

 

مهر

برچسب ها: برزگر ، قیمت ها ، جوانان
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
بنر استخدام صفحه خبر
تلگرام صفحه خبر