اظهارات دروازه بان فجر سپاسی درباره استقلال

 

وی با اشاره به برخی ناملایمات با تیم فجر شهید سپاسی شیراز افزود: به واقع تیم ما به لحاظ توجه از سوی مسئولان تک و تنها مانده و تنها تلاش‌های آقای فلاح مدیرعامل باشگاه است که ما را امیدوار نگه داشته اما ایشان دست تنها کار بسیار سختی دارد که امیدوارم تا دیر نشده به کمکشان بیایند و تنها تیمی که در ایران به نام یک شهید بزرگوار است را تنها نگذارند. فجر اکنون مورد بی‌مهری مسئولان است.

جلالی به رویارویی با استقلال تهران در ورزشگاه آزادی اشاره کرد و گفت: استقلال همیشه تیم بزرگ و قابل احترامی است که هواداران بسیار خوبی دارد اما با کمال احترام ما برای باختن به ورزشگاه آزادی نمی‌رویم و انشاالله تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هواداران خود را در شیراز که واقعا عشق و علاقه عجیبی به تیم خود دارند را شاد کنیم.

سنگربان دو فصل گذشته پدیده با اشاره به خاطرات خوب خود از رویارویی با استقلال تهران تصریح کرد: برابر استقلال در بازی برگشت یک پنالتی خوب از امید ابراهیمی گرفتم و اگرچه بازی را نبردیم اما هوادار مشهدی ما از بازی لذت برد. امیدوارم در بازی پیش‌رو هم عملکرد خوبی داشته باشم و انشاالله سربلند از زمین خارج شویم.