bazarnews

کد خبر:13970201291966679
تاریخ انتشار:2 اردیبهشت 1397 - 9:52

نمایشگرهای با حاشیه بسیار اندک به یک روند پیشرو درزمینه طراحی گوشی‌های هوشمند تبدیل‌شده‌اند، HUAWEI nova 3e نیز از این روند طراحی بهره برده و دارای صفحه‌نمایش FullView 2.0 بهینه‌سازی شده است.

تعریف سطح جدیدی از زیبایی در Huawei nova 3e

این گوشی با طراحی ظاهری متفاوت خود حتی قبل از عرضه در بازار در مرحله پیش‌فروش در بازار کشور ما توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کرد.

 نمایش FullView با جزئیات بهینهشده

 HUAWEI nova 3e به‌منظور حداکثر رساندن نسبت صفحه‌نمایش به بدنه و مطابقت با طراحی منحنی لبه دستگاه، دارای گوشه‌های نرم در اطراف صفحه‌نمایش با استاندارد 2.5D است که به طراحی یکنواخت دستگاه کمک بسزایی داشته است.

عرض ناچ در بالای صفحه‌نمایش به‌شدت بر ترتیب اجزای داخلی در گوشی تأثیر می‌گذارد. به‌منظور دستیابی به کوچک‌ترین ناحیه ممکن، HUAWEI nova 3e  طراحی مدارهای پشت ناچ را به شکل بهینه‌ای انجام داده است که در کمتر مدلی در میان‌رده‌های این طراحی بهینه ناچ دیده می‌شود.

HUAWEI nova 3e همچنین دارای یک دوربین جلوی منحصربه‌فرد است که فضای کمتری را در صفحه‌نمایش می‌گیرد. باوجوداینکه این دوربین به میزان 44 درصد کاهش یافته، دوربین قابلیت‌های بیشتری را نسبت به دستگاه‌های سری Nova قبلی فراهم می‌کند.

ادغام EMUI

Huawei  همچنین رابط کاربریEMUI 8.0  خود را برای بهبود نمایش در صفحه نمایش خاص HUAWEI nova 3e  سازگار کرده است. از آنجاکه نوار وضعیت این سیستم‌عامل مبتنی بر اندروید دارای بیش از 20 آیکون است، لازم است که رابط کاربری با ناچ به عنوان قسمتی تازه در دستگاه سازگار شود تا اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

در این دستگاه برای کاربرانی که از قسمت بریدگی بالایی رضایت ندارند، قابلیتی را تعریف کردیم که بتوانند بریدگی را به صورت نرمافزاری حذف کنند و در این صورت تمام محتوا در پایین از بریدگی به نمایش در میآید که در یک آپدیت نرمافزاری بهزودی برای کاربران عرضه خواهد شد.

ظاهر بهبودیافته

گوشی هوشمندی که برای مصرف‌کنندگان جوان ساخته شده است؛ HUAWEI nova 3e در یک قاب فلزی ریز بافته قرارگرفته که به زیبایی با شیشه 2.5 بعدی در جلو و عقب قرار می‌گیرد و کیفیت فوق‌العاده محصول را برجسته می‌کند.

صفحه‌نمایش FullView منحصربه‌فرد در HUAWEI nova 3e یک حس بسیار خاص را به ارمغان می‌آورد؛ صفحه‌نمایش بزرگ مزایای قابل‌توجهی در تجربه کاربر رقم می‌زند و طراحی مدرن آن برای مصرف‌کنندگان جوان بسیار با ارزش است. علاوه بر این، HUAWEI nova 3e عملکرد بسیار بالایی را در بین رقبا دارد و این بهترین انتخاب برای مصرف‌کنندگان شیک و جوان است.

انتشار محتوا:اخبار رسمی