bazarnews

کد خبر: ۱۰۰۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
وزیر راه و شهرسازی سازی در حاشیه بازدید از نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک، خانوار های جامانده از سامانه املاک و اسکان را توصیه به ثبت نام در این سامانه کرد.

گروه راه و شهرسازی بازارنیوز:سعید ترکاشوند؛رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه دیدار از نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک به مناسبت هفته حمل و نقل در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار بازار نیوز پیرامون آخرین وضعیت سامانه املاک و اسکان اظهار کرد: در حال حاضر مهلت ثبت‌نام این سامانه در انتهای ماه آذر به پایان می‌رسد و اکنون وزارت راه و شهرسازی شدیداً به دنبال آن است که مهلت ثبت نام خانوارها را برای بار دیگر تمدید کند.

وزیر راه و شهرسازی پیرامون نکات مثبت این سامانه گفت در حال حاضر سامانه املاک و اسناد آن یک سامانه خوداظهاری است و با ثبت نام هرچه بیشتر خانوارها در این سامانه امکان ایجاد شفافیت و برای بررسی وضعیت بازار مسکن از سوی سیاست‌گذاران فراهم می‌گردد.

وی در پایان و در پاسخ به سوال خبرنگار بازار نیز مبنی بر اینکه آیا وزیر راه و شهرسازی نسبت به پیشبرد این سامانه بی توجه است گفت: این مسئله صحت ندارد و اکنون وزارت راه و شهرسازی حداکثر توجه خود را برای تکمیل و راه‌اندازی سامانه املاک اسکان در نظر گرفته است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: