bazarnews

کد خبر: ۱۰۰۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی، تقریبا کل بازار از جمله ارز‌های پرطرفدار نظیر بیت کوین مثبت شد.

در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی قیمت بیت کوین ۲.۷ درصد بالا رفت و ۴۷ هزار و ۵۱۴ دلار در حال معامله است. علیرغم رشد امروز، اما این قیمت نسبت به هفته پیش ۳ درصد افت کرده و ارزش کل بازار بیت کوین امروز به ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۳ هزار بیت کوین به ارزش ۲۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد کل بیت‌کوین‌های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۹۰۴ هزار دلار رسید. اتریوم هم ۲.۳ درصد رشد قیمت داشت و ۳۹۷۱ دلار در حال دست به دست شدن است.

قیمت باینانس کوین هم مثل بیت کوین حدود ۲.۷ درصد بالا رفت و به ۵۳۹ دلار افزایش یافت. سولانا و کاردانو نیز به ترتیب با ۵.۸ و ۳ درصد رشد به ۱۸۷ و ۱.۲۸ دلار رسیدند. قیمت ریپل هم ۲.۱ درصد بالا رفت و به ۸۳ سنت رسید.

دوج کوین هم که زمانی در جمع ۱۰ ارز برتر جهان بود، امروز فقط نیم درصد رشد قیمت داشت و ۱۷ سنت خرید و فروش می‌شود. ارزش کل بازار جهانی ارز‌های مجازی هم حالا به ۲.۲۳ تریلیون دلار رسیده که نسبت به دیروز ۲ درصد رشد کرده است. تعداد کل ارز‌های مجازی جهان امروز به ۱۵ هزار و ۷۸۵ نوع رسید. ۴۰ درصد کل معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی مربوط به بیت کوین بود.

/فارس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: