bazarnews

کد خبر: ۱۰۰۴۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
مدیر کل دفتر برنامه برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی از تشکیل جلسه با حضور وزیر ورزش و جوانان و نایب رییس کنفدراسیون آسیا در محل این وزارت‌خانه در خصوص اخذ مجوزحرفه‌ای شدن باشگاه‌های ایرانی پرسپولیس، استقلال و گل گهر سیرجان خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی رغبتی اظهار داشت: صبح امروز در جلسه ای که با حضور دکتر سید حمید سجادی، مهدی تاج و اینجانب در محل وزارتخانه برگزار شد، موضوع اخذ مجوز حرفه ای شدن سه باشگاه ایرانی، پرسپولیس، استقلال و گل گهر با هدف جلوگیری از ضررهای احتمالی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی در خصوص جزئیات این نشست گفت: نهاد مسوول در AFC ایراداتی را به پرونده های سه باشگاه ایرانی وارد و به باشگاه‌ها مهلت داده است تا پایان روز دوشنبه در این خصوص مدارک و مستندات خود را ارائه دهند که بلافاصله با حضور فدراسیون فوتبال و کمیته های مرتبط، مدیران دو باشگاه و همکاری این وزارخانه فرایند تهیه مستندات آغازشده است.

مدیر کل دفتر برنامه برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی با بیان اینکه مالکیت مشترک یکی از ایرادهای مطرح شده از سوی کنفدراسیون آسیا بود، یادآور شد: در راستای رفع مشکل عنوان شده، بلافاصله مجامع دوباشگاه توسط دولت محترم تفکیک شد. در خصوص واگذاری باشگاه ها از طریق فرابورس نیزکه فرایند و تشریفات قانونی خاص داشته، مدتهاست این موضوع توسط کارشناسان سازمان خصوصی سازی در حال پیگیری و اجرایی شدن است.

برچسب ها: استقلال ، پرسپولیس ، تاج
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: