bazarnews

کد خبر: ۱۰۰۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی گفت: نقش سردار سلیمانی در توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری با کشور‌های همسایه بسیار موثر بود.

به گزارش بازارنیوز، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی گفت: نگاه ویژه شهید سلیمانی به دپپلماسی اقتصادی در کنار موضوعات نظامی، امنیتی و سیاسی پر رنگ بود.

وی ادامه داد: مهمترین اولویت سردار در مناسبت‌های اقتصادی و تجاری نگاه به همسایگان بود و با گشایش و تسهیلاتی که در توسعه این روابط انجام داده بود، ما می‌توانیم این تعاملات را ادامه دهیم.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به جسارت و شجاعت در تصمیم‌گیری سردار افزود: اگر مسئولان اقتصادی ما این خصلت را سرلوحه خود قرار دهند مطئمنا اتفاق‌های خوبی رقم خواهد خورد.

وی افزود: عشق و خدمت به مردم در سردار مثال زدنی است و مردم این عشق را به خوبی درک کردند و در مراسم بی‌نظیر تشیع ئیکر ایشان این علاقه عاشقانه ثابت شد.

وی ادامه داد: مسئولان اگر خالصانه به مردم خدمت کنند و مردم را دوست داشته باشند مردم هم قطعا تعامل خوبی با آنها خواهند داشت.

صالح آبادی نگاه سردار سلیمانی را به ظرفیت‌های داخلی از دیگر مشخصات وی دانست و افزود: ما نیز با ادامه راه سردار باید برای پیشرفت اقتصاد نگاه به داخل و به خصوص تکیه بر نیروهای جوان داشته باشیم.

وی در پایان افزود: در وجود سردار فقط زیبایی قابل مشاهده بود و امید است همگان در مکتب ایشان قدم بردارند و این راه روشن را ادامه دهند.

/ بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: