bazarnews

کد خبر: ۱۰۱۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از اجرایی ششمین مرحله طرح اقتدار و دستگیری ۱۷۵ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمین خبر داد.

به گزارش بازارنیوز؛ رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از اجرایی ششمین مرحله طرح اقتدار و دستگیری ۱۷۵ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمین خبر داد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از اجرای ششمین مرحله طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی پایتخت طی شبانه روز گذشته در سطح محلات و مناطق۲۲گانه شهر تهران خبر داد و گفت: در این طرح ۱۷۵نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان محلات شهر تهران دستگیر شدند.

سرهنگ پیام کاویانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: شب گذشته در یک اقدام ضربتی به منظور ایجاد امنیت روانی برای شهروندان، تصمیم به اجرای ضربتی ششمین مرحله طرح اقتدار گرفته شد که در همین راستا به تمام نیرو‌های این پلیس آماده باش داده شد که با قدرت و صلابت همیشگی خود هیمنه پوشالی اراذل و اوباش و مزاحمان محلات شهر تهران را درهم بشکنند.

وی افزود: در این مرحله از طرح بیش از ۷۶محله و پاتوق اراذل و اوباش در سطح شهر تهران شناسایی و۱۷۵نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس که به طرق مختلف سبب مزاحمت و سلب آسایش و آرامش شهروندان شده بودند، طی چندین عملیات جداگانه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراکز و پایگاه‌های ده گانه پلیس امنیت عمومی انتقال داده شدند.

وی بیان داشت: در این طرح۱۷ قبضه انواع سلاح سرد شامل قمه و شمشیر و چاقو و... از این افراد شرور کشف شد.

سرهنگ کاویانی تصریح کرد: در بخش دیگری از طرح مذکور بیش از ۲۰ واحد صنفی متخلف که محل تردد و پاتوق اراذل و اوباش بوده، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی پلمب شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این مرحله از طرح بیش از ۱۶ پیچ اینستاگرامی و تارنما‌های مرتبط با تحرکات حوزه اراذل و اوباش شناسایی و ضمن احضار ادمین‌های متخلف نسبت به مسدود کردن آن اقدام و ۱۶ پرونده در این زمینه تشکیل و نفرات دستگیر شده به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: اجازه قدرت‌نمایی به هیچ اوباشی داده نخواهد شد که با اقدامات مجرمانه و شرورانه خود بخواهد نظم و امنیت عمومی شهروندان را به مخاطره بیاندازد.

/رکنا

برچسب ها: مزاحمت ، پلیس ، امنیت
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: