bazarnews

کد خبر: ۱۰۱۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان بابیان اینکه در این روز‌ها مشکلات بسیاری داریم و بارش‌های زیر نرمال را در همدان تجربه می‌کنیم، گفت: همدان ۲۳ درصد از بارش نرمال عقب است.

به گزارش بازارنیوز، محمد ضروری با بیان اینکه در این روز‌ها مشکلات بسیاری داریم، گفت: بارش‌های زیر نرمال را در همدان تجربه کرده ایم.

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه حدود ۲۳ درصد از بارش نرمال عقب هستیم، گفت: سطح پوشش برفی همدان بسیار کاهشی و وضعیت چالشی است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت سداکباتان بسیار نامناسب است، عنوان کرد: با همه این مشکلات، همکارانی قوی و پای کار داریم که با همدلی می‌توان ازین توان فنی و مهندسی بهره برد و سال آبی پیش رو را بدون کمترین تنش برای مردم سپری کرد.

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران نیز گفت: وضعیت سفره‌های آب زیرزمینی باید مورد توجه باشد که تاکنون نیز در این راستا پروژه‌های مربوطه در پیش گرفته شده است.

اتابک جعفری با اشاره به اینکه علی رغم تمامی زحمات صورت گرفته شاهدیم که وضعیت آب، مناسب نیست و حال به لحاظ فکری و عملیاتی باید در میدان بود، افزود: باید با فکر و همکاری شرایط خوبی را ایجاد کرد.

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به وضعیت منابع آبی همدان، خواستار مدیریت این وضعیت به نحو مناسب از سوی مسئولین استانی شد.

/بازار

برچسب ها: همدان ، بارندگی ، بارش ، ذخایر آب ، آب
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: