bazarnews

کد خبر: ۱۰۱۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
بیت کوین در ماه‌های اخیر رکورد بی سابقه خود را شکست و به مرز ۷۰ هزار دلاری نزدیک شد، اما هفته‌های اخیر دلخواه این ارز دیجیتال نبوده است با این وجود کارشناسان بر این باورند که این ارز می‌تواند به زودی رکورد ۱۰۰ هزار دلاری را بشکند.

هجوم سرمایه گذاران به بازار رمز ارز و نگاه کردن به آن به عنوان یک راه سریع برای ثروتمند شدن منجر شده است که کارشناسان پیش بینی‌های خود را در خصوص قیمت بیت کوین بالا ببرند.

بیت کوین سال ۲۰۲۱ را در محدوده ۳۰ هزار دلاری آغاز کرد و در حالی که تا ۷۰ هزار دلاری بالا رفته بود سال را در محدوده ۴۰ هزار دلاری به پایان برد.

با این وجود کارشناسان بر این باورند که روند صعودی بیت کوین به زودی آغاز خواهد شد و این ارز دیجیتال در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ رکورد قیمت ۱۰۰ هزار دلاری را خواهد شکست.


رابرت بریدلاو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مشاوره و بازاریابی دارایی‌های دیجیتال Parallax Digital، پیش بینی کرده بود که بیت کوین تا اکتبر سال ۲۰۲۱ از ۳۰۰۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد، که اینطور نشد و او انتظار دارد تا سال ۲۰۳۱ ارزش آن به بیش از ۱۲ میلیون دلار برسد.

متیو هایلند، تحلیلگر تکنیکال و تحلیلگر داده‌های بلاک چین، ارزشی معادل ۲۵۰۰۰۰ دلار را برای بیت کوین تا پایان ژانویه پیش بینی می‌کند که مستلزم افزایش قابل توجهی است.

تمرکز اصلی پیش بینی‌های صورت گرفته بر محدودیت تعداد بیت کوین‌های موجود است و روز به روز استخراج آن سخت‌تر خواهد شد و بر ارزندگی آن افزوده خواهد شد؛ گفتنی است که از ۲۱ میلیون بیت کوین بین ۱۸ تا ۱۹ میلیون از آن استخراج شده است


/ خبر آنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: