bazarnews

کد خبر: ۱۰۲۸۷۸
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی؛
مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: از نیمه اسفند ماه واریز سود سهام عدالت آغاز می‌شود.

واریز سود «سهام عدالت» نیمه اسفند

گروه بورس بازارنیوز- عرفان جابری؛ «محمدجواد فرهانیان» مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در گفتگو با برنامه «فرامتن» شبکه افق، از آغاز واریز سود سهام عدالت از نیمه اسفند ماه خبر داد.


فرهانیان افزود: اطلاعات حساب بانکی بش از ۲ میلیون نفر از ذی نفعان در سامانه سجام یا سامانه سهام عدالت به درستی ثبت نشده بود و یا برخی از حساب‌ها راکد بوده‌اند، بنابراین پرداخت سود امکان‌پذیر نبود.


وی ادامه داد: امیدواریم که فعالان طرح به اصلاح مشخصات بانکی خود در سایت سجام اقدام کنند تا در اسرع وقت این فرایند انجام شود.


مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اظهار داشت: از طرف دیگر برای انجام تکالیف قانونی، نیاز به تمهیدات قانونی داشتیم که زمانبر بوده و باید شرکت‌های سرمایه پذیر تأمین وجه کنند و سازوکاری داشته باشند که مبالغ مورد نظر را برای پرداخت سود سهام عدالت فراهم کنند.


فرهانیان تصریح کرد: بعد از ابلاغ مصوبه شورا، عملیات اجرایی توزیع سود سهام عدالت آغاز می‌شود و امیدواریم که با خوش قولی شرکت‌های سرمایه پذیر واریز سود سهام عدات در یک مرحله انجام شود.


وی یادآور شد: سود سهام عدالت امسال برای دارندگان سهام ۵۳۲ هزار تومانی، ۵۵۰ هزار تومان خواهد بود و برای دارندگان سهام بیشتر به نسبت بالاتر است.


پایان پیام// 

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: