bazarnews

کد خبر: ۱۰۲۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۴ هزار و ۵۴۱ تومان و ۲۴ هزار و ۷۸۸ تومان اعلام شد.

امروز چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰ و تا ساعت تنظیم این خبر، قیمت دلار در بازار آزاد در محدوده قیمتی ۲۶ هزار و ۳۵۰ معامله شد. البته قیمت دلار در ساعت هایی نیز  ۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان تا ۲۶ هزار و ۴۵۰ معامله عنوان شده است.

قیمت دلار دیروز تا آخر وقت معاملات قیمت های بالاتر از ۲۶ هزار و ۳۰۰ تومان را نیز ثبت کرده بود.

برخی بازگشت قیمت دلار به کانال ۲۶ هزار تومان و نوسان قیمت دلار در این کانال را اصلاح روند نزولی تلقی می کنند و معتقدند قیمت به زودی باز هم کاهشی می شود. در این میان برخی اخبار ضد و نقیض درباره مذاکرات وین را عامل مهم اثرگذار بر افزایش قیمت دلار عنوان می کنند.

قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۴ هزار و  ۵۴۱ تومان و ۲۴ هزار و ۷۸۸ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۱۵۸ تومان افزایش داشت.

 قیمت خرید یورو  ۲۷ هزار و ۸۶۳ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۱۴۳ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۲۰۵ تومان کاهش یافت.

 امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار ۲۴ هزار و ۶۳۶ تومان و ۲۴ هزار و ۸۸۳ تومان اعلام شد.همچنین، قیمت خرید یورو  ۲۸ هزار و ۶۴۶ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۹۳۴ تومان اعلام شد. که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار  و یورو کاهش یافت.

/همشهری آنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: