bazarnews

کد خبر: ۱۰۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
حاتم نژاد، مدیر تعاون روستایی مازندران از ارسال ۹ هزار و ۵۰۰ تن مرکبات تنظیم بازاری از استان به مناطق مختلف کشور خبر داد.

به گزارش بازارنیوز، سلیمان حاتم نژاد شمار تعاونی‌های روستایی تشکیل شده را در استان ۳۶۰ شرکت ذکر کرد و افزود: این واحد‌ها شامل تعاونی‌های دامداران، تولیدکنندگان، زنان روستایی، نظام صنفی و ... است.

وی با اظهار اینکه عمده فعالیت در حوزه بازرگانی و بازاریابی محصولات کشاورزی نظیر تولید بذرگندم است، افزود: عملیات فرآوری بذر توسط اتحادیه‌ها و با هماهنگی کمیته بذر انجام می‌شود.

وی تامین نهاده‌های کشاورزی و دامی را از جمله محور فعالیت برشمرد و گفت: ۴۳ تعاونی کشاورزی و دامی در استان وجود دارد و نهاده‌های دامی با ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی بین آن‌ها توزیع می‌شود.

حاتم نژاد به توزیع اینترنتی و هوشمند کالا‌ها برای تنظیم بازار اشاره کرد و گفت: در استان گوشت منجمد، مرغ منجمد، مرغ و تخم مرغ و برنج برای تنظیم بازار از طریق اینترنتی و با همکاری تعاون روستایی توزیع می‌شود.

مدیر تعاون روستایی مازندران با اشاره به خرید تضمینی ۲۸ هزار تن مرکبات گفت: تاکنوم ۹ هزار و ۵۰۰ تن با قیمت مصوب شورای قیمت گذاری تنظیم بازار کشور به استان‌های مختلف ارسال شده است.
/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: