bazarnews

کد خبر: ۱۰۳۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: در چند ماه اخیر با تحول صورت گرفته در بدنه وزارت نفت شاهد تغییرات مثبت و سازنده ای هستیم که ثمره آن را در افزایش درآمدهای نفتی کشور می توان مشاهده کرد.

ابوالفضل ابوترابی گفت: بحث بی کفایتی بیژن زنگنه در مدیریت صنعت نفت کشور در طول سالهای ریاست جمهوری روحانی بر همگان عیان است و کمتر کسی است که از عملکرد ایشان در آن دوره طرفداری کند.

وی افزود: اینکه وی ادعا می کند که تحولات مثبت صورت گرفته در چند ماه گذشته بخاطر زیرساختهای فراهم شده در دوره مدیریتش بر وزارت نفت است نمی تواند واقعیت داشته باشد چرا که ایشان هشت سال بر مسند وزارت نفت بود و اگر تحولی بود می بایست در طی مدیریت خود ایشان روی می داد و نه پس از اتمام دوره مسئولیت

عضو کمیسیون شوراهای مجلس افزود: یادمان نرفته که بیژن زنگنه بارها در دوره مسئولیت خود بر علیه منافع ملی و توانایی های داخلی مصاحبه می کردند. 

وی ادامه داد: همین طرز تفکر صنعت نفت کشور را به عقب راند و مانع از پیشرفت هایی شد که میشد به آنها دست یافت، لیکن در چند ماه اخیر با تحول صورت گرفته در بدنه وزارت نفت شاهد تغییرات مثبت و سازنده ای هستیم که ثمره آن را در افزایش درآمدهای نفتی کشور می توان مشاهده کرد.

/ایرنا

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: