bazarnews

کد خبر: ۱۰۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
احمدی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه ۳۰۰ واحد مسکن ملی به همت ستاد اجرایی در سمنان ساخته می‌شود، گفت: این خانه‌ها به زودی تحویل صاحبان آن‌ها می‌شود.

به گزارش بازارنیوز، حامد احمدی با بیان اینکه تاکنون در شهر سمنان ۳۰۰ واحد مسکن ملی در حال ساخت است، بیان کرد: در شهر‌های دیگر نیز این پروژه‌ها به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در سال آینده کلنگ زنی می‌شود.

وی همجنین افزود: این ستاد در سال جاری برنامه‌های متفاوتی را در زمینه معیشت مردم و آسیب‌های اجتماعی در دستور کار خواهد داشت.

مدیرکل ستاد اجرایی استان سمنان ادامه داد: این ستاد علاوه بر تامین بسته‌های کمک معیشتی، ساخت و تعمیر مسکن محرومان، درمان بیماران صعب العلاج، پروژه‌های ساخت مدرسه در بنیاد برکت و ساخت مسکن ملی ارزان قیمت را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

احمدی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از روز اول شیوع کرونا به منظور کمک به آسیب دیدگان و محرومان، خدمات متفاوتی را ارائه داده است.

وی با بیان اینکه با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان سمنان آیین تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکو کاری برگزار شد، گفت: این مراسم امروز چهارشنبه به همت ستاد اجرایی برگزار و از خیران استان سمنان تقدیر شد.
/بازار

برچسب ها: مسکن ، سمنان ، مسکن ملی
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: